Пак за изневярата, ама по частно...

  • 4 570
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...

# 31
  • Мнения: 1 008
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...

За съжаление, това е истината.

# 32
  • Мнения: 421
Аз нямам опит...ни скромен,ни нескормен,но имам наблюдения (един друг изследователски метод) и те,определено ми показват,че мъжете,ако останат с половинката си след нейната изневяра,то това е единствено за да ... има кой да готви  Laughing   А жената...уж прощава,а всъщност цял живот дудне на главата на мъжа си.... та по-добре да не се разбира

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ако булката не готви?

# 34
  • Мнения: 307
Много ми е любопитно как мъжете преживяват изневяра на своята половинка. Който знае да споделя...

Трудно, но може да го преживеят.

# 35
  • Мнения: 421
А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking

# 36
  • Мнения: 139
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...


А не е ли по-нормално да се изясняват отношенията с думи? И какво нормално има в боя изобщо?
И ако обичаш партньора си какво ненормално има да загърбиш подобна случка?
Не се заяждам, просто наистина бих искала да разбера.
Въпреки че няма универсална реакция при такава ситуация, всички сме различни.

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Точно за това писах, че реакциите при всеки човек са различни. Не виждам нищо нормално в това да изриташ партньора в живота си заради момент на слабост (че и бой да му теглиш... а ако е мъж- да си платиш да го пребият ли?!). Слава Богу- и мъжа ми!

А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking
Едва ли ще е заради това. По-скоро има чувства и привързаност.

# 38
  • Мнения: 1 008
Ренка, не че не си права,но и сама казваш- хората са различни. А съм сигурна,че повечето няма да реагират,като теб.

# 39
  • Мнения: 1 559
Мъжете реагират по-зле на изневяра отколкото жените. И за това си има обективни причини.
От друга страна мъжете са по-склонни да запазят една връзка като сделка.
Ако мъжът приема изневярата според мен вариантите са:
- най-вероятно е просто да не му пука за жената и да я зареже когато намери за удобно.
- средно вероятно е заради общи семейни или бизнес интереси да търпи статуквото, но и в тоя случай жената ще му е по-скоро безразлична. Или просто не си е намерил друга така че секса с тая го устройва
- малко вероятно е да е супер емоционално привързан към жената или евентуално към децата ако имат такива. Или пък да е с много ниско самочувствие. След 35 тази вероятност минава на последно място.
- още по-малко вероятно е мъжът да е много либерална личност и изневерите да не го засягат. Много от хората (мъже и жени) на които им изневеряват твърдят че са в тази категория. Моите впечатления са че по-скоро са комплексари или със смачкано самочувствие или някой от другите изброени по-горе типажи.


ами според мен това не се отнася само за мъжете..а и за жените. Crossing Arms

Не виждам защо трябва да делим нещата newsm78.Всички сме хора(колкото и някои жени да не искат да го повярват Sick),и всички имаме чувства Heart Eyes.Някои изживяват вътрешно,други го показват..,човещинка бе Mr. Green

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но това се дължи на наранено самолюбие, а не на комплекси.
Пък и смятам, че зависи най-вече от възрастта. Когато животът е пред теб е много по-лесно да прекратиш една връзка и да се впуснеш в нова. Но ако 20 год. си живял с един човек и няма други сериозни проблеми, обикновено рядко се стига до раздяла- просто това ще е поредният компромис.

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да изриташ жена си е напълно нормално, дори и да и теглиш един бой преди това.
Не е нормално да дигнеш раменети и да кажеш "Добре булка" ...


А не е ли по-нормално да се изясняват отношенията с думи? И какво нормално има в боя изобщо?
И ако обичаш партньора си какво ненормално има да загърбиш подобна случка?
Не се заяждам, просто наистина бих искала да разбера.
Въпреки че няма универсална реакция при такава ситуация, всички сме различни.

Нормалното е да си изясните взаимоотношенията преди да се изпльощите с някой друг. Нормално е да се разделите преди това.
Не е нормално да лъжеш и унижаваш патньора си ...
разбира се щом смяташ за нормално да те унижават а ти да казваш "добре мили" , това си е твой избор ...
Също така смятам че е нормално един човек когато е гневен да си изкара яда на този който го разгневил ... няма лошо ... да ли ще го набие или ще му изхвърли дрехите през прозореца или ще дигне скандал все тая. 
И колкото и да не си съгласна, обърни вниманието на един юридически термин "Афект" , дори служи за смекчаване на вината .... така че нека си опичаме ъкъла , да се разберем преди да се афектираме, че после си е страшно.

# 42
  • Мнения: 1 195
Мъжете приемат изневярата точно както и жените... че даже и по тежко от тях.
Според мен за един мъж е много по-трудно да приеме фактът, че някой друг е докосвал любимата му.........
моя мъж каза че ако разбере че съм му изневерила ще му счупи ръчичките на другия Joy Joy Joy Joy мъже..........

# 43
  • Мнения: 5 577
 Confused тази е била темата, на която нямам отговор. не мога да си представя нещата, докато не ме хване не мога да разбера как ще реагира.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 421
А ако булката не готви?
  може би чисти...или обира паяжини...или пере   Thinking
Едва ли ще е заради това. По-скоро има чувства и привързаност.   

              И същите тези предполагаеми чувства на дали ще изтраят дълго време след това...
  И определено говорех за моите нблюдения...винаги има изключения  Peace

Общи условия

Активация на акаунт