Веднага ли изплака вашето бебче след секциото?

  • 5 752
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Момичета явно ме тресе предродилна треска защото ще е след няколко дни и искам да попитам дали вашето слънчице изплака веднага?Четох , че при секцио някой бебенца първоначално имат проблем с дишането защото дробчетата им не са изцедени напълно както когато минават през родовите пътища.
Не се притеснявай излишно...ако вземеш да обмисляш всички рискове и възможни проблеми.. CrazyПо въпроса-изплака веднага...

# 16
  • Мнения: 11 004
Веднага изплака. Раждах с епидурална упойка. Не си мисли лоши неща отсега, всичко ще е наред. Peace

# 17
  • Мнения: 1 155
Да изплака веднага, леко раждане!!!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 790
Веднага изплака. Не се тревожи излишно. Колкото повече го мислиш, по-страшно ти изглежда. Пожелавам ти леко раждане и едно прекрасно и здраво бебе.  Hug

# 19
  • Мнения: 922
Не се тревожи излишно. Мисли позитивно и гледай да не мислиш за това. Успех и леко раждане.

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, веднага "изблея"  Laughing Много хубав момент, настрой се позитивно за него  Peace

# 21
  • Мнения: 5 393
Иво изплака веднага.
Леко раждане и не се притеснявай.

# 22
  • Мнения: 4 621
Да, изплака веднага и то сериозно Wink
Не се тревожи, мисли позитивно Peace
Леко раждане ти желая  bouquet

# 23
  • Мнения: 479
Доктора ми каза, че веднага е изплкал и то доста силно, чак се бил изумил. Леко раждане  Hug

# 24
  • Мнения: 9 483
Да, изплака-имам го на DVD Laughing

# 25
  • Мнения: 254
Не я бяха извадили още, а тя не просто изплака, а направо се развика Mr. Green.
Споко и стискам палци!  bouquet

# 26
  • Мнения: 511
Аз не можах да разбера!!! doh Лекарите започнаха да ми казват "Честито", а аз я чух да изплаква чак след около 30-40 секунди. Не разбрах да е имало проблем, лекарите всичките бяха ухилени до ушите. Аз бях супер спокойна,имах пълно доверие на екипа и бях сигурна, че всичко е наред. Не се притеснявай,мисли позитивно!!!! Hug

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 21:36 от denica78

# 27
  • Мнения: 2 498
Веднага е изплакала-каза ми лекарят, а и в епикризата го пише....

# 28
  • Мнения: 168

Веднага изплака моята мушмурочка и започна да си търси правата и оттогава почти не е спряла Simple Smile

Всичко ще е наред. Почивай си и мисли как ще гушкаш малкото човече много скоро Simple Smile Simple Smile

Бързо въстановяване и здраво бебе!

# 29
  • Мнения: 728
Аз бях с пълна упойка но докторката ми каза че веднага е изплакал.
Не се безпокой.. всичко ще е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт