Абитуриентски Бал

  • 107 152
  • 322
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 782
Лорън, последната рокля ми харесва мнооого. И ще ти отива. Втората на втория ред също. Най-добре е да бъде нещо изчистено, лудо и щуро, но също така и нещо удобно. Цяла вечер все пак ще се танцува.

# 61
  • Мнения: 3 782
Eли, много си различна. Hug
Mirama, заинтересуваха ме прическите ти. Ако може да пуснеш няколко.

Пускам само отзад, ако искаш може и отпред. ))

Но на втората нещо не се вижда много хубаво, иначе беше доста интересна, с плитки и други неща )

http://images23.snimka.bg/004914186.jpg

http://images22.snimka.bg/004914076.jpg

Искам още, скромна си май...

# 62
  • Мнения: 89
Лорън с обръч е но просто се влюбих когато я видях,а когато я пробвах усетих,че си е моята рокля!Взех си я от "Холидей" на "Стамболийски",роклята на сестра ми също беше оттам,макар и преди 3 години,за съжаление нямам снимка да покажа!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 354
А спомняш ли си цената? Или поне приблизителната стойност.

Добре де момичета,а какво правите с роклите си след бала?
Оставяте ги в някакъв шкав да стареят с вас,или....обяснете ми.
Чудя се аз ще дам маса пари за тая рокля и после какво ще я правя Thinking

# 64
  • Мнения: 4 435
Точно затова не си взимай неща с обръчи и чак толкова официални.
Другият вариант е да я продадеш след това.Аз от моите почти всичко нося.
Имах черно бюстие на Виргиния,което си нося с дънки,то не е супер официално.Полата беше по тялото черна,намачкана сатенена с много ниска талия,сега не я нося.Другото което беше в розово топ-а си го нося,полата също.

# 65
  • Мнения: 3 782
Славче, ти май не си пускала снимки.
Моята си стои в гарсероба, според мен става за сватби. Мислех си да я срежа, да стане по-къса, ама нещо се отказах. Thinking

# 66
  • Мнения: 4 435
Славче, ти май не си пускала снимки.
Моята си стои в гарсероба, според мен става за сватби. Мислех си да я срежа, да стане по-къса, ама нещо се отказах. Thinking

Да,защото нямам сканирани.
Най-важното момичета е да облечете това,което ви идва отвътре.Как си се представяте без да гледате модели.Нищо ли не ви идва на ум?
Примерно аз от самото начало си казах,че рокли не искам и не съм мерила нито една.Самата мисъл за разни обръчи,тафти и т.н. ме дразнеше.Това чуствах аз.Затова и не исках прически,просто си начупих косата с дифузер и това е.

# 67
  • Мнения: 50
Момичета,темичката е супер.Моят случай е малко по-различен.Тази година ще съм абитюрентка,но има една подробност-бременна съм в 3 месец.До тогава ще съм в 8 и става ясно че няма да съм от абитюрентките с най-секси излъчване.Наистина се радвам че ще ставам мама (въпреки неподходящите години) и много ми се иска също да съм различна и ако не с тяло,поне с тоалет да взема погледите (макар,че трудно бих избягала от погледи в 8 месец  Mr. Green ). Мисля да е нещо по поръчка,ако някой може да намери някакви идеи наистина ще съм благодарна.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 194
На моят абитуриентски бал аз бях с най-обикновена рокля.Ако можех да върна времето назад бих си избрала нещо такова Heart Eyes:


# 69
  • Мнения: 4 435
Момичета,темичката е супер.Моят случай е малко по-различен.Тази година ще съм абитюрентка,но има една подробност-бременна съм в 3 месец.До тогава ще съм в 8 и става ясно че няма да съм от абитюрентките с най-секси излъчване.Наистина се радвам че ще ставам мама (въпреки неподходящите години) и много ми се иска също да съм различна и ако не с тяло,поне с тоалет да взема погледите (макар,че трудно бих избягала от погледи в 8 месец  Mr. Green ). Мисля да е нещо по поръчка,ако някой може да намери някакви идеи наистина ще съм благодарна.  Simple Smile

То зависи как ще ти е фигурата де,ама може да облечеш някоя от така модерните рокли с талия под бюста.От сатен примерно.Дължината може да е всякаква.Лека бременност. Hug

# 70
  • Мнения: 4 371
Според мен с такава рокля ще изглежда огоромна. Ако не е много напълняла, може би нещо по тялото Thinking В нета няма ли снимки на официални рокли за бременни?

Редактирам, защото намерих една много сладка:

# 71
  • Мнения: 4 435
Еми пак има оформена талия под бюста.
Ето примерно Емилия не изглежда огромна,в 6 месец е тя,роклята не е особено хубава,просто я показвам,за да се види,че седи добре http://life.dir.bg/2008/01/06/news2511855.html

# 72
  • Мнения: 4 371
Ето още една:

# 73
  • Мнения: 50


То зависи как ще ти е фигурата де,ама може да облечеш някоя от така модерните рокли с талия под бюста.От сатен примерно.Дължината може да е всякаква.Лека бременност. Hug
[/quote]

Благодаря!!! Да и аз съм убедена че талията ще е под бюста ,но немога да си представя как ще изглеждам,а и ще се постарая да не напълнявам чак толкова,корема не е малко. Благодаря ви за снимките, не е чак толкова "страшно". Grinning

# 74
  • Мнения: 50
Момичета,темичката е супер.Моят случай е малко по-различен.Тази година ще съм абитюрентка,но има една подробност-бременна съм в 3 месец.До тогава ще съм в 8 и става ясно че няма да съм от абитюрентките с най-секси излъчване.Наистина се радвам че ще ставам мама (въпреки неподходящите години) и много ми се иска също да съм различна и ако не с тяло,поне с тоалет да взема погледите (макар,че трудно бих избягала от погледи в 8 месец  Mr. Green ). Мисля да е нещо по поръчка,ако някой може да намери някакви идеи наистина ще съм благодарна.  Simple Smile

То зависи как ще ти е фигурата де,ама може да облечеш някоя от така модерните рокли с талия под бюста.От сатен примерно.Дължината може да е всякаква.Лека бременност. Hug

Благодаря!!! Да и аз съм убедена че талията ще е под бюста ,но немога да си представя как ще изглеждам,а и ще се постарая да не напълнявам чак толкова,корема не е малко. Благодаря ви за снимките, не е чак толкова "страшно". 


 

Общи условия

Активация на акаунт