Някои ЯНУАРКИ вече с бебчета в дома, а останалите с нетърпение си чакаме реда!

  • 15 179
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 391
Привет!

За мен няма абсолютно никакво значение къде ще пишем, бели кахъри.

невенска, засегна темата на деня Simple Smile
Пресил към Дарена се държи много добре, гушка я, целува я, иска да я люлее в столчето за кола, като я чуе да плаче веднага ме хваща за ръката и търчим към стаята Grinning
При нас проблемът беше в държанието му към нас, не знам дали се дължеше само на бабешкото отглеждане, докато бях в болницата една седмица или по някакъв начин преживя промяната.Но беше ужасен, сякаш не е моето добро дете, което оставих.Мога да кажа, че чак сега пак влезе в релси, шегуваме се с баща му, че доста беше дерайлирал Laughing
Иначе през деня съм сама с двамата, оправяме се, оправям се с храненето на единия и другия, слагането по леглата за сън и така.
Но си мисля че сега е лесно, бебето не ме ангажира толкова, дано не настанат много по-трудни дни.

Алекс, кажи при вас как е, какво й е на Мони?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета така като ви чета,направо сте за завиждане с по-големичките деца.
Аз направо незнам,как ще се оправям  ooooh!
Имам един тийн,който е в отвратително настроение почти винаги  #Crazy #Crazy
Имам и един пакостник,който прави само щуротии ...колкото повече ми тежи корема вече,толкова по-палав става и той. Rolling Eyes Rolling Eyes
И третия ако пък е ревлив като тях двамата ,ще хвана гората ... #Crazy #Crazy #Crazy

# 47
  • Мнения: 1 325
 HugЛалка си има момиченце Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 393
 Здравеите!  АЗ влизам набързо,само да кажа,че вече сме си в къщи,направихме пъри опит за баня,ама май намокрих пъпчето Embarassed,малко ми е нервно,че май кашля куклата...
После на другото хранене ще чета повечко какво е ставало и с какво сте се похвалили Laughing А и името на нашата принцеса (не знам кой ще го вмъкне) е Емали Мари Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 408
ЗАПИСВАМ СЕ И ТУК. МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НЕ СТЕ МЕ ЗАБРАВИЛИ И АЗ НЕ СЪМ ВИ ЗАБРАВИЛА И МНОГО МИ ЛИПСВАХА НАШИТЕ РАЗГОВОРИ. ЕТО И СНИМКИ
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199491&photo=20

# 50
  • Мнения: 1 325
Лалка , толкова сладко бебе си имате Hug Ама и тримата сте големи сладури Hug Да ви е жива и здрава Андреа.Аз вече нямам търпение, как ще издържа до понеделник newsm78 Искам вече да гушкам Даная Hug

# 51
  • Мнения: 374
Лалка, честито сладко бебче:)!Пу-пу много е хубавка!Да е жива и здрава!

# 52
  • София
  • Мнения: 408
БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug
СЕГА ОСТАВА ДА ВИДЯ КАКВО СЪМ ИЗПУСНАЛА ЗА 24 дни

