Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 33 093
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 2 222
чакайте да се запиша и аз да следя темата. аз съм си горе долу добре като фигура, само след раждането лепнах 6-7 килца и мислех да почвам с лунната диета от утре (не знам дали ще издържа 4 пъти месечно, но поне веднъж или два пъти мога да опитам). та когато смъкна малко килограмки трябва да захващам някакъв спорт  newsm78 какъв ли да е обаче, не знам, то трябва да се съобразяваш и да ти е удобно да ходиш, не само да ти харесва спорта. абе ще видим  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 122
Смея да се изкажа и аз Laughing, подкрепям становището на Поци, ако не се поемат въглехидрати в това часово време пак ще има ефект. Другото, което си мисля, че приема на храна до 4ч. е малко драстично, всички сме чели най-различни статии за хранене до 4, до 5, до 6, до 7. Идеята ми е, че не смятам, че ще има кой знае каква разлика в ефекта, ако последното ни хранен е до 6, а не до 4. Пък и си мисля, че "психическия тормоз" така да го нарека, ще е далеч по-малък. Едно е  последното ти ядене все пак да е във време, което бива приемано за нормално за вечеря, друго е да е във време за следобедна закуска едва ли не. А може би е удачен и варианта за по плавно изместване напред часът на последно хранене, едната седмица до 7, другата до 6ч и т.н. тъкмо няма да се ошашква толкова организма. Все пак успех на захваналите се с начинанието.

# 17
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен, Поци и ариадна имат право. аз само да споделя личния си опит... по незнайни причини 4-5 дена се случваше да ям само до това време /не си го бях налагала нарочно/ и без да ограничавам иначе плщскането си коремеът ми се прибра, беше ми добре и свалих 1 кг:) не е много, но за 4-5 дена без ограничения е отлично. Важното е организмът ти и най-вече психиката ти да не възприемат режима като изтезание... да става ей така, между другото.

Успех, и аз ще се постарая да се впиша в редиците ви... от утре. Обещавам Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692
Изглежда лесно, само не знам как ще се справя с "гризкането" по време на гледане на филм вечер, докато чета нещо и т.н.... което обикновено е след вечерята ... Embarassed

# 19
  • Мнения: 6 029
Ах това е един прекрасен режим.
Смятам, че ограничаването на въглехидратите след 4 часа е приемлив вариант. Стартирам от днес! Успех на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 329
Оххххх момичета,нищо не ядох,докато към 23h моя приятел не изкара едни шоколади... Embarassed Опитах малко  Rolling Eyes Но иначе за въглехидратите ще го приложа и аз.

# 21
  • Мнения: 24
Искам да попитам които са по вещи в режима само вода и чай с мед може или може и някои плод да се хапне.Мерси предварително .

# 22
  • Мнения: 143
Момичета и аз много се зарибих от този режим и смятам от утре да пробвам Peace Аз имам да свалям някъде към 5-6кг.че,след коледно-новогодишното похапване направо се чувствам много зле  Rolling Eyes успех с режима и след седмица ще кажа дали издържам на режима и има ли резултат някакъв Peace

# 23
  • Мнения: 634
Искам да попитам които са по вещи в режима само вода и чай с мед може или може и някои плод да се хапне.Мерси предварително .
И аз искам да питам дали може някой друг плод Rolling Eyes, понеже като се прибера от работа е критичен момент да не налетя на всичко де що има Rolling Eyes и хапвам по един грейпфрут.. Иначе и аз от седмица гледам да не хапвам след 5-6, но ще трябва да си изместя режима до 4!

# 24
  • Мнения: 4 678
Плод и мед-въглехидрати Peace
Мисля,че няма да е препоръчително след 18 часа. ThinkingЩо не си ги хапвате през деня Hug

# 25
  • Мнения: 6 029
Мед не обичам  Sick
Но пък хапнах няколко мандарини снощи и това беше. Мисля, че не е фатално, особено ако не ядеш нищо друго. Заспах си леко гладна, но съм толкова уморена, че не ми пречи:) Днес се чувствам по-лека, но ще се премеря в петък.

# 26
  • Мнения: 176
zdraveite momi4eta.
i az sam s vas ot utre.dnes mi priklu4va lunnata dieta.
priemate li me???
az sam "pobeditel" -imam da svaliam 25 kg  Embarassed

# 27
  • Мнения: 6 029
красофифа , добре дошла. и аз точно 25 имам да свалям  Confused

# 28
# 29
  • Мнения: 176
Поци ,много се прислушвам към твоите съвети.
правилно ли те разбрах,че могат да се ядът белтични храни след 16.00?
а зеленчуци?
мерси Laughing

Общи условия

Активация на акаунт