Изкървях в 6-та г.с.

  • 7 758
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Аз имах кървене в 6 г.с. и кървене чак до 10 г.с Всичко мина добре и родих здраво дете. пих за кървенето но-шпа бусколизин рутаскорбин вит Ц и лежах. Пазисе до14 г с тога ва се обр плацентата  и няма вече страшно
 моят плоден сак също бе отлепен.Успех!!

# 16
  • Мнения: 8
Аз съм в 5 г.с. и мно9го се притеснявам.Днес изчетох много неща и още повече се панирах.дано утре лекарката каже нещо хубаво. Cry

# 17
  • Мнения: 1 335
geryg, успокой се. Случва се често. Понякога еднократно, понякога по-дълго. Не е казано, че има нещо, коет ще навреди на бебето. Не мисли негативно! Пиши как е минал преглега. Стискам палци  Praynig

# 18
  • Мнения: 8
Привет,arcana!Всичко мина добре .Лекарката каза да не се притеснявам.Бебчо си е на мястото и даже е"пораснал" Grinning
Дано да не се случва пак,че какви ли не мисли минаха през главата ми.С първата бременност нямах никакъв проблем,но този път май няма да мине без лекарства.

# 19
  • Мнения: 8
Браво, че при теб нещата са наред. Аз мисля позитивно, но все пак това зацапване продължава вече трети ден и съм притеснена малко. На третия ден е вече доста по светло, не кафеникав, а по-скоро жълтеникаво. Надявам се вече да спира. Като се прибера в България в неделя вднага отивам на лекар. Може ли някой, който вече е минал през това да ми каже колко време продължава това зацапване.
Късмет на всички мами Wink

# 20
  • Мнения: 8
Jesuse_Nelly,при мен беше само веднъж.Дано и при теб всичко да е наред Praynig

# 21
  • Мнения: 65
При мен кафеникавото (след ден-два преминаващо през оранжево до жълто) зацапване запона през деBетата семица и продължи 18-19 дни.След това поизчезна за окло 2 семици, но се появяваше на всеки около 15дни (този път за не повече от три дни).Така до края на четвъртия месец.
Някои пишат,че вземат медикамент и не лежат, но на мен ми препоръчаха обратното- лежах почти три месеца (но не непрекъснато, но всеки случай бях в болнични), не са ми предписвали никави лекарства (аз само си взимам фолиевата киселина).

Мили момичета с подобни проблеми, дръжте се психически и си давайте кураж, бъдете оптимистки- много, много важно е (въпреки че от опит знам колко е трудно, даже на моменти-невъзможно).

През първите 3-4 месеца на първата ми бременност имах подобни проблеми, и сега кошмарът се повтори, дано обаче е отминал. Сега съм пак на работа и се старая да гледам само напред, в светлото бъдеще.

Късмет и сила на всички ни! Praynig

# 22
  • Мнения: 8
Вече съм в България!!!Утре отивам на лекар. Много се надявам всичко да е наред. Ще пиша за  резултата след прегледа.

# 23
  • Мнения: 1 335
Браво! Пиши след прегледа. Всичко ще е наред Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 542
Нели надявам се да споделиш днес след прегледа как са нещата!?
Аз вчера пак изкървях Cry Прекрачила вече 8-ма г.с. Засега всичко пак е наред, слава на Бога! Ембриона е жив и расте Simple Smile
Вярно е, че съм притеснена, но вече приемам философски нещата. След седмица се връщам на работа, на облекчен режим / да са ми живи и здрави колежките/. Успокоението ми идва най-вече от вас, мили момичета, преживели подобен проблем! Ще се заредя с но-шпа и смело напред Wink пък каквото сабя покаже!

Р.S. Нели, снаха ми също беше с последна м. на 11.12. миналата година и роди на 10.09. едно прекрасно момченце!

# 25
  • Мнения: 1 335
vodica, браво, миличка  Hug
Гледай напред и знай, че всичко ще е наред с бебо. Полежавай колкото може повече и  мисли позитивно. Ние тук всички сме с теб   bouquet

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте!!! Днес бях на преглед. Лекаря ме увери, че всичко ми е наред и няма за какво да се притеснявам. Бебчо е вече 1,5 см, и има сърдечна дейност. Надявам се и нататък все така да ми варви. Не ми предписаха никакви лекарства, а само повечко да си почивам. От утре съм пак на работа, но това не ме плаши, тъй като работата ми е приятна и ако не се чуствам добре мога да си тръгна по всяко време. За сега мисля да не споделям с началника, тъй като смятам, че е малко рано за това, но скоро и това ще стане.

Благодаря на всички, които бяха с мен в този труден момент  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 335
Браво и на теб за хубавите новини!
Лека и прекрасна бременност оттук нататък!  Hug

# 28
  • Мнения: 15
Здравейте момичета. Имам следния проблем:Закъснява ми 12 дни . Правих 2 теста за бременност - положителни са.До тази сутрин всичко беше наред.Отивайки до тоалетната имах една, две капки кръв. На преглед още на съм ходила ,защото са разбрах с докторката да отида тази седмица. Не знам какво да правя CryМисля да отида днес (следобяд). Нямам болки долу ниско.Незнам почвам да се отчайвам Weary

# 29
  • Мнения: 4 324
Отивай незабавно на преглед и то още днес. Кървенето може да не е нищо сериозно, но може и да е. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт