Безобидни ли са закачките в скайп

  • 3 638
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Ако се ползва презерватив са безобидни  Twisted Evil

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
грешиш Panther, с презерватив са донякъде безопасни, но не и безобидни ....

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
има приказка, каквото повикало,такова се обадило!тръгне ли се с зака4ки, ще се зака4и и проблем!

# 18
  • Мнения: 2 108
Изобщо не са безобидни,нито безопасни.

# 19
  • Мнения: 0
Здравей Viktoriq_viv искам само  да знаеш, че аз съм от другата страна и знам какво е женен мъж да се задява с теб. Пиша си с него почти година и неговата единствена цел е да спи с мен,  аз обаче категорично му отказвам, именно защото знам че има жена и дете. А освен това чака и второ, поставям се хиляди пъти на мястото на жена му и се чудя как тя не му попречи за това, как му позволява да се задява с други, защото знам че аз не съм единствената.
Така че мила, лично моя съвет е поговори с него (както са ти предложили и останалите в форума) и не се давай.
Успех от мен!

# 20
  • Мнения: 4 841
Пиша си с него почти година и неговата единствена цел е да спи с мен,  аз обаче категорично му отказвам, именно защото знам че има жена и дете. А освен това чака и второ, поставям се хиляди пъти на мястото на жена му и се чудя как тя не му попречи за това, как му позволява да се задява с други, защото знам че аз не съм единствената.

Извинявам се за офф-а, ама това изказване направо ме хвърли в потрес. Като не искаш да спиш с него, защо не използваш функции като игнор, блокиране и т.н.? Да разиграваш човека цяла година, в очакване жена му да му "попречи" е малко... нелепо. Наистина не разбирам мотивите за такъв виртуален курвалък (извинявам се за думата, ама не се сещам по-подходяща).

# 21
  • Мнения: 0
Искам първо да се извиня, че се налага малко да оспамя темата, но не ми харесват изрази от рода "такъв виртуален курвалък ". Моля дамата BirdsFlu, да не поставя такива етикети след като не е запозната напълно със ситуацията. Моята единствена цел в случая е да се опитам да помогна на Viktoriq_viv, а не да се обсъждат моите разговори с въпросния господин Stop. И още нещо бих искала да поясня, че жена му знае за мен ooooh!, знае че и мъжа й и изневерява #Crazy, и го търпи поради други съображения. #2gunfire Но това за мен са неща които аз не мога да си обясня, именно заради това искам да помогна по някакъв косвен начин на всички които имат подобен проблем.
Желая успех на всички и обмислете преди да съдите!

# 22
  • Мнения: 809
Направо са си обидни!

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 669
Elizara, може би би било добре да представиш и твоята позиция в случая с разговорите ти с конкретния господин.
Може би, все пак между тъпите му свалки, има нещо ценно в общуването ви, след като една година го търпиш,
дори и осъзнавайки самата ти, че косвено нараняваш някой. 
Аз в интерес на истината, такива ги отрязвам веднага, или понякога след като им изпратя семейна снимка  Wink
Ще кажа нещо от позицията на човек, чийто мъж е изневерил с помощта на ICQ.
В причини и подробности няма да се впускам, писах в друга тема за това, но определено
връзките, които прерастват в реални такива, с някаква стойност все пак,
не започват с взаимно сваляне на гащи в мрежата.
Никой не може да помогне на хората, които имат такъв проблем, всичко е много индивидуално.
Гадно е, не ме питайте колко мразех компютъра, а естеството на работата ми налага да съм залепена за него  Confused

# 24
  • Мнения: 494
 В никакъв случай не мога да нарека постоянното висене в скайп, заради конкретен човек(жена,в случая) безобидни.Точно обратното!Разбирам притесненията на авторката, защото съм преживяла същото, като съм била и в двете позиции (не по едно и също време, но е факт, за мое съжаление).Бих поставила "ребром" въпроса(точно така и направих, когато изпднах в същата ситуация). По-добре човек да е наясно, особено, ако хисторито е изтрито. За мен изтриването му(ако липсва,разбира се), само по себе си, вече е съмнително...Бих посъветвала авторката следното:
 Така де, питай, разбери директно от него за какво става дума,не дръж притеснението в себе си-това само ще отрови отношенията ви. Не е нужно да правиш скандал-просто един разговор.Ако не друго, поне му дай да разбере,че виждаш нещо нередно и какво е то, че не си сляпа-важно е да го разбере,защото аз,лично, мога да кажа,че човек, като се заплесне,забравя на кой свят е и какво е важното за него...И не забравяй,че може и да е съмнително, но пък не е задължително да има наистина от какво да се притесняваш-случаи има най-различни. Пак казвам-никак не е за подценяване ситуацията, но пък може и да е...поговорете.

# 25
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
грешиш Panther, с презерватив са донякъде безопасни, но не и безобидни ....

наистина не са безобидни закачките, и аз съм минала подобен тежък момент и напълно разбирам авторката на форума

бих искала да чуем мнението и на някой мъж; Labrador, би ли споделил твоето мнение

# 26
  • Мнения: 3 500
Питай го за какво иде реч.
Какво да очакваш като идете в БГ?
А ти откъде знаеш, че има жена, по която е възможно да е хлътнал?

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има безобидни разговори "здравей-здрасти "  до 3-4 мин. имам такива контакти
Обаче има и едни други които ти цъффат в скайпа да си "поговорите" и в момента в който кажеш "женен с дете" или изпратиш семейната снимка им се изпарява желанието да "говорят" с теб. Но ако си премълчиш се се достига (в по-честия случай) до една близост, която не е много приятна за твоя партньор.
Не говоря за срещи (макар и това да е реалност), говоря за 1-2 часа които отделяш на "някоя си" вместо да обръщаш внимание на семейството си (да си вършиш работата в офиса).
За мен подобни приключения отдавна са минало (като се замисля от 94г. съм он-лайн мейли, IRC, кю-та минал съм през всичко това) и сега си давам сметка до колко са ме обогатили и до колко са ощетили, мен и тези които са били до мен ...
затова казвам, че нито са безопасни, нито безобидни разглеждайки ги от лошата страна ...

п.с. (разбира се трябва да се отбележи, че също така са ми донесли и много щастливи моменти, както и са ми помогнали да си намеря приятели/познати по цял свят) 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Изообщо не са безопасни. Аз отделям понякога доста време на "старите" си любови ICQ. Естествено не пред мъжа ми, но фактът си е факт. Не изневерявам, щото не съм такъв човек. Поне засега де Whistling

# 29
  • Мнения: 3 423
Пиша си с него почти година и неговата единствена цел е да спи с мен,  аз обаче категорично му отказвам, именно защото знам че има жена и дете.
Какво те кара да продължаваш, след като
осъзнаваш, че интересите ви се разминават?

Общи условия

Активация на акаунт