Фон дьо тен vs. Пудра

  • 4 532
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Така е  Laughing Моят го слагам над фон дьо тена, иначе не личи ефекта от него.

# 16
  • на село
  • Мнения: 830
Аз ползвам предимно ФДТ.Знам ,че е хубаво да се ръсва малко пудра над ФДТ,ако кожата е по-мазна,да не лъщи.

# 17
  • Мнения: 4 916
Слагам коректор, ФДТ, пудра - в тази последователност.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдам! Сега ми се изясниха някои неясни моменти. Благодаря ви, момичета!  Simple Smile  Определено смятам да си купя някои неща, а да не залагам на еднократен грим при гримьор, защото имам желанието и амбицията да ползвам този грим и в последствие.

# 19
  • Мнения: 6 618
Тази тема би ти била полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254347.0

# 20
  • Мнения: 22 433
Щом смяташ да си купуваш тогава за начало можеш да си вземеш база за грим, фон дьо тен подходящ за теб и пудра.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, така смятам. Иначе околоочни "принадлежности" си имам бол. Бях останала с погрешното впечатление - не знам поради какви причини - че ФДТ и пудра не се използват заедно.

# 22
  • Мнения: 1 679
И аз ползвам ФДТ

# 23
  • Мнения: 3 641
ФДТ, от пудрата лицето м исе изрива и ме дразни каквато и да е  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 916
Да, така смятам. Иначе околоочни "принадлежности" си имам бол. Бях останала с погрешното впечатление - не знам поради какви причини - че ФДТ и пудра не се използват заедно.

Може би имаш предвид прахообразната пудра - тя наистина не се слага с ФДТ.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Да, така смятам. Иначе околоочни "принадлежности" си имам бол. Бях останала с погрешното впечатление - не знам поради какви причини - че ФДТ и пудра не се използват заедно.

Може би имаш предвид прахообразната пудра - тя наистина не се слага с ФДТ.
Напротив.
Точно прахообразната пудра се слага върху фондьотена...запечатва грима...поставя се с голяма четка...

# 26
  • Мнения: 4 916
... Напротив.
Точно прахообразната пудра се слага върху фондьотена...запечатва грима...поставя се с голяма четка...

 Shocked
Шарен свят.

# 27
  • Мнения: 35 964
Може би имаш предвид прахообразната пудра - тя наистина не се слага с ФДТ.

защо? аз определено харесвам повече прахообразната пудра от компактната и не виждам защо да не я слагам върху фдт  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: X
Ако не попаднеш на точния цвят и текстура и с двете можеш да заприличаш в най-добрия случай на клоун,а в най-лошия на персонаж от филм за вампири Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 779
 комбиниран ФДТ в твоя цвят,...пудрата аз не я харесвам #Shocked,имам кожа като твоята и това ми стой супер search..

        newsm59

Общи условия

Активация на акаунт