Рио де Жанейро

  • 4 948
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
След като прочетох тази тема, издърпвам Рио по-напред в мечтателния си списък! Laughing Rolling Eyes

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Струва си!!! Лично ние не забелязахме да ни гледат местните заплашително. Даже бяха много любезни!! Навсякъде има засилено полицейско присъствие!
Навярно и тука  е страшно човек да се прибира късно вечер сам?Ако ходите  вечер не сами не е страшно!!!  Peace

# 17
  • Мнения: 6 904
Ние ходихме в края на 2006-та с Туршанс, ето я офертата - http://www.tourchance.eu/programs/bg/south_america/our/brasil-arge.html
При нас само бяха в обратен ред, посетихме и Буенос Айрес и водопадите (страшно са красиви). В Рио специално през повечето време ходехме по екскурзии, а в свободното време пазарувахме, та не ни остана време да се разходим сами. Иначе относно хотелите на мен не ми се сториха мизерни, съвсем приличен беше нашия, въпреки че стаята беше малка. Дори и в Игуасу не мога да кажа, че беше зле. И ние имахме екскурзия на тропически остров...но определено не мога да кажа, че беше това, което очаквахме, валеше като из ведро Crazy За престъпността не знам, и аз не видях нещо нередно.

Общи условия

Активация на акаунт