ИМАМ БЕБЕ!!! (Разказ м/у малко усмивки и много сълзи)

  • 8 982
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Стискам палци и вярвам, че всичко е лошо е минало.

# 16
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Честито мамче!
Не се притеснявай, ще видиш, че всичко с бебчето ще е наред.
И то си има ангелче, което го пази.
Желая ти час по-скоро да се гушкате в къщи.
Стискам палци от сърце! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 229
Честито бебче, Еми! От сърце ти желая бързо възстановяване и да забравиш лошите емоции, за да можеш пълноценно да се наслъждаваш на щастието си. Трябва да си горда със смелостта и съобразителността си. Дано скоро малкото ви момченце си е в къщи и ви дарява с обичта и доверието си.

# 18
  • Мнения: 1 220
Emi, parvo ti chestitja unaka, pojelavam ti mnogo barzo tezi neshta da ostanat zad garba vi!!!!
Iskam da ti objasnja, naj-verojatno ne stava duma za kravnata krupa, a za rezus faktora- Rh+ ili Rh-, ti i bebeto ste s razlichni rezus faktori i ot tam e doshal problema. Mnogo e idiotsko lekari da ne obarnat vnimanie na tova, nedopustimo e!!!!
Stiskam ti palci i sam sigurna, che vsichki majki tuk shte go pravjat vsichko da e nared!!! A ti si silna jena i v imato na Ivo shte se spravish!!!!

# 19
  • Мнения: 2 529
ЧЕСТИТО МИЛА ЕМИ!
  bigdance2    ura    ylinfant

НА ИВО, НА ТЕБ И НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО ЖЕЛАЯ БЕЗКРАЙ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!!!

П.С. Мила Еми, всичко е зад гърба ти вече и бебчо си е супер, въобще не се притеснявай.   umbrella

# 20
  • Мнения: 2 655
Emi,
честито и от мен!!!! Laughing  Laughing  Laughing
Ето един голям букет с цветя за теб Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower, защото си нашия нов герой.
Горе главата всичко ще е наред с бебе ИВО.
Възстановявай се бързо, силите ще са ти необходими като си дойде той у дома.

НА ИВО пожелавам да е жив Wink , здрав Wink  и най-голямата радост на татко и мама. Wink  
Да порасне бързо  Wink и да има голям КЪСМЕТ Wink  в живота.
Wink  Wink  Wink

Стискам ти палци. Вярвам, че скоро ще си дойде ИВО.  Kissing Heart   Kissing Heart   Kissing Heart

# 21
  • София
  • Мнения: 2 210
Цитат на: Anichka
Само един въпрос. Кой лекар водеше операцията. Защото моите кумуве минаха през това преди малко повече от 2 години. Така и не ни казаха окончателно какво точно се е объркало, но и техния Иво (и баща му Иво) по спешност го откараха в МА и стоя там почти месец.
Стискам палци скоро да сте заедно.


Д-р Папазов ме оперира, той е шеф на клиниката, а педиатрите, които за мен объркаха вси4ко са д-р Павлов и д-р Григорова. Несъвместимостта ни не е Rh , а е на кръвните групи б+ и 0+, и тя е известна в медицината, не е прецедент, трябвало е да са подготвени, 4е ще вдигне нивата на били рубина и да знаят от какво е , а не да ми говорят глупости за инфекции и антибиотици... Лекарите в педиатриата бяха категори4ни за при4ината, даже са изследвали то4ната несъвместимост...а това е рутинна процедура, като са ни видяли в картона при раждането единственото, което е трябвало да направят е било да изследват кръвната група на бебето още първия ден....

# 22
  • Мнения: 62
Честито и от мен и дано бебо винаги да има късмет! Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес видях моето малко слън4ице!!!! Пуснаха ни на нощната смяна (зашото ина4е там свиждания няма) и даже ми дадоха да го нахраня със шише! Много се успокоих, ве4е не е толкова жълти4ък , много е лаком и много, много сладък!! Утре ще ка4а снимки. Само доста се притесних как ще свикне да яде от мен, като така упорито е захранен със шише, а видях, 4е му дават и залъгалка... Във форума Кърмене и захранване съм написала някои въпроси, ще съм благодарна на вси4ки , които  ми дадат съвети Simple Smile.И OЩЕ ВЕДНЪЖ- БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ПОЖЕЛАНИЯТА!!!

