хубава булчинска рокля

  • 47 664
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
Izobshto koito e ot Burgas molq vi kajete mi kyde ima magazina. Naskoro obikalqh no moje bi propuskam nqkoi.

# 61
SPORED MEN TRQQ DA SME S DO4ENKI NA SVATBATA NE TI TRQQTT ROIKLI

# 62
  • Мнения: 1 101
Аз бих ти препоръчала сватбен салон Shu Shi  http://www.cymbeline.com/flash.php?idlang=2&w=1280&h=1024

# 63
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Записвам се да следя темата.Мого хубви рокли показвате.Исками се пак да съм булка.

# 64
  • Мнения: 1 541
Тъй като и при мен е много актуален въпросът със сватбите ще следя темата. Аз вече съм си избрала роклята, но пък не пречи да си сверя часовника. Аз се спрях на Романтика, след толкова дълго обикаляне  Tired вече бях решила, че ще трябва да се ходи някъде в чужбина, но ето че в последния момент открих каквото търсех.
За протокола отбелязвам, че бях ходила при В. Здравкова, но там нищо не ме беше грабнало, а преди винаги съм си мислела, че там не бих имала проблем да си харесам рокля.
В Невена ходих, но там наистина красивите рокли започваха от 5-8 000  Confused Като казахме, че не искаме да надхвърля 4 000 и отношение на самата Невена беше доста...хм....пренебрежително. Асистентката й все пак искаше да ни покаже нещо си, а тя й каза " Ама те не искат да дават много пари...няма смисъл да вадиш."  Shocked  Тези цени били понеже там всичко било уникат. Е да, моята рокля също е от последното ревю на Романтика и е уникат, но цената й не е 8 000 лева.
За всеки влак си има пътници, но на мен ценовият диапазон на Невена, а и отношение й ми се видяха доста....прекалени, да кажем  Peace

# 65
  • Мнения: 576
Milady, даам при Невена са малко шантави нещата.
Аз когато отидох беше майка й там (сигурно нея наричаш асистентка) и исках да ми покаже разни рокли, но тя държеше да ми покаже в разни списания коя е дъщеря й, разпитваме дали съм се спряла на нешто конкретно и аз й казах, че още не знам какво иска, а тя ми се тросна и каза - еми като се спрете на Невена елата и говорете с нея...
Тръгнах си и не се върнах, макар че имаше разкошни рокли  Crazy
А при Виргиния могат да ти ушият каквото искаш, съчетание от различни рокли и колекции, различни материи...
Даже аз като си я ших при тях ..чаках да получат нова дантела, да я погледна и избера как да я направят.
Романтика също имат добри попадения !

# 66
  • Мнения: 1 645
Май месец ми предстои сватба и съм се ориентирала към ушиване на роклята, така че и аз съм с две ръце за това да си харесаш модел или смесица от модели и да ти я ушият!

# 67
  • Мнения: 1 541
Mambina, ами май си беше точно асистентка, защото беше доста младичко момичето. А иначе за шиенето- и аз се бях замислила да ми шият роклята, но честно да ти кажа, просто нямам сили сама да си фантазирам и подбирам- при мен сватбата ще е втора (църковната ще правим сега) иначе ние сме си женени от три години вече и нямам нито силите, нито времето за това  Wink

# 68
  • Мнения: 576
И аз исках направо готова да взема, но тази, която си бях харесала я имаха в наличност, но беше шампанско с много капъни.
Аз исках снежно бяла - без камъни....
Направиха ми я..като бях само на 1 проба , после отидох да си я взема като я премерих дали е много дълга спрямо обувките.
Това е хубавото , че отиваш, харесваш по снимки примерно - отгре така, отдолу иначе и отиваш да си я вземеш
Не се моташ на сто проби, които да те изнервят максимално, виждайки роклята в някакви полускачени състояния...

А относно Невена, явно наистина е асистентка, аз като отидох беше само една възрастна жена, която впоследсвие разбрах, че й е майка...
П.С Ще ми покажеш ли коя си си харесала на Романтика  Party Wink

# 69
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Моята рокля беше на романтика и аз съм много доволна от всичко.И изработка и бродерия и обслужване,абе просто всичко.Роклята която си купих прикриваше коремчето ми и това беше най важното.
При Невена и аз ходих и майка и ме обслужи като ми показа една рокля която приличаше на булчинската роля на майка ми.И освен това отношението и към мен беше пренебрежително.Не бих се върнала в салона и.
Ето и снимки от сватбата ми,може пък на някой да му харесат:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342162
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342169
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5342165

# 70
  • Мнения: 3 782
Аз все още не съм се ориентирала към рокля,но то си има време. Все пак ще се женя август, бих искала да не давам много пари и ако не си намеря моят модел,то ще се наложи да си шия, не искам обръчи Naughty, нещо семпло, красиво и елегантно,че много обичам да танцувам и няма да се спра. Не ми се нравят булки,които през цялото време само стоят.