# 53
  • Мнения: 256
Честито, Лалка, много е сладка малката Андреа, чакаме като имаш време да разкажеш подробности.

# 54
  • София
  • Мнения: 408
ЕТО РАЗКАЗА МИ ОТНОВО, ЗАЩОТО ГО БЯХ НАПИСАЛА В ДРУГА ТЕМА  Embarassed
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДРУЖКИ   
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО И ЗАГРИЖЕНОСТТА ВИ КЪМ МЕН.
ДА СЕ ПОХВАЛЯ И АЗ - ИМАМЕ СИ МОМИЧЕНЦЕ.
НАШАТА ОДИСЕЯ ЗАПОЧНА ОЩЕ НА 14 ДЕКЕМВРИ. БЯХ НА ПОРЕДНАТА КОНСУЛТАЦИЯ В ТОКУДА И КРЪВНОТО МИ СЕ ОКАЗА МНОГО ВИСОКО, ЗА МОЕ ОГРОМНО РАЗОЧАРОВАНИЕ ДОКТОРИТЕ КАЗАХА, ЧЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ДА МЕ ПРАВЯТ, КАЗАХА ЧЕ НЯМАЛО МЕСТА И ЛЕГЛА ЗА СЛУЧАЙ КАТО МОЯ И МЕ ИЗПРАТИХА ПО СПЕШНОСТ В МАЙЧИН ДОМ. МНОГО СЕ РАЗОЧАРОВАХ ОТ БЕЗДУШИЕТО НА ТАКА ХВАЛЕНИЯ ДОКТОР ДИКОВ. И ТАКА ОТИДОХ ПО СПЕШНОСТ В МАЙЧИН ДОМ-  ПОСРЕЩНА МЕ НЕВЕРОЯТНО МИЛ ДОКТОР, НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МУ ЗАПОМНИХ ИМЕТО. КАЧИХА МЕ В ПАТОЛОГИЯТА И ТАКА СРЕЩНАХ МОЯ ДОКТОР- ГАРНИЗОВ. МНОГО ВНИМАТЕЛЕН, ГРИЖОВЕН И МИЛ ЧОВЕК. ЗАПОЧНАХМЕ С ЛЕЧЕНИЕ НА ВИСОКОТО КРЪВНО И ТАКА 2 СЕДМИЦИ.
ДОКТОРЪТ РЕШИ , ЧЕ ЗА МЕН Е НАЙ- ДОБРЕ ДА РОДЯ СЕКЦИО, ПРЕДВИД ВИСОКОТО КРЪВНО, ГОЛЯМОТО БЕБЕ И КИСТИТЕ КОИТО ИМАХ. СЕКЦИОТО БЕШЕ НАСРОЧЕНО НА 28.12, И ТАКА НА ТОЗИ ДЕН СЕ ПОЯВИ МОЯТА МАЛКА АНДРЕА- 51см, 3,450кг. С НЕЯ ОСТАНАХМЕ В БОЛНИЦАТА 10 ДНИ И ДНЕС ВЕЧЕ СЕ ПРИБРАХМЕ ВКЪЩИ. ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ В МАЙЧИН ДОМ ВСИЧКИ СА МНОГО МИЛИ, ВНИМАТЕЛНИ И ГРИЖОВНИ КЪМ БРЕМЕННИТЕ И РОДИЛКИТЕ. МНОГО СЪМ БЛАГОДАРНА И НА ДОКТОР ГАРНИЗОВ И ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ГОРЕЩО.

# 55
  • Мнения: 135
Честито на Димито и на Лалка за техните малки съкровища.Да са живи и здрави и много да слушкат мама и тати. Hug newsm51 newsm51
Лалка,много сладка е малката Андреа.Като я гледам и аз вече искам да гушна моето слънце

# 56
  • Мнения: 1 215
¬естито бебе Андреа, Лалка!   bouquetМного се радвам, че отново се появи, бяхме се затъжили за теб. Ти в Майчин Дом си лежала на 10тия етаж щом си била за високо кръвно, аз до днес се водех на хоспитализация там по същата причина. Наистина хората са мили, особено като се има предвид с каква база работят, колко бременни наблюдават и какво им е заплащането. А Гарнизов да не би да е един много младичък лекар?
Честито и на Димито!  bouquet

Момичета, искам да споделя, че живот и здраве ние ще се раждаме в петък. Насрочиха ми дата за секциото, в 12.30 живот и здраве ще си получа втората принцеса. Дано само да не се разраждам дотогава.. Praynig
Нещо обаче съм почнала да кашлям и това ме притеснява, някой някакви идеи безопасни за бебето да има??? Че като помня как предния път всичко друго да, но кашляне, хълцане, кихане и смях направо те разсипват първите дни.

# 57
  • Мнения: 24
Здравейте,
и аз да се запиша в новата темичка.

Честито на всички нови мами и именници  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви похваля,днес ходих на консултация и бебо е порастнал с 600 грама за една седмица.Сега сме 3300 а имаме още една седмица до датата.Плацентата ми е между 1 и 2 степен и докторката каза,че ако не се налагало да раждам секцио със сигурност съм щела да пренося.
Притеснява ме само това,че никой още не ми е предложил да ми слуша тоновете - нито лекарката нито хирурга при който ще раждам.Много се разтревожих от мнението на Лалка за Диков,защотои аз ще съм при него.Дано всичко да е наред Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 1 215
Ей, значи къде ми е акъла Crazy Crazy
Честит имен ден на всички, които празнуват днес и разбира се намалите мишки, които също празнуват!

# 59
  • Мнения: 256
Айде и моя пъп някъде се загуби ....

Общи условия

Активация на акаунт