кога започнахте да се чувствате "на години"?

  • 11 079
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 629
Аз се "чувствам на години" от няколко насам - а съм под 30  Rolling Eyes Въпрос на лично усещане е.

Не бих искала да раждам на 37. Жените, които се чувстват комфортно с това едва ли се нуждаят от моето одобрение  Wink

# 61
  • Мнения: 533
Много зависи какъв живот живееш , аз лично се чуствах "на години" от27 до 37 .

# 62
  • Мнения: 274
В първото Шоу на Слави гост беше Кеворк Кеворкян. В Книгата той написа на Слави: "Някои хора остаряват като катедрали, а други като колиби. Пожелавам ти да остаряваш като катедрала!".

Да. Това е готино! Но не вярвам да го е измислил Кевин. Но какво значение има Simple Smile Харесва ми.

# 63
  • Мнения: 274
MILF,  готин ник Simple Smile Кажи на хората от къде идва Simple Smile

# 64
  • Мнения: 621
Дефиницията на понятието "на години" ми е неясна newsm78 Никога не съм се притеснявала от възраст, нито когато съм била на 18 съм се смятала за незряла, нито сега като съм на 32 се смятам за презряла newsm78 Не си обяснявам действията си в живота с възрастта си, което предполага, че сигурно никога няма да се квалифицирам в обща графа "на възраст".

# 65
  • Мнения: 1 938
Не се чувствам на години.  Peace Дори напротив... Grinning

# 66
  • Мнения: 373
Аз се чувствам "на години" от няколко месеца насам , въпреки , че съм на възраст , в която ама никак не би трябвало да ми минават през главата такива чувства...Може би е просто период. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 3 622
На 31 години съм и не се чувствам стара по скоро зряла  Peace

# 68
 

не искам да обидя някой, но 37 са си сериозни години за мен, в моите очи, по  моите представи ... може и да бъркам.
майка ми стана баба на 41, и определено не е младичка вече. бабешка възраст си е, нищо, че изглежда свежа и запазена..

Почти съм обидена .  Тази година ще навърша 41 и не знам дали ме мислят за старичка или пък младичка.Щастлива съм,че съм майка на първокласничка ,а не баба. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 722
На 41 съм, не се чувствам на години, дори се готвя да повторя влизането в пубертета  Laughing
Само на моменти се чувствам недоспала но то е от малкото време за сън, а не от възрастта.  Joy

# 70
  • Мнения: 2 723
Чувствам се на 100 години.
Искрено се надявам обаче това да е преходно усещане и мечтая за деня в който нещата ще се променят.
До скоро с приятелките ми се кискахме с часове на по чаша вино, е... вече не е така.

Скапана работа  Tired

# 71
Чувствам се на 100 години.
Искрено се надявам обаче това да е преходно усещане и мечтая за деня в който нещата ще се променят.
До скоро с приятелките ми се кискахме с часове на по чаша вино, е... вече не е така.

Скапана работа  Tired

няма и как да е другояче, докато виждаш само негативните страни!
никой няма да дойде и наготово да ти го поднесе....не става така

# 72
  • Мнения: 782
Чувствам се на 100 години.
Искрено се надявам обаче това да е преходно усещане и мечтая за деня в който нещата ще се променят.
До скоро с приятелките ми се кискахме с часове на по чаша вино, е... вече не е така.

Скапана работа  Tired

няма и как да е другояче, докато виждаш само негативните страни!
никой няма да дойде и наготово да ти го поднесе....не става така

Ееее, не така де ...момичето е бременно и плюс това с малко дете Naughty в момента е в хормонален дисбаланс и е нормално да пише така Peace

# 73
  • Мнения: 4 380
И аз съм на 37. Не става въпрос за това как се чувствам, а за това че СЪМ СТАРА за бебе. И да искам вече не мога да имам. Не че искам...не бих си позволила риска да родя болно дете от келешлък да раждам на 40. newsm78 Има си биологичен часовник за тези неща. Който успял, успял.... newsm78
А иначе и на 70 ще се чувствам като на 20. Достатъчно щура т.е. Laughing

# 74
  Laughing Смятам, че 37 не е възраст да чувстваш годините, нито за притеснения за външен вид и самочувствие поне до 50 за жените. Но това, което е факт е, че е хубаво от медицинска гледна точка децата да се родят до 35. Разбира се, това не означава, че е абсолютно задължително, а само е препоръчително. Толкова много звезди раждат на 40 и нагоре първо дете. Аз също ако имам второ дете няма да успея преди 35 - скоро навършвам 34.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт