Ехоо, има ли бебета за Септември???

  • 13 433
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
И аз ще съм през септември. още не знам точно кога, но първите дни. Много се притеснявам, че още не са засякли пулса и имам час в четвъртък за ехограф. При вас как беше?

# 256
  • София
  • Мнения: 372
здравей Lucicity! и добре дошла! newsm51 и аз ще ходя в четвъртък - първи преглед. ама ти не се притеснявай излишно - може по-късно да си забременяла  newsm10 стискаме палци за четвъртък ... направо не ме свърта до тогава  tantrum

# 257
  • Мнения: 11
привет и от мен сладурки:)
пък аз съм на работа ...след двата почивни дни ми е адски кисело... ограничавам максимално кафето и съм като парцал...кръвното принципно ми е ниско и сега едва мърдам
поздравления за новите точици Simple Smile, Шейла, и аз съм на преглед в петък Simple Smile нямам търпение Simple Smile

# 258
  • София
  • Мнения: 413
Привет на новите попълнения в редиците ни welcome preggo preggo preggo

Пипилота поздравления за ехографа и точицата.

Аз утре в 14:00 съм на втори преглед за сърдечна дейност, да ми стискате палци момичета! newsm17
След това вчерта със снимката от хеографа smile3509 ще кажем на свекъра и свкървата. Че само те останаха в неведение Joy

# 259
  • Мнения: 391
mama_macka  заедно ще си тръпнем в петък.
И аз съм с много ниско кръвно, но въпреки че си пия кафе, пак много ми е ниско и затова съм като парцал и аз.

Didka, и на нас покажи снимката Wink

# 260
  • Мнения: 0
Здравей Adicted,

благодаря зя куража. Що се отнася до общото състояние мога да споделя,че по нищо не се отличава от това, което виждам всички се оплакват - нощното ходене до тоалетна, обща отпадналост, но най ме тревожи, че вече съм наддала в килограми и се чудя мога ли да пазя диета докато съм бременна? Страх ме е да не стана огромна пък и имам проблеми с вени по принцип.....

# 261
  • Мнения: 3 926
Като цяло бременността е период, в който нуждите на жената нарастват със средно 300 калори на ден. Което изобщо не е много. И да, диета може да се пази. От рода на разделното хранене. Това е един от най-подходящите режими за бременни. Както и леки разновидности на нисковъглехидратните режими, но задължително с присъствие на плодове в менюто. Така или иначе ако се придържаш към основните групи храни и избегнеш всичко изкуствено - сладории, тестени и т.н. всичко ще бъде наред Grinning

# 262
  • Мнения: 822
Здравейте момичета Simple Smile
Аз вече нямам температура! Гърлото продължава лееекичко да ми дращи и нослето малко запушено, но щом нямам темп., няма страшно.
vilistar, мерси за пожеланието - подейства  Simple Smile Hug  Разминах се без парацетамол. Наистина не ми се иска да пия лекарства. Ще продължавам с лимоните и меда.
Пипилота, много се радвам за точката! С пожелание да расте безпроблемно! А доктора е много внимателен, нали. И на мен ми изписа витамини, Булмама се казват. Аз даже се учудих, като прочетох, че ги правят в Търново. Незнаех, че тук има фармацевтична компания.
Lucicity, здравей мила! Добре дошла сред нас. Незная дали ще е полезно да пазиш диета, но прбвай да се храниш по-здравословно, плодове, зеленчуци, пълнозърнести и млечни продукти. Избягвай тестените храни и сладкото.
Аз май вече ще прибягвам до дънки/ панталони с ластик (за бременни). В момента всички дънки, които имам, като ги обуя, и не мога да им закопчавам горното копче. Отсега ми се е надул корема! Като се поосвестя и ще обиколя магазините. Приятен и слънчев ден на всички!   Hug

# 263
  • Мнения: 0
Super! Ste probvam s razdelno hranene, az i bez tova predi pochti postoianno go spazvah.
Ako i v chetvurtuka lekaria razreshi pak da hodia na trenirovki...ste e super. Vie sportuvate li v momenta?

# 264
  • Мнения: 33
Здравейте на всички! Simple Smile
Моарейн, не е ли рано за дънките с ластик? Simple SmileЧестно да ви кажа аз имам чувството, че корема ми не е същия. Някои може да ми се изсмеят, обаче моя корем по принцип беше залепен за гърба Simple Smile, а сега съвсем не. И аз взех да разкопчавам копчето на дънките. Сега , като прочетох, че и ти правиш същото се успокоих Laughing
Аз чак в понеделник съм на втори преглед, да се види сърчицето...има много време.
Поздравления на всички, които са видяли точица.  Simple Smile
Относно работата ...смятам да работя, до като мога. В момента просто се размазвам на бюрото Mr. Green особено следобедните часове, но се надявам това да отмине.

# 265
  • Мнения: 0
Zdravei Velislava!
I az mislia che e rano za lastika. No az sushto sum se podula, a na men korema mi e perfekten po princip - ne che se hvalia. Tova vinagi e bilo poslednoto koeto mi napulniava. Izvednuj taliata mi skochi s 5cm i biah napravo shastisana.

# 266
  • Мнения: 822
Велислава, уф и аз мисля, че е рано за дънките с ластик, ама пуст корем Simple Smile Определено се е изменил някак, преди не беше такъв. Нищо, да свиквам аз  Mr. Green
И аз съм на преглед за сърчицето чаааак другата сряда, нямам търпение вече!
Сега си взех болничен за 5 дни, да се излекувам хубаво и да си почина  Wink

# 267
  • Мнения: 21
Здравейте мили мами,
Асенце специални поздрави за страхотния списък  smile3525 newsm74
за мен това е първа бременност и си мисля, че още не мога да се осъзная съвсем

сега ще наваксам със споделената информация, че два дни само спя

желая ви прекрасен слънчев ден  newsm51

# 268
  • Мнения: 2
Здравейте,
Тази седмица и аз съм на доктор да видим сърчицето и много се притеснявам, един грип ме нападна, не мога да се оправя стана 1 седмица. Нали ми е и първа бременност и съвсем се притеснявям  за всичко. Много се надявам да ме приемете във вашите редици и да си помагаме през цялото време. Спокоен  усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 0
Zdravei Emichka!
Napulno te razbiram, az dva puti veche boleduvah i za vsichko se pritesniavam. Kato hodih purvia put pri doktora i steshe da mi izhvurkne surtseto - misleh che imam izvunmatochna. No to puk se okaza nared.
I az tazi sedmiza sum na pregled za pulsa ili surtseto - ne sum sigurna dali e edno i sushto v sluchaia. Jelaia ti uspeh i ste obmeniame info sled tova   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт