Биде...

  • 19 011
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha Sick Sick Sick

# 16
  • Мнения: 1 426
не искам, защото при наличието на 3 пишки в къщи все някоя ще пикае в него от мързел да си вдига капака на тоалетната чиния, по-добре писоар за нашата къща.

# 17
  • Мнения: 3 830
не искам, защото при наличието на 3 пишки в къщи все някоя ще пикае в него от мързел да си вдига капака на тоалетната чиния, по-добре писоар за нашата къща.


 Shocked Shocked

# 18
  • Мнения: 1 426
какво се чудиш, големия до скоро го овиквах, че не се пикае около тоалетната, а в тоалетната (защото все бърза да играе и не гледа къде пикае)

# 19
  • Мнения: 13 512
В апартамента на родителите ми имаше биде още преди 35 години, така че винаги сме имали такова. В моя апартамент също имах но при ремонта на банята тази година, го махнах и смених с  дървена дъска-биде. По-удобно е от бидето. В тази баня го ползват само децата и не мисля,че е нехигиенично. В  другата тоалетна- се ползва от мен само. Никой не може да ме убеди,че има по-удобно нещо от дъската-биде. Душът е крайно неудобен- да си го завирам тук и там, шлангове да ми се мотаят. Никога не съм видяла да е изцапана дъската или накрайника на бидето.

# 20
  • Мнения: 46 517
Не знам, така и не мога да си представя как се гъзиш, докато се измиеш newsm78 в стойка "скиор" ли е тайната или се польоскаш на бидето Embarassed нали е без дъска, не ръби ли Thinking

Иначе у нас направихме мивка и душ на една ръка разстояние и нещо ми се губи смисъла за биде.

# 21
  • Мнения: 13 512
Аз се чудя как, къде си навираш душа. На бидето е ясно- струята  облива където трябва, позата не е от значение. Но с душа какво се прави? Нали не се събличате голи до кръста след всяко ходене до тоалета?

# 22
  • Мнения: 2 379
На биде се сяда наобратно. С лице към стената, така че кранът да е пред вас и водата да тече към вас.
Не, не ръби.
Не, не е нехигиенично. Напротив. И изобщо няма нужда да се лъска всеки път с белина. Crazy

# 23
  • Мнения: 13 512
На биде се сяда наобратно. С лице към стената, така че кранът да е пред вас и водата да тече към вас.
Не, не ръби.
Не, не е нехигиенично. Напротив. И изобщо няма нужда да се лъска всеки път с белина. Crazy
не знам защо трябва да се седне наобратно, след като струята,  на това, което имахме у нас беше отдолу нагоре Shocked

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 22:10 от monda

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
С риск да ме сметнете за абориген, как се ползва точно това нещо?  newsm78
Един комшия специално си сложи биде за да си миел краката  Mr. Green Високо му било да си ги вдига до мивката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 13 512
С риск да ме сметнете за абориген, как се ползва точно това нещо?  newsm78
Един комшия специално си сложи биде за да си миел краката  Mr. Green Високо му било да си ги вдига до мивката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз да съм била на 7-8 години. Приятели на родителите ми са на гости и  детето им ме пита " какво е това". Аз- учудена, че не знае за какво е бидето, и казвам" чешмичка за пиене за деца". И тя горката залегна да пие Embarassed Embarassed беше с година по-малка от мен.  Скоро пак и го напомних този случай, а тя ми вика"Това същата вечер като ме заключи в куфара ли беше?" Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 379
На биде се сяда наобратно. С лице към стената, така че кранът да е пред вас и водата да тече към вас.
Не, не ръби.
Не, не е нехигиенично. Напротив. И изобщо няма нужда да се лъска всеки път с белина. Crazy
не знам защо трябва да се седне наобратно, след като струята,  на това, което имахме у нас беше отдолу нагоре Shocked
Ми не знам, Монда... Повечето бидета, които аз познавам, изглеждат горе_долу така: http://digilander.libero.it/sdegno80/axasmile/bidet.jpg
Не знам какъв е бил вашия модел, но при тези стурята ти идва отпред.
Ето, намерих и това:http://www.quillsquotesandnotes.com/images/man-on-bidet.jpg
А в нета сега чета един италиански блог, в който си говорят за историята на бидето и там един разказва, че е италианско изобретение, но думата идва от френски. Означава пони и е с такова има, именно понеже се "яхва".

Много .... канална тема. Embarassed Laughing

# 27
  • Мнения: 13 512
Хм...за мъжете си мисля,че по-удачно е да са с гръб към стената.  newsm78
Както и да е, на когото както му е кеф, така да си го яха! Laughing

# 28
  • Мнения: 7 640
не съм ползвала биде, не ми е било трудност да се замия и на душ, и на чешма, в крайна сметка става въпрос аза собствен дом, в случая.
За мен е излишна местозаемаща вещ.

# 29
  • Мнения: 4 916
На биде се сяда наобратно. С лице към стената, така че кранът да е пред вас и водата да тече към вас.
Не, не ръби.
Не, не е нехигиенично. Напротив. И изобщо няма нужда да се лъска всеки път с белина. Crazy
не знам защо трябва да се седне наобратно, след като струята,  на това, което имахме у нас беше отдолу нагоре Shocked

Има и със струя откъм стената.

Общи условия

Активация на акаунт