За компромисите...

  • 2 144
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 888
Щом се е стигнало до там да се разделите и  то пред такива празници, явно нещо във връзката не е наред  и да се връщаш назад няма да е най-добрия вариант. Явно си имала основателна причина, за кажеш на човека до теб да си тръгва и е добре да прецениш плюсовете и минусите пред евентуално сдобряване. По -добре да страдаш сега,отколкото същото да се повтори пак и пак...
Има хора,които са прекалено емоционални и от мухата правят слон.И точно когато обичаш силно,можеш да проявиш тази силна емоция,да блъснеш вратата,да изгониш някого,той да си грабне куфарите.Трябва да се вземе под внимание и възрастта на участниците в тази серия.Петрова,хладният разум не означава винаги прекрасен живот.Ако мъжа ти не си тръгва при скандал,може просто да го мързи,да не желае да си развали спокойствието,ако не се карате има вероятност да не си говорите и тн...Не давай такива погрешни съвети,че току виж някой ти се вързал.Надявам се авторката да прояви поне този път здрав разум.
Не ме разбирай погрешно, и ние сме се карали  и ние сме спорили,ама чак да си посочваме вратата  и да си играме на иди си ,върни се, то това е глупаво,особено за такава причина. Явно има нещо по дълбоко,което подкопава връзката им и това е бил повода просто. А сега тя да съжалява, да  се сдобряват и до кога.....до поредния повод ли?Хайде,стига глупости, големи хора сме все пак.

# 16
  • Мнения: 62
покани свекърва си и й сервирай в този сервиз!
не си разбивай живота за глупости!
и на мене са ми подарявали "фигаро"миришещо на нафталин и не по мойта мярка-но какво пък?живота се живее когато преглътнеш дребните обиди
желая ти успех-не си трови живота /все пак имаш антика/

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Обади му се. Не се тръшкай и унижавай по телефона. Просто му кажи "извинявай, май си изпуснахме и двамата  нервите, искаш ли да се видим и да поговорим?".

Нещата ще се оправят, но повече никога не си позволявай да се държиш по този начин.

# 18
  • Мнения: 2 270
Е, щом за подобна глупост /някакъв сервиз/ сте стигнали до раздяла и изнасянето му точно по празниците... просто сте си търсили повод.

И според мен е така! Peace

# 19
  • Мнения: 1 008
Обади му се. Не се тръшкай и унижавай по телефона. Просто му кажи "извинявай, май си изпуснахме и двамата  нервите, искаш ли да се видим и да поговорим?".

Нещата ще се оправят, но повече никога не си позволявай да се държиш по този начин.
Peace Това е поредното доказателство,че често дребните камъни обръщат каруцата...

# 20
  • Мнения: 473
Едва ли прашния сервиз е бил причината за раздялата. По-скоро е бил последната капка, която е преляла чашата. И защо изобщо допускаш подарък да стане причина за кавга? И защо изобщо допускаш подарък да ти развали настроението и да те ядоса? Много обичам една сентенция: Да се ядосваш означава да наказваш себе си, заради грешките на другите!

# 21
  • Мнения: 685
Обади му се. Не се тръшкай и унижавай по телефона. Просто му кажи "извинявай, май си изпуснахме и двамата  нервите, искаш ли да се видим и да поговорим?".
Нещата ще се оправят, но повече никога не си позволявай да се държиш по този начин.

Работим заедно и дори не е нужно да се обаждам... Виждам в очите му искра, виждам и че иска да ми каже нещо, но.... май аз трябва да се престраша.
Колко е трудно обаче да признае грешката си човек!?

# 22
  • Мнения: 1 849
Ти на колко си години?
Как може подобно нещо изобщо да те изкара извън нерви, че толкова да се скарате?
Кои са истински цените неща в живота?
А как ще създаваш семейство ако не можеш да си признаеш грешките и да поискаш прошка?
 ooooh!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скарахме се заради най голямата глупост на света.

Обидно ми стана, че майка му ни подари за Коледа много стар сервиз, който беше прашен, мръсен и в опаковка от преди векове. Аз нищо не казах, издразних се на неговата реакция и нейната инициатива, после се оплаках във форума тук за тъпия подарък и той го е прочел... и се почнаха обвиненията...
Спомням си написаното за прашните чаши... Наистина ли за това се скарахте?! Shocked Ако има чувства между вас няма начин да се разделите заради подобна глупост.

# 24
  • Мнения: 2 161
Ти на колко си години?
Как може подобно нещо изобщо да те изкара извън нерви, че толкова да се скарате?
Кои са истински цените неща в живота?
А как ще създаваш семейство ако не можеш да си признаеш грешките и да поискаш прошка?
 ooooh!
Мигито,не можеш ли поне тук да не блееш на тема грешки и прошки?Изобщо не можеш ли да говориш нормално,без неизменният репертоар.Нали знаеш,че прекален светец и богу не е драг?

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Обади му се. Не се тръшкай и унижавай по телефона. Просто му кажи "извинявай, май си изпуснахме и двамата  нервите, искаш ли да се видим и да поговорим?".
Нещата ще се оправят, но повече никога не си позволявай да се държиш по този начин.

Работим заедно и дори не е нужно да се обаждам... Виждам в очите му искра, виждам и че иска да ми каже нещо, но.... май аз трябва да се престраша.
Колко е трудно обаче да признае грешката си човек!?

Предлагам ти да спреш да се държиш като глезена принцеса и да направиш първата крачка ти, все пак ми се струва, че по-голямата част от вината е твоя.

Защо не отидеш направо при него и не го питаш нещо от сорта "размразила съм кайма, пълнени чушки или мусака ти се яде довечера?" или "ще свалиш ли тази вечер едикаквоси от едикойси шкаф..."
Усмивка, целувка, а разговорите и обясненията кой какво и защо- за по-късно оставете...

# 26
  • Мнения: 1 403
е, той може да прочете и тази тема, да види, че страдаш за него и да се върне

# 27
  • Мнения: 2 161
е, той може да прочете и тази тема, да види, че страдаш за него и да се върне
Да,сигурно.Ако е моят мъж ще умре от смях и няма да се върне,ако не го помоля.Нали аз съм го изгонила все пак?

# 28
  • Мнения: 1 403
ами иначе авторката щеше да пусне темата анонимно...

Ако смятам, че съм сбъркала или прекалила, аз бих го потърсила. Ама ако той ме е зарязал, защото не съм харесала подаръка от мама, ще го оставя да си върви.

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз бих му казала:Прости ми,постъпих много долно.Съжалявам от цялото си сърце и искам да приемеш извиненията ми.Обичам те и ако се върнеш,ще ти готвя цяла седмица първо,второ и трето.

Общи условия

Активация на акаунт