Абитуриентски Бал

  • 107 175
  • 322
  •   1
Отговори
# 255
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551


Това с червени обувки, чанта и аксесоари- страхотно шик  Peace

# 256
  • Мнения: 1 354
мдааам и аз си мислех за нещо такова,но нещо раздвижено,ако трябва да съм честна. Rolling Eyes

# 257
  • София
  • Мнения: 4 787
Не знам правилно ли разбрах ама ако става дума за есенни ботушки, няма да ти свършат работа. Май месец е топло, понякога си е жега. Според мен тоалета за изпращането не го мисли чак от сега, виж какво ще пуснат по магазините март-април и си реши. Защото ако от сега решиш или купиш дотогава може би ще искаш нещо друго. Flutter

# 258
  • Мнения: 1 354
Нещо като тая в дясно
И с едно болеро отгоре  Rolling Eyes какво мислите вие?

# 259
  • Мнения: 1 354
Не знам правилно ли разбрах ама ако става дума за есенни ботушки, няма да ти свършат работа. Май месец е топло, понякога си е жега. Според мен тоалета за изпращането не го мисли чак от сега, виж какво ще пуснат по магазините март-април и си реши. Защото ако от сега решиш или купиш дотогава може би ще искаш нещо друго. Flutter
Е на цените май-април трудно се издържа.
А ботушите са точно за сезона.Те са едни на дупки...абе утре другия ден ще ги снимам и ще ги покажа.

# 260
  • София
  • Мнения: 7 854
Лорън, роклята на Тарталета е в пъти по- хубава от тази на Бекъм. Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина.  Sick

# 261
  • София
  • Мнения: 708
... Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина....

абсолютно!  Peace

# 262
  • Мнения: 1 354
... Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина....

абсолютно!  Peace
Лорън, роклята на Тарталета е в пъти по- хубава от тази на Бекъм. Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина.  Sick
Смятам,че е въпрос на вкус,а това,че е евтина ми звучи по-скоро като заяждане. Crossing Arms

# 263
  • София
  • Мнения: 4 787
... Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина....

абсолютно!  Peace
Лорън, роклята на Тарталета е в пъти по- хубава от тази на Бекъм. Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина.  Sick
Смятам,че е въпрос на вкус,а това,че е евтина ми звучи по-скоро като заяждане. Crossing Arms
И на мен не ми харесва. Прилича ми на едни трикотажни блузки, обаче това просто е по-дълго и е рокля. Thinking

# 264
  • София
  • Мнения: 7 854
... Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина....

абсолютно!  Peace
Лорън, роклята на Тарталета е в пъти по- хубава от тази на Бекъм. Просто не разбирам, какво и харесваш на тази памучна трикотажна рокличка, тя изглежда обикновенна и евтина.  Sick
Смятам,че е въпрос на вкус,а това,че е евтина ми звучи по-скоро като заяждане. Crossing Arms

Лорън, пуснала си тема, публикуваш снимки на рокли, искаш мнение и съвети от нас, а ако мнението ни е различно от твоето, не го приемаш и се обиждаш, недей така.  Naughty

Моето мнение е , че роклята изглежда евтина, а не както ти си писала е евтина.
Никой не ангажирам с него, но недей да мислиш че се заяжда всеки, който няма твоя вкус.  Whistling

# 265
  • Мнения: 1 354
Не го приемай лично,но смятам,че не се изрази правилно. Crossing Arms
Иначе приемам критики и ако върнеш по-назад ще видиш,че се съгласявам и мнение сменям. Crossing Arms

# 266
мене много ми харесва ,да може  да е трикотажна ама е ефектна по някакъв начин Simple Smile Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 916
Първата рокля е доста по-зле от тази на Бекъм...това е според мен, разбира се...

# 268
# 269

Общи условия

Активация на акаунт