На каква възраст пуснахте детето си на ясла

  • 7 486
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
На 22 месеца. Никакви проблеми нямаше.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
На 2г. и 3м. , беше края на лятото.
Преди никога не беше боледувал и се започнаха всяка седмица хреми, кониоктивит, хрема, кониоктивит....
Иначе бързо се адаптира, не е плакъл, след това бързо свикна с градината.

# 17
  • Мнения: 46 518
Пусни я колкото се може по-късно.

# 18
  • Мнения: 7 474
на 2г. 8мес. направихме неуспешен опит. Започна да боледува без спирка и я спрях, за жалост същото продължи и в детската градина-третата сливица вече се беше възпалила.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 5 393
Иво беше на 2г и 1м. Пи антибиотик 1 път в началото и от тогава не се е налагало. И мен ме притесняваше различния режим, но той свикна сравнително бързо и без проблеми.

# 20
  • Мнения: 472
Аз я пуснах на 2г.4м., като дотогава много рядко ми е боледувала. В началото нямаше никакви проблеми. След два месеца като се започна едно боледуване-ужас, няма край. За съжаление след поредното оставане вкъщи и мъкнене по доктори ми препоръчаха до пролетта да не я пускам  Blush

# 21
  • Мнения: 3 927
На 1 г. и 7 м. през октомври......Зимата изкара няколко леки простудни истории, после 1-2 конюнктивита, лятото не минахме без чревните проблеми.....Следващата зима беше пушка  Simple Smile, сега в ДГ също.
Адаптацията не беше светкавична, поплака малко детето, после и аз малко, но цялостно яслата беше благотворна за нея Simple Smile
Според мен най-добре е детето да тръгне на яслана възраст около 1 г. и половина  Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 1г и 7м.След едномесечно реване я спрях и я пуснах на 2г.Съветът ми е колкото се може по-късно.Ако не ми се налагаше да работя не съм сигурна дали и на 3г щях да я пусна на градина.

# 23
  • Мнения: 330
На 2г. и 3м. - в началото на есента.

# 24
  • Мнения: 5 577
На 2 тръгна, не е имал проблеми с адаптацията.

# 25
  • Мнения: 812
на 1г и 8 месеца

# 26
  • Varna
  • Мнения: 66
Големият на 1г 11 м, малкият - на 1г 9м (налагаше се да започна работа)

# 27
  • Мнения: 4 668
Моят син беше на 2 .2 г.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 649
На 1г. и 10 м. тръгна на ясла. Нямаше проблеми с адаптацията, бързо свикна. Спомням си, че четох някъде преди време,  че децата до 2 г. се адаптирали по-лесно, отколкото между 2 и 3г., но не знам доколко е вярно. newsm78

# 29
  • Мнения: 3 500
На 10,5 месеца. Много бързо се адаптира. Боледува от време на време, но засега овладяваме положението. В момента е на 1г. и 7м.

Общи условия

Активация на акаунт