Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 5 178
Момичета Хера не влиза за да се заяжда с вас или да ви дебне като полицай
Сама ви е казала , че вниманието към темате е привлякла Миши06 с нарушаване на правилата за подпис в друга теме отчетни септември.2006. Миши06 системно нарушава правилата.

Правилата в тази тема са нарушавани системно и не са измислени, защото някой трябва да се прави на лош и интересен по чуждите теми.

Причините за налагане на правилата са няколко:
1) картинките товарят допълнително сървъра. Сървъра е хардуер, чийто upgrade струва пари, а сайтът се издържа само от реклами
2) темите стават трудно четими и бавно се зареждат
3) идеята на форума е за безплатна взаимопомощ, а не да се изтипосат де що има картинки из нета в една тема

Моля не се сърдете. С някои се познаваме лично и сме коментирали наживо постоянното сутрешно черпене с кафе, обяд и вечеря.. никому ненужни неща

Лек ден!!!

# 227
  • Мнения: 3 219
КОТЕ, ти май за Модератор се натискаш нещо..... newsm78.
Има доста теми с такива "чаршафи "........и безброй подписи, нарушаващи правилата.........обаче правилата явно не са за ВСЕКИ.
МОЯТ ПОДПИС СЪЩО  "ИЗВЕДНЪЖ" ПОДРАЗНИ НЯКОЙ, И СЕГА СИ Е ЕДНО мъъъъничко ЛИНКЧЕ, КОЙТО ИСКА ДА ВЛЕЗЕ ДА ГО ВИДИ, НЕ РАЗБРАХ ОБАЧЕ КАКВО ДРАЗНЕЩО ИМА В НЕГО, СЛЕД КАТО Е ЧАСТ ОТ КЛИП НА "аЕРОСМИТ "

# 228
  • Мнения: 500
Коте,на мен ми е ясно защо Хера ни прави забележка.И не и го оспорвам,ама въобще!Ама ти какво общо имаш с модовете и защо ни припомняш правилата?И защо,като има "сеир" в нашата тема,изведнъж всички се сещате,че сте от Разград??? Mr. Green

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Големите букви се вземат като викане в нет пространството...пише го в Правилата. Аз не съм глуха.
Незнам кой ти е изтрил подписа /това не съм аз/ но ако ще да е на папата щом е в разрез с правилата се маха.
Край...следващия нарушил правилата ще почине три дена.
КОТЕ не става за мод...много е добра и мила...тук трябва проклетия.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 11:35 от Хера

# 230
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
С риск да си навлека гнева на някого, ще си кажа мнението. Grinning

Хера, забелязвам, че доста зорко дебнеш разградската група.
Надявам се, че и другите ги контролирате така!

Иначе нищо лично, това ви е работата!
Приятен ден!

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Модове за всяко нещо си има..в чуждите купички не гледам. Нищо лично.

# 232
  • Мнения: 5 178
Писах и Хера ме изпревари
Мирката не си ти човека дето ще казва кой къде ще пише и ще се сещам че съм от Разград (ако въобще съм забравяла де) когато си искам, а не когато ми кажеш ти.. Айде моля те престани с личните отношения

# 233
  • Мнения: 500
Не съм казвала кой да пише и кой -не!Цитирам:
И защо,като има "сеир" в нашата тема,изведнъж всички се сещате,че сте от Разград??? Mr. Green
По-скоро въпроса беше-Кога?
А и не те познавам лично,за да имам лично отношение към теб....Но все пак с думата "престани",ти го направи лично,защото само майка ми има право да ми говори така!

# 234
  • Мнения: 5 178
отговора беше "когато си искам"
хайде не се заяждай

# 235
  • Мнения: 3 219
Хера, подписа ми не нарушава с нищо правилата, прочела съм ги стриктно, отговаря си на размера и т.н. Кликни и ще видиш.
Написах го с големи букви, защото исках да изразя възмущението си, как за едни има едни правила, които не важат явно за други. Гледам, че с Котето сте дружки, ама тя нещо като адвокат на Дявола ли го играе, не разбрах newsm78. Не пише тук, само когато има зор за нещо, в случая - хайде на сеира. Вярно, че това е форум, тоест всеки си изразява мнението, така че позволете и аз да изкажа моето !!!

# 236
  • Мнения: 124
Аз не съм съгласна,че трябва проклетия!Мен са ме учили,че трябва да бъда добра за да очаквам по същия начин да се отнасят и с мен!
Няма да ставам адвокат на никого,но все ми се струва,че ако всички изброени грешки(спам,големи картинки и подписи и т.н) бяха казани съвсем леко и нежно нямаше да да изпишем 2 страници с това.Аз живея вече 1 година с тези момичета, и гарантирам,че по-голямата част от тях знаят що е такт,разбират и умеят да поправят грешките си и не се сърдят като 5годишни деца на забележки(тук визирания сам да се сети кой е,Хера не си ти,нито Коте).
Форумът е за взаимопомощ,а не за дразги,нито за етнически обиди!Разградската тема е за да мога да създам приятелства на местно ниво,да подам ръка в истинския смисъл на думата,но и да кажа на някого" добро утро",да мога да кажа,че цяла нощ се борих с 40градусовата температура на Нико,а не да се занимавам с безсмислици!
Толкова ли е трудно да сме добри,да сме толерантни към грешките на другите,да бъдем хора?

# 237
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Божеееее,колко жлъч,колко чудо.
 1. Тук никой не трупа мнения,ясно  е,че не се броят в отчетни.
 2. Във всички отчетни се пишат горе -долу едни и същи неща,не виждам защо точно с тях се заядохте.
 3.Не смятам,че трябва да си проклет за да си мод.Имам поглед над някои изпълняващи тази длъжност тук,безкрайно мили хора.На никого не прави чест да тръби,че е проклет.
 4.Мисля,че всички тук си взеха забележка и не е нужно да ги дразните повече.
 5. В предвид заформилия се спор и мнението на всички,че Хера има лично отношение е крайно време да се намеси друг модератор за да сложи край на спора. Peace

# 238
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Модове за всяко нещо си има..в чуждите купички не гледам. Нищо лично.

Значи ли, че ТИ отговаряш за разгр. тема?
И за всеки град си има отделен "отговорник".
Съвсем сериозно питам.

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Значи ли, че ТИ отговаряш за разгр. тема?
И за всеки град си има отделен "отговорник".
Съвсем сериозно питам.

Сериозно отговарям - иди и виж къде какъв мод има..пише го в тези Правила дето ви бода очите с тях вече втори ден. ПРАВИЛАТА
Ако искате мога да се назнача за само ваш надзорник...ще ми е хубаво на мен...вече започнах да изпитвам чувства към вас Wink Но нали се сещаш че немога да прочета всичко...нали...Извинявайте, че имам и други занимания....и че спя.

Общи условия

Активация на акаунт