Хубави сенки

  • 3 540
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
На Манхатън си купих скоро-тройка,много са хубави и със страхотен блясъкPeace

# 16
  • Мнения: 865
От масовата козметика съм доволна от Голдън Роуз-четворката към 10 лв. Ползват се със сух или мокър апликатор.Имам два вида в зелената гама и розово,бяло,сиво,черно!От единичните/прахообразни/на Импала също съм приятно изненадана!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Арт Деко имат огромен избор от цветове, които можеш да комбинираш по твой вкус в кутийки.

# 18
  • Мнения: 4 292
На seventeen сенките не са изобщо лоши. И най-вече са удовлетворяващо трайни. Тройните съчетания, в зависимост от къде се купува, са между 13 и 14 лв. Имат чудесни кафяви нюанси.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
 Чифели и Севънтийн - страхотни цветове и блясък !  Simple Smile Аз имам едни златисти на Севънтийн, адски хубави и икономични.  Crazy

# 20
  • Мнения: 22 437
От по-ниският ценови клас можеш да вземеш Севънтийн.
Пролетната им серия имаше и сенки в кафеви оттенъци. Между другото точно тази серия е изключително трайна. Не мърда 8-10часа, изпробвано е.)))
Иначе тройката им е към 14лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 890
 Мирама , каква е тая пролетна серия ?  Rolling Eyes Моите са едни кръглички, 5-6 лв струваха.

# 22
  • Мнения: 451
дефинирай ''хубави'' Laughing Хубава палитра с кафяво има от зимната колекция на Ланком -
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P199500&categoryId=C15350 
Само че е в ограничени количества и не знам къде и дали можеш да я намериш...Иначе имат и ''редовна'' палитра в кафяво:

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=71765&goChar=L

# 23
  • Мнения: 491
Аз за първи път пробвах Debora, струваха около 20 лв. за три цвята. Харесаха ми, не се събират на свивката на клепача и са доста трайни, но май доста бързо свършиха. newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Имам прекрасни впечатления от сенките на АртДеко и Манхатън.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм за Impala от тези, едноцветните, прахообразни
Цветовете са много хубави, трайни са, издържат по цял ден и не се събират в свивката на клепача и не стават на топчици

# 26
  • Mонтана
  • Мнения: 413
От масовата козметика съм доволна от Голдън Роуз-четворката към 10 лв. Ползват се със сух или мокър апликатор.Имам два вида в зелената гама и розово,бяло,сиво,черно!От единичните/прахообразни/на Импала също съм приятно изненадана!
Peace Peace Peace

# 27
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Аз съм за Impala от тези, едноцветните, прахообразни
Цветовете са много хубави, трайни са, издържат по цял ден и не се събират в свивката на клепача и не стават на топчици
Peace Peace и тези са супер и маи не свършват:))

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Зависи колко пари ти се дават Peace
аз съм доволна от Клиник и тези на Ести 

# 29
  • Мнения: 515
И на мен ми харесват на Голдън роуз четворката, както и най-любимите Руби роуз  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт