ново контролно за начинаещите/и не само/фотошопки

  • 10 142
  • 330
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 035
Както написах в темата за оцветяването вече като гост, че определено съм за оеднаквяване на снимката за участие и задължителен еднакъв размер за всички. Дефакто каквото казва и Лекси и Вейдър.
Но пък и за постване на оригинала на снимката с която е работено пак съм съгласна, но наистина да е оригинал - да не е бутано и работено изобщо по нея  Peace

# 301
  • София
  • Мнения: 7 242
Честно казано мислех, че една част от нещата са пуснати от напредналите. Много съм впечетлена от представянето на Вал-стеф, мимивал, мактуб, никки, бушката и ... сигурно изпускам някой /пък и не всички са си признали/.  ДВВ още не си е признала, но съм почти сигурна, че първата от манипулациите е нейна - толкова се впечетлих, че чак изрових оригинала, за да се убедя, че бебчето е подменено. Единствено живия блясък в очичките го издава. Браво, момичета   bouquet

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 21:59 от Лекси

# 302
  • Мнения: 2 035
Лекси благодаря ти! :)
Искам и аз да кажа, че съм очарована от ужасно много неща и идеи които имате момичета, нещата са страхотни....поздравявам всяка една от вас!!!


# 303
  • на село
  • Мнения: 1 028
  ДВВ още не си е признала, но съм почти сигурна, че първата от манипулациите е нейна - толкова се впечетлих, че чак изрових оригинала, за да се убедя, че бебчето е подменено. Единствено живия блясък в очичките го издава.

Моя е  ppp

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз заставам напълно зад изказаното от Лекси и Вейдър - има категории, в които техниката може реално да бъде оценена, когато се работи с шаблон т.е. една и  съща снимка за всички, а за творческите категории е ясно, че не може да наложиш вето на един уникален артистичен мозък.  Mr. Green
Аз съм възхитена от Дилми /която ако не се лъжа е победителка в три категории/ и Вал стеф /която е победителка май в две категории/. А, така също от нестандартното мислене на Лекси и още много да не изброявам, че ще пропусна някой. В някои категории избора ми беше много труден.

Благодаря обаче най-вече на Ани и Вейдър, за тяхната неуморимост и желание да ни въведат в тъмните дебри на фотошопа....  bouquet

# 305
  • Мнения: 2 035
Никки, честита победа и на теб миличка   bouquet Hug

А с това съм абсолютно съгласна  Peace

Благодаря обаче най-вече на Ани и Вейдър, за тяхната неуморимост и желание да ни въведат в тъмните дебри на фотошопа....  bouquet

# 306
  • Мнения: 2 270
момичета искам да поздравя всички ви за положения труд,за старанието,за това че приемате критики,за това,че не допускате да има дразги и караници и за всички невероятни творения ,които ми напълниха очите.  bouquet  bouquet  bouquet

Специални поздрави за победителите и техните подгласници
Дилми,   val_stef    ,tatyana_77  , Никки,  mimival ,зеленика, има и други,но не са се разкрили.Ще ви направя по едно банерче,ако искате да си го сложите

# 307
  • Мнения: 3 981
Признах си Crazy
Някой от нещата ги направих много брързо и сега ме е яд Crossing Arms
Лекси не е мойта Joy

# 308
  • Мнения: 156
С гордост ще го нося! Благодаря ви, момичета,/ и учители  и ученици/   вие сте ми стимул да продължавам да се занимавам с Фотошопа. newsm51

# 309
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на победителите   bouquet  bouquet  bouquet Напълно заслужени победи!
Яд ме е, че нищичко не спечелих  Crossing Arms, обаче наистина нещата ми са посредствени и във всяка кетегория имаше много по-добри  Wink Ще се старая повече  Grinning

# 310
  • Мнения: 3 981
Аз имам едно 3 място Laughing

# 311
  • София
  • Мнения: 7 242
Я и аз да ходя да проверя  Mr. Green може да е останало някое и за мен  Wink

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Браво, момичета! Този конкурс беше още едно доказателство, че почти не останаха начинаещи в тази тема! Всички се справиха страхотно във всички категории.

Аз също бях "ученичка" в една от категориите и за това обещах да участвам в контролното. Е, не взех никакъв приз, но за мен беше важно участието ми, с което да уважа Ани, която е толкова мила и отзивчива към всички!

Специални благодарности на Ани и emet@ за отделеното време!   bouquet

/ако някой се интересува мои са нещата в контролното за състаряване под № 8,9 и 38/

# 313
  • Мнения: 1 400
Е, момичета, честито на отличничките, а останалите - знам, че можете още много и с това контролно го доказахте, защото сте се справили със задачите отлично Peace

Искаше ми се да замоля нещо- нека (ако е възможно) отговорниците на темите да пуснат по едно мненийце с реда на класирането - примерно:
1.- номер 12
2.- номер 40
и т.н.
Ако се знае автора- още по-добре , може да се добави. Така ще е пригледно мисля.
НО само ако ви се занимава Stop  Hug

# 314
  • Мнения: 2 270

ето момичета обещаните банери.
На бързичко ги спретнах,но от сърце Heart Eyes


ето от тук може да си ги изтеглите
http://annaanastasova.blogspot.com/

И друго нещо искам да ви помоля,ще е много полезно ако и вие дадете по някой друг коментар на нещата-всяко едно мнение е важно и полезно за останалите-дайте мнение ,като страничен наблюдател

Общи условия

Активация на акаунт