В градът на седемте тепета,живеят куп бъбриви мами с весели хлапета (Пловдив-14)

  • 16 473
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи,мяястото нали го измислихме миналия пьт Grinning Следващата среща ще е там. Та почвай от сега да мислиш една 8-мо мартенска тортичка. Heart Eyes
Креми, помислих, че по-рано ти се е прияла тортичка. Аз ако почна отсега да мисля за 8-ми март.... Само от края на януари до средата на февруари имам други 5 повода за торти, така че за 8-момартенска по-нататък.

Ааааааа има и други желаещи за торта! Stop
Юле, спокойно- ще има за всички.

Като наближи ще питам за предпочитания за пълнежа и  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 701
Извинявам се, че се намесвам в темата , но бихте ли ми казали къде в Пловдив има магазини на ТСМ.Знам че има на Кукленско шосе , този на Айвън, но май бил закрит?Предварително благодаря  bouquet

# 77
Черпя, имам имен ден днес!!!

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 727
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ТОНИ!  bouquet  bouquet  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

# 79
  • Мнения: 34
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ТОНИ!  да си много  обичана майка и съпруга!! Да те слушат всички в къщи ! :: Hug smile3525
много вкусна почерпка, благодаря!
В яслата дето сте се записали ходеше детенцето на приятелка- беше много доволна  Peace

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Честит имен ден и от мен на Тони....Желая ти здраве и да се збъднат всичките ти мечти   bouquet  newsm51  baloni
И аз да почерпя днес и в къщи имаме двоен празник.....5 месечинка на Митето и бабата има имен ден,та се стягаме за веселба:)  Mr. Green Малко по скромно от Тони  newsm38  Wine Glass

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Тони, честит имен ден и от мен. Бъди винаги здрава и много обичана.
Честито и на всички останали имащи повод за празнуване   bouquet

# 82
Много благодаря за пожеланията момичета Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 83
Честит имен ден и от мен на Тони....Желая ти здраве и да се збъднат всичките ти мечти   bouquet  newsm51  baloni
И аз да почерпя днес и в къщи имаме двоен празник.....5 месечинка на Митето и бабата има имен ден,та се стягаме за веселба:)  Mr. Green Малко по скромно от Тони  newsm38  Wine Glass
Честит празник и на вас и на двамата

# 84
  • Мнения: 220
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ТОНИ!!! Да си жива и здрава и бебока да те слуша много. И аз имам имен ден днес- Антонина. Черпя Ви виртуално момичета  cook  party023

# 85
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ТОНИ!!! Да си жива и здрава и бебока да те слуша много. И аз имам имен ден днес- Антонина. Черпя Ви виртуално момичета  cook  party023
Честит имен ден и на теб, пожелавам ти леко бременеене и още по-леко раждане

# 86
  • Мнения: 394
                                                 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички ТОНИта
                                         ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО УСМИВКИ!
                                              БЪДете  ОБИЧАНи И ОБИЧАЙте много!
Hug

# 87
  • Мнения: 220
Мерси много за пожеланията момичета. Добро утро на всички.

Честит имен ден на всички именници днес!!!

Аз пак имам повод да почарпя, днес мъжа ми е рожденник.


Почерпете се рано сутринта Grinning

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мммм, много хубава почерпка...

ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МЪЖА И МНОГО ДА ТЕ СЛУША И ОБИЧА!

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!

# 89
Малта честит да е рожденния ден на съпруга ти, жив и здрав да е

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 11:15 от Тони и Анжи

Общи условия

Активация на акаунт