търкане на очички

  • 2 192
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Когато Алекс си търка очичките, това е сигурен признак, че му се спи. А почне ли да си скубе и ушите  Party, положението определено мнооого мирише на възглавница.
И при нас е така

# 16
  • Мнения: 941
и Зейна като и се доспи почва да си търка очите и така си заспива

# 17
  • Мнения: 33
Когато Алекс си търка очичките, това е сигурен признак, че му се спи. А почне ли да си скубе и ушите  Party, положението определено мнооого мирише на възглавница.
И при нас е така


хахаха   и ние сме така - особенно момента с ушите е голяма работа  Mr. Green

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
вече са ти отговорили.
Ти не си ли търкаш очичките като ти се спи?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
имам претеснение, моето момченце си търка очичките, предимно вечерно време, преди сън, след сън,и сега съм го сложила да спи и пак ги разтърка, дайте идея от какво може да е.
Много сладко въпросче. Laughing
Спи му се на бебока, споко, нищо му няма, моя чак си пука капиляри от търкане.

# 20
  • Мнения: 258
Когато Алекс си търка очичките, това е сигурен признак, че му се спи. А почне ли да си скубе и ушите  Party, положението определено мнооого мирише на възглавница.

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile същата картинка беше и Ирен  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 315
Когато Алекс си търка очичките, това е сигурен признак, че му се спи. А почне ли да си скубе и ушите  Party, положението определено мнооого мирише на възглавница.

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile същата картинка беше и Ирен  Simple Smile
            така е и при нас  Peace Joy

# 22
  • Мнения: 24
И моят син е така,даже се радвам че ми показва,какво му се прави.

# 23
  • Мнения: 857
Да спинка му се на детенце Simple Smile

# 24
  • Мнения: 636
Май всички деца са така Joy. Естествено, че му се спи на детенцето Peace.

# 25
  • София
  • Мнения: 329
спи му се ,разбира се Grinning

# 26
  • Мнения: 403
Лора също си търка очите когато й се спи.Лошото е,че го прави и докато спи,така си изважда биберона и става една... ooooh!
И при нас е така

# 27
  • София
  • Мнения: 197
Спи му се та 2 не вижда Simple Smile
Малкия ми вампир с мъка прави опити да си ги държи отворени, но след като почне да ги търка вече - до пет минути е отплувал в страната на сънищата Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 155
Нормално е спи му се на детенцето.

# 29
  • Мнения: 1 586
Хриси винаги ги търка когато му се спи. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт