Помолете се за моята рожба!

  • 12 446
  • 364
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 221
Моля се от цялото си сърце, малкото съкровище да се оправи и бог да ти даде сили да се пребориш с тази трудност и скоро да се гушкате с малкия бебчо!!! Вярвам, че божията майка ще бди над вас и всичко това скоро ще е само един лош кошмар! С теб съм!!! Praynig Praynig Praynig

  С теб сме. Бъди силна, заради бебчо. Praynig Praynig Praynig

# 331
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Мила, стискам ти палци и ти желая много късмет.
Ще се моля за теб и малкото съкровище!!!!!

# 332
  • Мнения: 114
Присъединявам се към молитвите на всички,дано детенцето се оправи.Бъди силна.
 Praynig Praynig Praynig

# 333
  • Мнения: 159
Мисли позитивно бебчо да бъде на ред Praynig

# 334
  • Мнения: 5 140
Ще стискам палци всичко да бъде наред и да се оправи бебчо. Praynig Praynig Praynig Praynig
Прегръщам те и бъди силна. Hug Hug Hug

# 335
  • Мнения: 523
С теб сме - не само аз и моите две съкровища , а целия форум . Сигурна съм в това .  newsm10 newsm10 newsm10 newsm30 Ще чакаме да пишеш и даноножините да са добри . Моля се за това .

# 336
  • София
  • Мнения: 5 752
Моля,се всичко да е наред!  Praynig Hug

# 337
  • София
  • Мнения: 5 205
[color=red]Мили момичета,от сърце ви благодаря за подкрепата!Сутринта си взех изследванията.Нямам отклонения в показателите.Казаха ми,че аритмията  сигурно е била временно явление и с развитието на плода е преодоляна.Моля се бебчо да е здрав и наистина да нямам повод за такива тревоги след раждането!
Целувки на вас и вашите съкровища!
[/color] 
bouquet
Слава Богу!

# 338
  • Мнения: 5
Знам,че всичко ще бъде наред.Трябва и ти да вярваш в това.Стискам силно палци. Praynig

# 339
  • Мнения: 5
Браво  Simple SmileМНОГО СЕ РАДВАМ

# 340
  • Мнения: 230
И ние стискаме палчета за теб и бебко.  bouquet

# 341
  • Мнения: 4 451
И аз се радвам за прекрасната новина. Продължавам да се моля всичко да е на ред до края. Praynig

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 675
Продължавай само напред! Вярвай в силата на положителната енергия и бъди силна заради бебо! Разбирам как се чувстваш и знам, че може и трябва да си силна. Аз преживях 2-ия си спонтанен аборт на 05.02.2007, април забременях и вече гушкам бебка.
Честита Баба Марта!

# 343
  • Мнения: 326
Моля се за рожбата ти! Praynig

# 344
  • Мнения: 948
Радвам се за добрата новина!
Имаш и моята положителна подкрепа! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт