The O.C.

  • 6 839
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Много гадно  Sad

# 16
  • Мнения: 624
Момичета,благодаря Ви,намерих субтитрите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 407
Може ли да ми пратите епизода на последната серия,че не я гледах!Мерси!

# 18
  • Мнения: 530
Моля ви ми кажете, какво стана във вчерашната серия, че не можах да я гледам.  Praynig

# 19
  • Мнения: 3 216
Раян намери Волчек,но не му направи нищо,Волчек се предаде на Санди и на прокурора, Раян му каза,че ще си носи вината цял живот,нямал да го отьрве толова лесно. Джули и доктора ще се разделят. Самьр пак си замина за колежа,не можела да преодолее липсата на Мариса. Тейльр каза на майка си,че се е омьжила и майка й я изгони.

Обожавам го тоя филм. За пьрви пьт го гледах в Белгия преди няколко години. после и тук почнаха да го дават. В нета бях изгледала всичките вьзможни серии и то по няколко пьти. Този сезон не сьм го гледала и сега всяка вечер гледам с такова удоволствие сериите.
И Раян какьв беше хубав като влезе в оня бар в Мексико да тьрси  Волчек с черните очила Crazy При все,е изобщо не е от моя тип-много ми харесват всичкитеееее

# 20
  • Мнения: 3 622
Ех Раян е наистина голям красавец, ама и Волчек хич не лъже. Какви очи има направо можеш да потънеш в тях  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Ех Раян е наистина голям красавец, ама и Волчек хич не лъже. Какви очи има направо можеш да потънеш в тях  Grinning

Да, идеален е за ролята която играе!

# 22
  • Мнения: 530
Раян намери Волчек,но не му направи нищо,Волчек се предаде на Санди и на прокурора, Раян му каза,че ще си носи вината цял живот,нямал да го отьрве толова лесно. Джули и доктора ще се разделят. Самьр пак си замина за колежа,не можела да преодолее липсата на Мариса. Тейльр каза на майка си,че се е омьжила и майка й я изгони.

Обожавам го тоя филм. За пьрви пьт го гледах в Белгия преди няколко години. после и тук почнаха да го дават. В нета бях изгледала всичките вьзможни серии и то по няколко пьти. Този сезон не сьм го гледала и сега всяка вечер гледам с такова удоволствие сериите.
И Раян какьв беше хубав като влезе в оня бар в Мексико да тьрси  Волчек с черните очила Crazy При все,е изобщо не е от моя тип-много ми харесват всичкитеееее

Кремена мерси, че ме държиш в час с филма. Аз също много го харесвам и преповтарям епизодите по 100 пъти.
Но най-любимата ми и затрогваща серията е от Първи сезон. Когато Раян  си замина и майката на Сет Кърстин се скъса да реве, когато оправяше леглото на Раян, защото както не го искаше в началото, така в края вече го обичаше като нейн син.
Тогава направо с глас  newsm45

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дочаках новия сезон по ТВ без да се налага да го свалям. Следя го с интерес този сериал.

# 24
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
пуснах такава тема,но не съм видяла,че има вече...но иначе сериала си го бива,обожавам го  Party най ми допадна първия сезон,беше най интересен,но и др си ги бива...актьорите са страхотни и мн ме кефят.просто това е най-популярния сериал за вс времена,незнам дали някога ще има по-готин сериал от този.дори и след смърта на МАРИСА пак си е мн хубав,плакала съм на тъжните сцени мн пъти и на хубавите съм се радвала.просто това е най най най прекрасния сериал  Hug

# 25
  • Мнения: 3 216
Усетихте ли новата интрига между Тейльр и Раян?

# 26
  • Мнения: 2 085
Момичета, кой сезон дават по Бтв?Вчера хванах една серия, но ми се губят доста неща Thinking

# 27
  • Варна
  • Мнения: 567
Момичета, кой сезон дават по Бтв?Вчера хванах една серия, но ми се губят доста неща Thinking

4-ти, по нагоре в темата го пише!

# 28
  • Мнения: 1 666
Усетихте ли новата интрига между Тейльр и Раян?

Понеже съм го гледала този сезон, за да не развалям удоволствието на някои, които искат да си запазят удоволствието от очакването, следващото ще го напиша в Бяло: тепърва ще се завихрят там нещата! А и не само там - просто като за последен сезон този път всичко е на мах! Джули Купър ще забърка големи каши, но накрая ще постъпи като пич отвсякъде. На Кърстин , а и на Джули, ще им се случи нещо много хубаво и неочаквано. Ще има и драматична серия със земетресение. Абе, много неща ще се случат...


И на мен това ми е един от любимите сериали, въпреки на моменти лигавата Мариса в първи и втори сезон. Обаче актьорският състав е върхът! Наслада за окото!

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А има ли пети сезон?

Общи условия

Активация на акаунт