Какво правите когато мъжът Ви ходи за риба?

  • 6 891
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 281
Отдавам се на себе си и децата.

# 91
  • Мнения: 2 448
Преди 15 години и за един ден да мръдне някъде мрънках ли мрънках, сега мило и драго давам да си намери хоби като риболова, но нейсе. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 21
Ами какво правя!? Чакам с нетърпение малкото да стане на 2 години, за да тръгне с баща си на риба  и тогава какъв лов ме чака мен....

# 93
  • Мнения: 1 447

 Ами аз използвам това време само за мен излизам с
приятелки на кафе,отдавам се на мои хобита.Мъжа ми доста често е за риба
 и не мисля,че това ми пречи.Всеки има начин за разпускане.

# 94
  • Мнения: 476
Когато е топло времето , доста често ходи за риба. Честно казано на мен не ми пречи , напротив . Лятото ходи с преспиване - за два три дни на някой язовир и взема и детето, нали е  мъж и е гордостта на татко. Тогава за мама настават разкошни тихи и спокойни вечери и точно когато ми доскучае тайфата се завръща. Е да завръщането е малко мръсно и миришещо на тиня и кал , но се преживява.......................

# 95
  • Мнения: 780
Ходя с него  Peace Дори за неговият рожден ден му подарих въдица / макара с прътче / , след това за моят рожден ден и той на мен подари въдица  Laughing

# 96
  • Мнения: 173
Когато имам възможност ходя с него.Не обичам да стоя с въдица в ръка,но обичам да излизам навън,да съм сред природата.Зимата ходихме на Батак,на дупка и си изкарахме страхотно.Него го разтоварва риболова,мен природата.

# 97
  • Мнения: 293
Още докато си помисли за риболов, аз вече съм стегнала багажа.  Mr. Green, че и червейчета съм извадила. Едни от най-хубавите ни моменти са по язовирите, на палатка. Събирахме се компания и ходехме заедно. На море не съм изкарвала толкова хубаво. Много мои приятелки все ми казват "Абе то няма течаща вода, спиш на земята и т.н. и т.н." Мен пък не ми пречи. Вечер край огъня е незабравимо. Шишчетата - месце, домат, чушка, лук, гъбка на скара мммм, биричка стояла на студено в язовира.... Уф, кога ще се стопли. Crazy

# 98
  • Мнения: 5 001
На риболов ходя само аз.И то само лятото на морето.С харпун...

# 99
  • Мнения: 133
Ами ходя за раци. Laughing

# 100
  • Мнения: 171
 Ходи рядко, но пък аз ходя с него!  Peace  Изненадах се че ми хареса, даже уловът ми е повече от неговия.

# 101
  • Мнения: 641
Много обичам да ходя за риба с него.Събираме се компания и си правим и пикник.

По този повод се сетих един виц:
Съпругът станал рано , по тъмно още и казал : " Жена отивам за риба."
Излязъл ,но навън валяло като из ведро. Човекът се върнал и си лагнал обратно в леглото:
- Какъв дъжд плющи...
- Пък моя простак отиде за риба...

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 22:19 от Рамбо Силек

# 102
  • Мнения: 281
Много обичам да ходя за риба.Събираме се компания и си правим и пикник.

По този повод се сетих един виц:
Съпрутът станал рано , по тъмно още и казал : " Жена отивам за риба."
Излязъл ,но навън валяло като из ведро. Човекът се върнал и си лагнал обратно в леглото:
- Какъв дъжд плющи...
- Пък моя простак отиде за риба...
rotfImbo

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Обикновенно аз ходя за риба,мъжа ми само ме придружава,за да не ме открадне някой рибар. Laughing

# 104
  • Мнения: 177
моя не ходи за риба,а гледа пощенски гълъби.понякога ми е много криво,защото отнемат доста време и ми идва да се  #2gunfire,но повечето пъти излизаме с дъщерята на разходка,а ако ме ядоса много(няма го повече време),отивам да харча пари по магазините и след един шопинг ми минава. Embarassedа пък и той ми каза:"на теб ти е добре да  ходиш по фризьори и козметици,е на мен ми е хубаво при гълъбите Crazy" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт