Топче в срамната устна

  • 338 038
  • 313
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 871
На 25. Изпих един кош лекарства, даже направих и аборт, защото не съм знаела, че съм бременна, а пиех и доксициклин включително.

# 166
  • Мнения: 11 342

naama007, а къде по-точно се появи топчето?

# 167
  • Мнения: 0
Благодаря ви, че се занимавате с мен  Grinning http://drugline.org/img/term/labia-vaginal-8434_0.jpg мисля, че е възможно най-отдолу на малките срамни устни. Появи се преди 2 дена

# 168
  • Мнения: 11 342
Е хубаво че баща ти е гинеколог, но защо не поговориш с майка си пък тя да ти посредничи за изясняване какво аджеба ти е. Няма ли да помогне тя? Едва ли ако и кажеш, че не искаш баща ти да те преглежда ще настояват.
Младо момиче си не е добре да почваш със самолечение и да стане някоя беля.  Hug

# 169
  • Мнения: 0
Хаха, ама и двамата са всъщност, мислех си, че съм го написала  Grinning

# 170
  • Мнения: 11 342
Ами поговори с нея тогава! Не виждам кой тук може да ти даде по-правилен съвет от собствената ти майка гинеколог. Както и не смятам, че ако откажеш те да те прегледат ше те вържат и сторят ...  ooooh!

# 171
  • Мнения: 0
Е как като тя ще иска да ме прегледа за да го види това топче, а аз не съм девствена?

# 172
  • Мнения: 11 342
И чудо голямо като не си ... тя майка то зелена тревица пасе по цял ден  ooooh!

Да нормално е да ти предложи да те прегледа. Кажи, че ти е неудобно и откажи. В този жовот трябва да се научиш да казваш НЕ.

# 173
  • Мнения: 0
Евала на смелостта ти... аз не мога да се меря с теб  Grinning страхливичка съм си

# 174
  • Мнения: 11 342
Евала на смелостта ти... аз не мога да се меря с теб  Grinning страхливичка съм си

Ох, голямо си магаренце ще знаеш  Hug
И така докато си пишем какво стана с топчето тия дни?

# 175
  • Мнения: 0
хаха, ами топчето си е все същото, но мисля, че от другата страна (но малко по-нагоре) също ми излиза и този път боли... опатих здравата

# 176
  • Мнения: 11 342
Няма как да мине без лекарска помощ  Rolling Eyes
Ако идеш при гинеколог, който не те познава? Прегледа ще е 20-30 лева - имаш ли толкова?

# 177
  • Мнения: 0
Няма как да отида на друг гинеколог, ще трябва да споделя явно.... Ако има нещо ще пиша.... Адски съм ви благодарна, между другото  Simple Smile

# 178
  • Мнения: 11 342
Хайде събери кураж, издебни мама като е на кеф и поговори като голям човек с голям. Тя все пак е професионалист и ще постъпи деликатно  Hug
А за девствеността ... ако не те пита не казвай нищо като те притеснява да си споделиш. Все пак ако те пита правила ли си секс си признай, за да не отхвърли възможностите за полово предавани болести. Ти не си малко момиче и на твоята възраст се приема за нормално да си имала полови контакти.
Желая ти да си силна, здрава и да си жена, която има достойнсто и си знае цената в този живот!

# 179
  • Мнения: 871
Моме, това топче ще се види и без да ти бъркат със спекулум отдолу, ако това те притеснява. Друг е въпросът, че трябва да си кажеш за половия живот, защото някои гадове, предаващи се по полов път, също могат да ти докарат бартолинит.

Общи условия

Активация на акаунт