# 71
  • Мнения: 3 926
Аничка, то за танците си е до темперамент Wink Аз имах гигантски кринолин Grinning + 2 слоя тюл за донабухване Mr. Green Дето се вика - Принцеска рокля (да не кажа сметанова торта) Grinning И аз съм благодарна на В.Здравкова, че роклята стана точно както си я бях представяла.
Но това, че полата беше огромна не ми пречеше да танцувам. Напротив, пречеше ми да седна Laughing Защото столовете в ресторанта бяха с подлакътници и обръчите се посгъваха. Разбира се начини има, но кой ти мисли да сяда. Ядох в 5 часа в едно денонощно заведение, след като бяхме затворили Караокето в Бургас (и двама с мъжа ми сме бургазлии) Crazy От 4 часа следобед, до 7 часа сутринта на следващия ден бях с роклята и воала. Пеш по улиците сутринта рано.-.. толкова беше хубаво Crazy И с приятелите ми от ученическите години Crazy Размечтах се...
Та, важното е ти да се харесваш и да си щастлива. Танците... не са до роклята Grinning

# 72
  • Мнения: 1 259
А аз като ходих за бална рокля преди 2 години в Асеновград, си казах следното "Когато дойде време за моята сватба, роклята ще ми бъде от тук". Там е запазена трядицията, всичко се прави на ръка и е напрево прекрасно  Crazy !
Има време още, но от думите си няма да се отметна! Heart Eyes

# 73
Аз също прочетох списание Cosmopolitan Сватба и бях силно заинтригувана от статия за Невена Николова, дизайнер на булчински рокли – „Истината за създаването на една рокля”. Не е ли това мечтата на всяка булка, да построят върху нея роклята на мечтите й, стъпка по стъпка, моделирайки всеки детайл, цвят, докато накрая се получи мечтаната одежда, толкова лична, уникална, специална... Идеята ме грабна, и следващата седмица вече имах насрочена среща и първа проба при въпросната дизайнерка.  Началото беше обещаващо, Невена „рисуваше” бъдещата рокля, даваше съвети за материите, линията на роклята, твореше със замах. Очаквах следващата проба с нетърпение.
Докато на предпоследната (4-та) среща се оказа че това което сме планирали е много далече от реалността на така получилата се рокля. От лека и ефирна, тип „Гръцка богиня”, роклята се изроди в тип стандарт – бюстие с набор, и разкроени, тежки поли, което така старателно се опитвах да избегна. Вече набран и ушит, корсетът не позволява развитие до получаване на асиметричното рамо,  затова дизайнерката отхвърли този вариант като неизпълним. Поисках повторна предпоследна проба, на която шивачката и дизайнерката ме накараха да се почувствам много неудобно от това че искам роклята да се завърши, както сме я планирали. Имах няколко идеи за детайл или презрамки, само и само да не бъда с класическия корсет,но те бяха набързо отхвърлени като неизпълними или в разрез с геометрията на роклята.
Не претендирам да разбирам от рокли, но разбирам кога някои се подиграва с мен. Невена не е дизайнер за обикновените момичета, които четат списания и вярват на това ,което четат. Тя прави уникални рокли за колекцията си, богати на детайли, материи. Но към една неизвестна клиентка няма тези ангажименти, защото в крайна сметка тази рокля няма да блесне в списание като Cosmopolitan, нито ще стане център на модно ревю или концерт. Това е моята рокля, която ще живее единствено в моя сватбен албум, за да ми напомня за наивността с която подходих към една отлична статия в женско списание.

# 74
Май месец ми предстои сватба и съм се ориентирала към ушиване на роклята, така че и аз съм с две ръце за това да си харесаш модел или смесица от модели и да ти я ушият!


прочетох списание Cosmopolitan Сватба и бях силно заинтригувана от статия за Невена Николова, дизайнер на булчински рокли – „Истината за създаването на една рокля”. Не е ли това мечтата на всяка булка, да построят върху нея роклята на мечтите й, стъпка по стъпка, моделирайки всеки детайл, цвят, докато накрая се получи мечтаната одежда, толкова лична, уникална, специална... Идеята ме грабна, и следващата седмица вече имах насрочена среща и първа проба при въпросната дизайнерка.  Началото беше обещаващо, Невена „рисуваше” бъдещата рокля, даваше съвети за материите, линията на роклята, твореше със замах. Очаквах следващата проба с нетърпение.
Докато на предпоследната (4-та) среща се оказа че това което сме планирали е много далече от реалността на така получилата се рокля. От лека и ефирна, тип „Гръцка богиня”, роклята се изроди в тип стандарт – бюстие с набор, и разкроени, тежки поли, което така старателно се опитвах да избегна. Вече набран и ушит, корсетът не позволява развитие до получаване на асиметричното рамо,  затова дизайнерката отхвърли този вариант като неизпълним. Поисках повторна предпоследна проба, на която шивачката и дизайнерката ме накараха да се почувствам много неудобно от това че искам роклята да се завърши, както сме я планирали. Имах няколко идеи за детайл или презрамки, само и само да не бъда с класическия корсет,но те бяха набързо отхвърлени като неизпълними или в разрез с геометрията на роклята.
Не претендирам да разбирам от рокли, но разбирам кога някои се подиграва с мен. Невена не е дизайнер за обикновените момичета, които четат списания и вярват на това ,което четат. Тя прави уникални рокли за колекцията си, богати на детайли, материи. Но към една неизвестна клиентка няма тези ангажименти, защото в крайна сметка тази рокля няма да блесне в списание като Cosmopolitan, нито ще стане център на модно ревю или концерт. Това е моята рокля, която ще живее единствено в моя сватбен албум, за да ми напомня за наивността с която подходих към една отлична статия в женско списание.

Общи условия

Активация на акаунт