za izkustveniat bust

  • 6 147
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
az ne se dopitvam samo do forumi ,tova e prosto dopalnitelna info ,koiato ne vredi nali?kolkoto poveche info po-dobre spored men a sam sigurna ,che povecheto momicheta koito sa si slagali sa se kolebali sa6to,tova ne e kato da otides na frizior

# 16
  • Мнения: 2 936
viks76, исках просто да ти кажа,че е най-добре сама да вземеш решение ...независимо от допитване до форуми ,приятелки и пр.
аз като тръгнах да правя тази интервенция-въобще не се мислих,колебанието ми изобщо не беше свързано дали да слагам или не  Joy Joy Joy а с видове имланти,профили и т.н.

# 17
  • Мнения: 451
иди във форумите на тялото.бг, там мисля, че най-много могат да ти помогнат...

# 18
  • Мнения: 764
Просто ще се издрайфам след видяните снимки.

# 19
  • Мнения: 1 179
Не съм се интересувала повече, така че не мога да ти кажа подробности. Не видях дали си от София, но мога да те свържа с въпросния лекар. Работи в Пирогов и ти гарантирам, че няма да те излъже само за да ти вземе парите. На мен ми е правил операция на ръката след катстрофа и съм страшно доволна. Ако искаш пиши на лични.

# 20
Много харесвам силиконовия бюст.През последните седмици ми е станало тема номер едно на обсъждане с приятелки.Четох страшно много в интернет но едно не ме е станало ясно например Какво става след 20-30 години че и повече newsm78

# 21
  • Мнения: 5 622
Много харесвам силиконовия бюст.През последните седмици ми е станало тема номер едно на обсъждане с приятелки.Четох страшно много в интернет но едно не ме е станало ясно например Какво става след 20-30 години че и повече newsm78

Ми до тогава ще си ги сменила поне два пъти, нищо не става, какво да става...Но както при всяко изкуствено нещо, ще има известна доза неудобства и съобразяване....

Аз лично сега съм на 30 и определено смятам да не бързам с поставянето на импланти. Както казах, хубаво е, но е чуждо тяло, което ще налага неудобства..малко или много. Освен това смятам да се възползвам от факта, че все още гърдите ми изглеждат добре   Wink

# 22
  • Мнения: 1 312
Права си.ЩЕ Взема да изчакам още няколко години,въпреки че ми харесва много но има нещо в мен което не ми дава достатачно смелост.

# 23
  • Мнения: 375
И аз се отказах- подобре да си стегна моя си със много спорт!

# 24
  • Мнения: 2 375
Успех със спорта. newsm78
И какво точно не ви хареса на видяните снимки?

# 25
  • Мнения: 13 810
Аз не видях нищо смешно в темата със снимките която коментирате  Thinking

И да, силиконовите гърди стоят изкуствено, но мен например това не ме приеснява. Който е фен на естествените форми да си носи естествените си гърди  Grinning Друг е въпроса, че след време гърдите се поотпускат и понаместват така, че спокойно можеш да ги объркаш и с естествени  Peace

Ето това е нещо с което не мога а се съглася
Силиконовия бюст винаги си личи , е вярно че на моменти и големите естествени гърди а подходящ сутиен също изглеждат като силиконови.
Друг е въпросът че ако си сложиш малко силикон в случай че въобще нямаш бюст не би трябвало да си личи, но аз не съм чувала някой да си сложи малко, винаги си слагал по МНОГО...
Въпросът е наистина многопластов, не знам как се чувстват жени които винаги са имали бюст и той започва да се отпуска, сигурно е страшно и се търсят начини да се избегне грозното на външен вид отпускане. Именно в такива случай бих подкрепила една евентуална операция, както и в случая че дадена особа няма бюст, но да имаш и да го уголемиш ми струва излишно
Но това е въпрос налично мнение с което не ангажирам никого

# 26
  • Мнения: 1 179
Аз не видях нищо смешно в темата със снимките която коментирате  Thinking

И да, силиконовите гърди стоят изкуствено, но мен например това не ме приеснява. Който е фен на естествените форми да си носи естествените си гърди  Grinning Друг е въпроса, че след време гърдите се поотпускат и понаместват така, че спокойно можеш да ги объркаш и с естествени  Peace

Ето това е нещо с което не мога а се съглася
Силиконовия бюст винаги си личи , е вярно че на моменти и големите естествени гърди а подходящ сутиен също изглеждат като силиконови.
Друг е въпросът че ако си сложиш малко силикон в случай че въобще нямаш бюст не би трябвало да си личи, но аз не съм чувала някой да си сложи малко, винаги си слагал по МНОГО...
Въпросът е наистина многопластов, не знам как се чувстват жени които винаги са имали бюст и той започва да се отпуска, сигурно е страшно и се търсят начини да се избегне грозното на външен вид отпускане. Именно в такива случай бих подкрепила една евентуална операция, както и в случая че дадена особа няма бюст, но да имаш и да го уголемиш ми струва излишно
Но това е въпрос налично мнение с което не ангажирам никого

Съгласна  Peace

# 27
  • Мнения: 2 375
И аз мисля, че нищо смешно няма или може би вашите са по-хубави? И какво значение има изобщо какъв е бюста? Личало си, и какво? По-добре ли стоят две сплескани мекици, защото след няколко кърмения, мноооооого малко могат да се похвалят със стегнат и красив бюст.
Аз пък мисля, че на мъжете не им е до смях, като ги гледат smile3521, напротив, смеят се на такива, които си мислят, че всичко им е ок и се гледат в огредалото с розови очила. А всъщност слагат сутиени с по 2-3 подплънки. smile3534

# 28
  • Мнения: 421
natia,kaza si go tochno na miasto,napalno sam saglasna s teb   newsm10.i samo da dopalnia ,che moiat si e stegnat...no malak newsm45

# 29
  • София
  • Мнения: 418
Те мъжете винаги ще си гледат и в страни, ако щеш да имаш прекрасен и естествен бюст.
Аз моя не си го харесвам, но не бих си направила операция- не мога да приема идеята за нещо чуждо. Това едва ли ме прави смешна в очите на съпруга ми.
Всеки решава сам за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт