Има ли желаещи за обща поръчка на шейната с колани от Киндербут?

  • 9 641
  • 229
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 567
Благодаря на velina.pl за експресното "обслужване"  Grinning
Получих, разпечатах и сега чакам само да стане обяд да тръгна на разходка с бебето до ДСК! Нямам търпение-все едно ей сега ще яхнем шейната  Joy

# 76
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
ако някой се откаже пишете и мен
за съжаление закъснях
не знам ни сметки ни чудо
веднага пращам пари само ми кажете

# 77
  • Мнения: 2 011
mom4i нали си ми съгражданка ще ти пусна и на теб сметката на спящата красавица,надявам се да не ми се разсърди,че го правя през главата и,но тя сега е на работа и не се знае кога ще може да се включи. пиша ти на лс.

# 78
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
блгд велина
ако сега пратя пари дали щее късно
сумата е 43лв около нали

# 79
  • Мнения: 2 011
не е късно,по принцип всички днеска ще пускаме парите,просто като се включи спящата карасавица говори и с нея,защото тя организира поръчката.

# 80
  • Мнения: 137
Здравейте,
Пиша ти, за да кажа, че се отказвам от шейната. Днес като споделих с приятелки се оказа, че едната има шейна с колани за бебета и ще ни я даде. Някой ако иска може да се включи на наше място.
Предложението за следене на пратката си  остава в сила, така че ако има нужда ми пишете.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, за мене няма значение за кого точно ще е шейната, стига да може да си я вземе от София. Ако някой се откаже, на негово място веднага слагам друг.  Peace Просто не искам да се качва бройката, защото наистина ще ми трябва бус, за да ги взема от митницата. Както вече казах, ще мога чак довечера да актуализирам списъка. Тогава ще ви напиша и от кого са пристигнали пари. Иначе към момента съм получила още два превода: от velina.pl и Smurphy.

P. S. Дойде още един превод - от Надя.

# 82
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз искам само да споделя колко съм доволна от шейната си-поръчах си я още октомври и от както има сняг сме всеки ден с нея . Беболина страшно се забавлява .Вярно дърпам я ,но шейничката вози страшно леко,пък и малко гимнастика...А днес малката дори подремна докато я возех - опакована в чувалчето от количката .А като има оголени участъци и трябва да я пренеса -просто хващам шейничката в едната ръка за специалната дръжка и бебка в другата...Направо съм много доволна от попадението си  Peace Успех и дано скоро си получите шейничките !!!

# 83
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, имам още два превода, мисля, че парите са внесени на каса в ДСК. Единият е от Дарин (това ще да е нечий съпруг), за другия обаче не пише от кой са. Моля, пишете си имената (или на съпрузите си, нямам претенции  Laughing) във вносната бележка/ платежното нареждане.  Praynig

marianik,  Hug !

# 84
  • Мнения: 65
здравейте
 Дарин Спасов е моя съпруг казвам се Цветелина Истилянова ако има нещо и нужда от помощ звънкай
аз съм затрупана от работа и затова се вкл. със закъснение

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Аз преведох пари тази сутрин/Силвия Чемширова/ и до 16.30 ще бъдат по сметката Peace

# 86
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Надя съм аз Grinning, много са бързи тези в ДСК

# 87
  • София
  • Мнения: 6 263
Разчистих си още кутията, вече имам място за нови  лични съобщения. Peace Има вероятност обаче и тях да ги гледам довечера, като се прибера, защото пак ми изникна малко работа.

P. S. Получила съм още два превода, единият е от Александрина, другият пак е с вносна бележка и без коректно изписан наредител. Така или иначе довечера ще изясним всичко.  Peace

# 88
  • Мнения: 239
P. S. Получила съм още два превода, единият е от Александрина, другият пак е с вносна бележка и без коректно изписан наредител. Така или иначе довечера ще изясним всичко.  Peace
Laughing Това вероятно е сумата, която е внесъл съпругът ми - той направо ти е захранил сметката с 42 лв от ДСК - Бургас! Детето спеше и нямаше как да го предупредя да напише непременно име и той не е знаел.... Но мисля, че ще стане ясно чии са парите ooooh!!

# 89
  • Мнения: 1 204
мацка пуснах ти парите от сметката на мьжа ми (Божидар С. Георгиев) писала сьм и моето име Веселина Филипова за 2бр.шейни както се бяхме разбрали 85лв  Peace сметката ни е в ДСК така,4е ако ползваш ДСК директа може да ги видиш веднага  Peace
п.с. и аз мога да дойда до Митницата да помогна Hug
писах ти и ли4но с телефона   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт