При избор

  • 1 330
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Не

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
не!

# 17
не небих дори да е момиче

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Още едно не и от мен

# 19
  • Мнения: 593
Неее, точно на 8 март не!

# 20
  • Мнения: 9 973
Не. И въобще всякакви празници бих избягвала. Така детето губи, когато рожденият му ден е на някакъв празник.
ние всички в нас сме така Peace

# 21
  • Мнения: 2 100
Знам за 2ма мъже, родени на този ден-единият е нашия кум, познавам и 2-ма родени на 2ри февруари Simple Smile Ще кажа само, че и четиримата имат невероятно чувство за хумор  Wink Давай смело!  Peace

# 22
  • Мнения: 294
Брат ми е роден на тази дата и вечно се хвали,че всички жени празнуват неговия празник!  Wink
Плюс това датата е толкова запомняща се, че няма някой начин да пропусне да му честити Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Не, не бих, защото никога няма да е само негов този ден.

Иначе раждах с планирано секцио - датат я определи доктора, после Ния си тръгна сама и я промени, но моя намеса в избора на дата няма. Надявам се и за второто секцио да не се изисква аз да определям дата.

# 24
  • Мнения: 52
Бих! Никой няма да му забравя Pождения ден Laughing

# 25
  • Мнения: 2 149
Аз не бих.
Предпочитам Р.Д на детенце да си е само негов и да не се празнуват  други празници Heart Eyes

# 26
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Нашият термин е 8 март и чакам син.
Ами какъв по-хубав подарък за мама Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 88
Ако е момиче да,но момче не.  newsm04

# 28
  • Мнения: 332
Брат ми е роден на тази дата и вечно се хвали,че всички жени празнуват неговия празник!  Wink
Плюс това датата е толкова запомняща се, че няма някой начин да пропусне да му честити Simple Smile
Това ми хареса  Joy

Иначе си е дата като дата, важен е крайния резултат  Peace

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 19:35 от lusesita

# 29
  • Мнения: 177
Не, въпреки, че имам познат роден на тази дата. Доста мъжествено изглежда, няма нищо общо със женския празник.

Общи условия

Активация на акаунт