"Дневникът 33" - да отслабнем всички заедно

  • 17 764
  • 501
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Здравейте красавици!
Честита Нова Година!
След голямото ми 2- седмично забягване от темата се завръщам с нови диетични сили. За съжаление мога да се отчета с + 5 кг., но това си беше ясно след скорострелно смъкнатите 22 кг. Сега тези кг. си ги броя за затвърдени, щото аз си ги трупнах още първите дни и така си останаха. Но не страдам особено. Много ми беше вкусничко Embarassed
Сега отивам да чета назад и вече ме бройте в редовните редици.

# 16
  • Мнения: 268
Забравих да се похваля, че на 31.12.2007 г. станах леля на прекрасна принцеса - Кристиана Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Да се запиша и аз в новата ни тема!
Днес съм лунна , а утре пак по Страхотната диета си продължавам плюс си включих отвчера чай инхуа. Снощи бях на гости и се освиних  Embarassed, но то беше след 19,30 и не се брои rotfImao но за мое щастие кантара показва същото като вчера - 81/ поне не съм литнала нагоре/
mimi@avi , радвам се да те видя отново! Да ти е жива и здрава племенничката!
Миранди , честита нова работа и много успехи ! newsm51
Пожелавам ви , милички Дневничета, в новата темичка само минусчета!

# 18
  • Мнения: 3 050
mimi@avi честито  Hug

аз не издържах и се претеглих-нямам грам нагоре ни на долу Rolling Eyes Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Миранди, Hug много успехи в новата работа. И ако е по софийско си ми обещала кафе!!!!!  Twisted Evil Момичета пожелавам на всички много минуси през тази седмица. Peace Аз съм много горда от себе си през последните 5 дни - 2 кг.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
tzvety26 , браво1 Продължавай все така! Peace

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ето ме и мен в новата темичка! Hug
mimi@avi да ти е жива и здрава племенницата!   bouquet
Как сте момичета с японското чудо,аз малко го пооплесках с 2 мандарини и преждевременно си хапнах месцето преди малко,тъй че за довечера ми остава само салатката. Sick
Обаче забравих да пия вода и до сега дори една капка не съм сложила в устата си освен двете кафета ooooh!Отивам да се поправя веднага и си зареждам водичката пред компа,то  е ясно че ще се търчи все до тоалетната Crossing Arms
Миранди мен ме остави със старите мерки,те и без това са верни с близо 2 месеца отсъствие от тук Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 3 050
Да ви почерпя
докато хапвам кисело мляко с пшеничен зародиш  Grinning оставих го да постои цял ден на стайна темп. млякото и сега не ми е неприятно на вкус  Flutter
Направих си 15 мин скачане със Синди и изпих литър вода-имам още да пия  Party Heart Eyes
Котето ми докато скачах на упражненията дивееше с пълна сила-явно и на него му допадна  Joy

# 23
  • Мнения: 1 254
iguanka, съвет от мен-15 мин са твърде малко, трябва поне по 30 мин на ден за да се топят мазнините Peace

# 24
  • Мнения: 3 050
мислиш че не знам  Joy
но толкоз мога, по-добре от нищо или пък да колабирам  Peace искам да ми е приятно, не затормозващо... а и уча, трябва ми енергия Whistling
колкото толкова... а и го правя всеки ден Peace
За никъде не бързам с мазнините Rolling Eyes все пак има разлика -2 кг са малко и искам бавно да ги сваля... пък ще видим как Hug  bouquet Laughing
Вие как се справяте днес  newsm78
Къде е шоколадчето... още май не се е върнала Tired

# 25
  • Мнения: 1 254
ами по-добре по 30 мин/най-добре час/ през ден отколкото всеки ден по 15 мин Simple Smile, мнооооого е малко, но ти си знаеш
щом мислиш че ще колабираш-значи упраженията са трудни за теб, избери си нещо по-леко и като напреднеш тогава мини на синди
с най-добри чувства   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 050
на мен така ми допада и съм леко инат  Flutter Flutter
така че ще си продължа с това за сега Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
 newsm51 Дневничета!
Нещо сме много малко днес. Аз днес от малко преди обяд започнах лунната / малко позакъснях , но пък ще я изкарам утре до по-късно/ , а иначе преди обяд доста попрегреших /хранително/ , но сега - чай , чай и пак чай. Sick

# 28
  • Мнения: 3 050
лиде с теб сме  Hug
аз съм на мляко и сирене  Rolling Eyes щот месо не ям.

# 29
  • Мнения: 888
Отчет 2-ри лунен ден...дали ще оживея  Tired

Общи условия

Активация на акаунт