Нокти с гел или акрил-отзиви

  • 51 089
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
 
Относно това  че  и  двете  съсипват  ноктите  -  не  е  вярно.
как не е вярно?ноктите се нацепват и става 10 пъти по меки след като и махнеш ноктопластиката

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Според мен акрил! По здрави са.

 Peace

# 17
  • Мнения: 1 455
С акрилна пудра. С това съм в момента и съм супер доволна. Ноктите изглеждат много естествени и са адски здрави. Махат се само с изкисване в ацетон и естествените нокти се запазват в добро състояние. Няма мирис, както е при акрил гела и се прави много по-бързо от другите видове ноктопластики.
Относно гела и акрила - на външен вид изглеждат еднакво, но акрилът наистина е по-вреден за ноктите, защото е вид киселина. Гелът пък също изтощава ноктите, заради начина по който се маха - пилене. Има специална течност за сваляне на ноктопластика, но няма кой знае какъв ефект върху гела, защото пак си трябва доста пилене.

# 18
  • Мнения: 2 952
  Акрил - издържа много , здрав е , лакът  е  стабилен .  Не съм го правила аз , но ми е последния  дизайн  от маникюристката - обичам семпло, да отива на всичко и за всеки ден.Ноктопластиката е  страхотно нещо -  Цъкни  да увеличиш:






# 19
  • Мнения: 375
Супер е petia 911.
А как така ти се виждат плочките на ноктите- значи не ти ги покрива с акрил така ли?

# 20
  • Мнения: 2 952
На кое казваш плочки?

 (Термините ми убягват някой път  на български)
 
  Иначе -  изкуствения нокът се  залепва от  средата на моя нокът някъде - при изграждането това.После се  пили свързващото ръбче и отгоре се слага акрил (пудра и някаква течност смесва , става  като  прозрачен гел - мирише силно).В дъното ноктите ги покрива с тънък слой от това , нагоре - по-плътен , повтаря няколко пъти.Стават  здрави като копитца  Joy . 3 седмици и повече не мърдат, най-важното - изглежда естествено....може би заради лекия лак също....Повечето израелки тук си правят френски маникьор, леки тонове ....по-малко са  цветните лакове  и рисунките - по скоро за партита и тържества .....не за всеки ден .....и камъчета  се лепят ...ти знаеш ....фантазия да има човек .....

 Wink

   


# 21
За danisport!!!!
  Здравей, моля дай идея с този комплект как точно се нанася прахта, че нещо не ми е много ясно!- мерси предварително за отговора!!!!

# 22
и двете системи са здрави,зависи ти как ще свикнеш с тях да ги пазиш и естествено от майсторката която ще ти ги направи.

# 23
  • Мнения: 71
от 1 седмица съм с гел, тъй като ноктите ми бяха ужасно меки се цепеха, чупеха деляха на пластове... Гела изглежда все едно си с безцветен лак, но по-дебел пласт. Лака който ми го сложи маникюристката още е като току що сложен. Определено съм доволна, а за изтощаване на нокти... ми че те мойте и без това за нищо не стваха Wink

# 24
  • Мнения: 1 455
Elena, слага се лепило, след това акрилната пудра, това се повтаря няколко пъти и накрая се звършва с лепило и активатор. Отгоре слагам и един пласт гел за по-добър резултат.

# 25
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз съм с гел и съм много доволна.
Като химик мия много стъклария и не мога да си пусна никакви нокти.Откакто си направих гела(около 10 дни) ноктите ми са много твърди и лакът не се е олющил.

# 26
  • Мнения: 2 152
Вчера си сложих гел на ноктите - ау страхотна красота Heart Eyes
Сега съм с перфектен френски, не много дълъг, много са красиви така 4470

Искам само да ви кажа,че не е задължително лакочиститела да е без ацетон. Моята маникюристка каза, че става и с ацетонов,няма да навреди на гела. Вярвам й,защото е най-добрата. Бейб от форума Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 454
Кажете къде си правите ноктите, защото много ми се иска да си сложа едни хубави, но не ми се експериментира, докато намеря читава маникюристка.

# 28
  • Мнения: 274
чакаме снимчици  thumbsup
момичета и аз имам едно въпросче - в момента ноктите ми са много много къси и не става да ми сложат гел, понеже няма да се задържи, кой е методът , с който могат да ми направят ноктопластика,така че да се залепи на целият ми (миниатюрен) нокът  Thinking дано сте ме разбрали, защото не обесних много добре.

# 29
  • Мнения: 2 152
Зорница, аз бях по същия начин. Изобщо не можех да пусна нокът. Пие толкова витамини и нищо Confused
Накрая ми писна и отидох. Значи първо се слага удължител,който се изрязва на такава дължина каквато ти искаш и отгоре се слага гела.

Поддръжка се прави един път в месеца и всичко е ок
Много се радвам,че имам вече нокти, само съжалявам че не съм го направила по-рано Grinning

Общи условия

Активация на акаунт