Името Йоан

  • 10 657
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Името е красиво и кратко. Няма нужда от умален вариант.
Напълно подкрепям.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 129
Йо, Йон, Йони, Йоско, имах един познат Джовани му казваха ...но аз бих си го наричала с цялото му име...името е кратко и достатъчно красиво...
Аз и на моя Филип най-често си му казвам цялото име...накак не ми се връзват галените

# 17
  • Мнения: 363
моето бебе също ще се казва така :яни също е вариант.като бебе можеш всякак да му казва6.а като голям само ще си доиде Grinning

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Йони е много сладко  Peace Имам познат Йоан и всички му викат Йо, но за малко дете по не върви.

# 19
  • Мнения: 982
защо непременно трябва да има гален вариант?името си е достатъчно хубаво за да го наричате просто Йоан.Моята дъщеря се казва Мила и си я наричаме Мила-точно, кратко и ясно Peace(пък и много красиво) Grinning

  bouquet
Ами то е невъзможно да измислите по-галено от Мила! Simple Smile
Също мисля,че Йоан няма нужда от умален вариант.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Йо,Йони,Йоско..
Но аз също мисля,че името е много хубаво и нежно  няма нужда от галено. Simple Smile

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Йони Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Според мен Йоан няма нужда от галено Hug

# 23
  • Мнения: 3 456
Според мен Йоан няма нужда от галено Hug
Да, и аз така мисля.

# 24
  • Мнения: 71
Йори:)))Йо!:)))ЙОАН означава Бог е милостив или "измолен от Бога"Simple SmileЧувала съм, че всеки човек трябва да се нарича само с цялото му име, не на галено...заради там лични години, лични числа, вибрациите на името и тем подобни:)

# 25
  • Мнения: 79
мисля,че Йони!

# 26
  • Мнения: 3 695
Йо, Йон, Йони.  Peace

# 27
  • Мнения: 511
Името е страхотно и според мен ще ти дойде от вътре умалителното име, когато се наложи да го използваш. И аз съм решила да го използвам............ако имам възможност Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И моето бебе живот и здраве ще се казва така ако е момче, засега казват, че ще е Йоана, но съм решила ако е мъжко да си го наричаме с цялото му име Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 491
Имам три приятелки с деца Йоан ( явно е доста модерно напоследък, но пък е хубаво!).
Двете им казват Йо-Йо или само Йо, другата Йони.

Общи условия

Активация на акаунт