Какво правите когато мъжът Ви ходи за риба?

  • 6 869
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
Странно, повечето ми приятели се оплакват, че съпругите им не ги разбират и имат проблеми, когато ходят за риба.
А тук всички жени са едни добри Simple Smile Не се заяждам, просто ми е странно.

# 16
  • Мнения: 6 029
ССФ пуска мъжа си на риба, но това е два пъти годишно.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ха, че кое е странното? Другите жени ги свалят като ги канят на ресторант. А мен ме покани да ловим кленове на Чая Crazy

# 18
  • Мнения: 516
Какво трябва да направя, за да накарам мъжа ми да ходи за риба?  Wink

# 19
  • Мнения: 227
Какво трябва да направя, за да накарам мъжа ми да ходи за риба?  Wink
Това е въпросът! Wink

# 20
  • Мнения: 391
ДЕВАня, къде ги тия кефали?

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ехе, Алеко, аз говоря за преди около 20 години. Какви кленове имаше едно време, ех Mr. Green

# 22
ДЕВАня, къде ги тия кефали?

Алеко недей да ми спамиш темата Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Къде има кефали иди да прочетеш във Фишинг манията
 Peace

# 23
  • Мнения: 274
...ходя с него - без мен отказва да тръгне. Луда работа...........пък и аз бях първа в нашето семейство, запалена по риболова.

# 24
  • Мнения: 459
Давам на детето да си играе с въдиците, които са останали в къщи Twisted Evil. И така даже малчо се запали и все моли тати да го вземе, та се надявам скоро да си ходят заедно Mr. Green. Аз ще си почивам пред ТВ с чаша конска доза кафе

# 25
  • Мнения: 24 467
Понеже рядко се случва и само при хубаво време, тези посещения са семейни. Дори синът, големият, си има лична въдица. Аз дишам чист въздух и съм спокойна, особено ако малкият успея да го дам на някоя баба за 2-3 часа, което също е голяма рядкост. В противен случай обикалям с него, понеже той право, седнало и легнало положение на покой не познава.
Хм, ако беше мания негова бих си посимислила по- навреме дали тя ме дразни, преди да се сподобия и с големия и с малкия брой...

# 26
  • Мнения: 525
Аз моя не мога да го вържа в къщи от тоя лов и риболов. Рядко събота и неделя е покрай мен, но аз използвам тези моменти за себе си. Всеки има нужда от малко свободно и лично пространство. Е тази седмица ще бъде само мой, защото ловът свърши, а риболовът не знам от кога ще го захване. Макар, че преди да се роди детето ходех от време на време и аз на риба, действа ми успокояващо. А и на него тези хобита му носят спокойствие и психическа почивка от забързаното ежедневие.

# 27
  • Мнения: 2 199
Слагам тигана и чакам  Whistling

# 28
  • Мнения: 674
А чувала съм от ловци че често ловът не е за четирикопитни ами за двукопитни екземпляри от женски вид.
Така че човек винаги трябва да се съмнява благоверният да не е за русалки.... Wink

# 29
  • Мнения: 1 043
А чувала съм от ловци че често ловът не е за четирикопитни ами за двукопитни екземпляри от женски вид.
Така че човек винаги трябва да се съмнява благоверният да не е за русалки.... Wink
аз затова ходя с него  Mr. Green и на риба и на лов  Rolling Eyes , ама пък добре че не е голям фен като баща си , горкия никак не обича студенко, а си ми е и мързелив  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт