Гоблени-15

  • 41 360
  • 495
  •   1
Отговори
# 450
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 237
 Heart Eyes никой няма да ви изхвърли, напротив  Hug ще получите съчувствие и разбиране  Hug
 Joy пак ме изпревариха  Joy - отивам да си направя още едно кафе  Crazy

# 451
  • Мнения: 200
много моля,ако някой знае от каде да си поръчам панама на облаци /тонорана/да ми помогне в провинцията е много трудно да я намеря в някой от магазините

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 13:51 от anonimka

# 452
  • Добрич
  • Мнения: 958
е чакай да ги ушием  Crazy аз като един фен на калинките, имам вече почти всички картички на рико, едно огледало за бродиране, една лампа, 2 възглавници и разни неща за фъкане  Flutter
И аз съм фен на калинките Simple Smile)) Ще се радвам да ме упътите към всякакви схеми за cross stitch с буби Simple Smile))
Eто я моята, засега единствена, красавица


Може ли схемичката на тази калинка. Много ми хареса  Simple Smile

Аз не мога да отварям тези китайски сайтове и съответно нищо не виждам  Sad А имам чувството, че големи красоти има там.

# 453
  • Мнения: 200
ето и от мен калинки

# 454
  • Мнения: 101
ketri, видях слънчогледите, изтеглих ги ( и тях, и останалите от серията, че съм луда по тях), за което сърдечно  bouquet. Щях още снощи да ти благодаря, ама не ми дадоха достъп до компа Mr. Green, че с моите гоблени съм го била обсебила.

# 455
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
ketri, видях слънчогледите, изтеглих ги ( и тях, и останалите от серията, че съм луда по тях), за което сърдечно  bouquet. Щях още снощи да ти благодаря, ама не ми дадоха достъп до компа Mr. Green, че с моите гоблени съм го била обсебила.
hahaha,и у нас е същата работа,вечер не ми дават достъп/на прибежки я карам/,
но....през деня да имат да взимат-не ставам... Crossing Arms

В този ред на мисли искам да ви питам,
като шиете или сваляте ,качвате,прехвърляте и...още нещо...схеми, мъжете ви мърморят ли.
Защото се знае, че и от двете места трудно ставаме.
И изобщо как понасят така обсебващото ни хоби..

Ето.. моя например..милия...
като реша да шия някой гоблен,винаги си казва мнението и аз се съобразявам,
даже и за конци го пращам,
като дойде време за рамкиране- той избира рамките,щото по ги разбира..
Уж е солидарен с мене,но като се закотвя на компа да си разглеждам схеми ...не спира да мрънка..
А вашите мъже как са...добре ли са.. Thinking

# 456
  • Мнения: 2 116
Хаха! Той и моя уж солидарен конци, панами, почва много да ги разбира!  Joy Ама за рамките е ....  Sick Аз затова твоя тормозя!  Mr. Green Вярно е, че много ги разбира!    bouquet

# 457
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 237
ketri, видях слънчогледите, изтеглих ги ( и тях, и останалите от серията, че съм луда по тях), за което сърдечно  bouquet. Щях още снощи да ти благодаря, ама не ми дадоха достъп до компа Mr. Green, че с моите гоблени съм го била обсебила.
hahaha,и у нас е същата работа,вечер не ми дават достъп/на прибежки я карам/,
но....през деня да имат да взимат-не ставам... Crossing Arms

В този ред на мисли искам да ви питам,
като шиете или сваляте ,качвате,прехвърляте и...още нещо...схеми, мъжете ви мърморят ли.
Защото се знае, че и от двете места трудно ставаме.
И изобщо как понасят така обсебващото ни хоби..

Ето.. моя например..милия...
като реша да шия някой гоблен,винаги си казва мнението и аз се съобразявам,
даже и за конци го пращам,
като дойде време за рамкиране- той избира рамките,щото по ги разбира..
Уж е солидарен с мене,но като се закотвя на компа да си разглеждам схеми ...не спира да мрънка..
А вашите мъже как са...добре ли са.. Thinking

има лек и за тази болка - два компютъра  Blush
а иначе моя избира рамки, купува конци, панами и даже сам слага в рамките  Party и гоблен си е избрал но още не му е дошъл реда за шиене  Outta Joint
сега ще се допълня  Heart Eyes взел е ъкъла на мацките в кварталното  кръчме - обяснил им за 1:1, 1:2, 1:4 даже за специалните бодове се е изказал hahaha   в резултат половината съседки смятат, че той шие гоблени  Joy 

# 458
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Goody ,не всеки може да има два компа в къщи... Tired
Въпроса  е дали разбират страста ни към гоблените...
Така като чета,твоя се е примирил,разбрал те е ..и е научил много за хобито .. Joy

Здравче,то за рамки да го тормозиш моя... нема страшно,за друго да не е... Mr. Green

# 459
  • Мнения: 2 336
аз да ви покажа докъде стигнах с пустата кафеджийка, оставих Мустангите и ето:

# 460
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 237
  bouquet страхотна става   bouquet
  hahaha това съм аз сутрин  Joy  с чаша кафе и черна (света ми е черен)  Joy
давай, ние ще те подкрепяме
пс а докъде са мустангите - давай и тях де

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 13:48 от Goody

# 461
  • Мнения: 2 931
Кой търсеше слънчогледите на Орхидеа?
Май някой даде линк към тях в гоблените.ком, но там схемите ми се струват доста размазани.


Да отговоря и аз на въпроса на кетри:)
Половинката няма нищо против да се занимавам с хобитата ми.
Аз също нямам нищо против неговото хоби- да събира музика във вид на СД, плочи или просто мп3.
И двамата се грижим за душевното равновесие и щастие на партньора, защото едно от показателите
 на депресираният индивид е да няма никакви интереси, никакво хоби- независимо от какво естество.

# 462
  • Мнения: 858
Ние компютъра трудно го делим.Но за шиенето не мрънка даже е доволен щото като шия не говоря JoyА като захвана тоя на HAED съвсем ще замлъкна Mr. Green
Дъмпер дай поне да ги видим тези сърца Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 14:44 от чучулигата

# 463
  • Мнения: 2 336
ето и Мустангите ,те са до под кривата круша

# 464
  • Мнения: 24
Да споделя и аз: в началото като ви открих използвах всяка свободна минутка(вкл. и когато малкия е буден и си се занимава сам с нещо) за да чета вашите постове.Гледах и четях наред-и то така, че напълно изключвах околния свят и забикалящите го мрънкала-при мен са 3-ма.И в един момент мъжо ми вика-Тва не ти ли омръзна по цял ден да гледаш и да четеш само за гобленчета едно и  също.
Тогава аз бях на ход с хаплив отговор относно неговото хоби-спортува по всяко време-даже и камъни да падат от небето -ходят да играят футбол, бадминтон, тенис и гледа един и същи сайт за коли по 100 пъти на ден.
Иначе му харесва това което съм направила и което съм запланувала да избродирам.Повече не казал нищо по този въпрос.Според него ще си навредя на зрението.
Големият ми син и той само мрънка че искал да играе и да гледа детско, а малкия отскоро и той като ме види на компа и почва да ми дърпа крака и да мрънка.
Това е общо взето картинката.

Общи условия

Активация на акаунт