# 24
  • Мнения: 61
Като ти четох постинга се върнах 12 години назад и преживях наново тези проблеми. Само, че при мен водите започнаха да текат от само себе си. В крайна сметка след едно много болезнено 12 часово раждане се появи синът ми - здрав, читав с всички небходими атрибути. И изведнъж на 3 ден - жълтеница, а на 5-я се наложи спешно кръвопреливане поради несъвместимост на кръв.групи. Ох, много е тежко да чакаш, много. Мисля си че родилната ми депресия ме започна точно от този момент, после вследствие на стреса ми спря и кърмата и вообще както казваш ти- след една здрава и безпроблемна бременност се налага да се бориш с такива проблеми. Страшно беше, но мина. Ей го на - сега е голямо момче и няма помен от трудните минути след раждането, а пък аз чакам бебе да се надявам, че ще е момиченце и че няма да има такива усложнения. макар, че нали знаеш каквото е писано е писано и няма къде да ходиш. Убедена съм, че всичко ще си дойде на мястото при вас. сега е въпрос на време. И обикновенно трудното начало е предвестник на нещо добро. така, че се стягай и дай боже скоро да пишеш хубави и весели истории за Иво! Бързо се оправяй, че бебо те чака, чу ли!!!

# 25
  • Мнения: 5 500
Еmi, много добре те разбирам Sign Exclamation Преди 9 месеца изживях същото, но поради Rh несъвместимост. При нас билирубина скочи в тавана още на 36-тия час от раждането. Скочи ама буквално, няма да пиша стойности, за да не уплаша майчетата Cry Стана оранжев като портокал, спеше непрекъснато. Не можех да го събудя за да го нахраня, а имаше сукателен рефлекс Laughing За щастие или за нещастие бях подготвена преди раждане за несъвестимостта ни със съпруга ми, бях прочела това-онова...но, действителността ме блъсна в трета глуха. Взеха ми го на 40-тия час от раждането и го сложиха на фототерапия и глюкоза. Редуваха системи в главичката, в ръчичките и крачетата. Очила също, нямаш си на идея добре, че не си при него да го гледаш. Аз бях денонощно, въпреки че бях в частна клиника не дадох на акушерките да му сменят памперса и да го хранят. Научих се да го правя внимателно да не прекъсна системата.
Кръвоносните съдове са толкова крехки, че пропускаха, той се подуваше от течността, ставаше като боксьорче, с подути оченца...Само глюкозата не беше достатъчна, след многократни изследвание добавиха човешки белтък, а също и кортизон за да може да се справи мъничкият черен дроб.  
Няма да пиша повече, изживявам го отново.
Благодаря на Господ, че попаднах на истински лекари.
И знам, че колкото и да ти повтарят да не се тревожиш и плачеш, че го правиш, защото си МАЙКА.
Накрая всичко ще се оправи, ще гушнеш твоето малко съкровище и ще сте много щастливи. Лошите неща ще бъдат забравени.
И не се притеснявай, че няма да суче. За да се отбие му трябва поне месец да е ял само от шише.
Успех ти желая, бързо оздравяване на малкото слънце Sign Exclamation

# 26
  • Мнения: 6 315
:lilangel: Честито бебче миличка! Да ви е жив и здрав малкият беборанчо! Сигурна съм, че много скоро ще сте си заедно вкъщи и с таткото ще се радвате на прекрасното си синче!

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 27
# 28
ЧЕСТИТО   БЕБЕНЦЕ !!!!!!!!!   Пожелавам  бързо въстановяване и късмет !!! Бъдете страхотни родители със страхотно бебче !!!  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 29
  • Мнения: 444
Chesyito za malkoto sakrovishte! Stiskam palci vsichko losho da e bilo do tuk! Mnogo kasmet! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт