Какво правите когато мъжът Ви ходи за риба?

  • 6 888
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моят н ходи, нито на риба, нито на лов, нито на мачове, нито пък глда еврофутбол или някой спортен канал...но за сметка на това става рано и ходи да прави скокове с велосипеда си в парка, след което се връща издран и насинен

# 61
  • Мнения: 4 586
ДеЩо, така е в Европа. Взех една видеокасета, изгледах като пуснаха един шаран, после втори, третия беше 17.400 - напсувах франсетата на майка и върнах касетата без да я
догледам. Това беше още когато видевото беше хит. Спортен риболов му думат.

# 62
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ходя с него Mr. Green

# 63
  • Мнения: 14
В къщи винаги аз съм инициатора да се ходи за риба.Дори е имало случаи да ходя сама.Много разтоварващо ми действа.

 

# 64
  • Мнения: 3 091
Как какво? Свиря на арфа и генноинженерствам гъби (или гъбогенизирам)

# 65
  • Мнения: 1 272
Моят мъж също е фен на спортния риболов. Обикновено ходим заедно, но когато решат да ходят само мъже, се наслаждавам на свободното време. Последният път научи много полезно нещо  hahaha Joy- "за да е спокойна и щастлива съпругата, когато мъжът е на риболов, дават й се пари, за да пазарува ботуши/ обувки/ чанти"....

# 66
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
с него,с него... Mr. Green,ама докато се гаджосвахме!Сега го пускам да ходи и сам(нали ми е с" подпис вързан" Joy Joy Joy)
Летните почивки задължително са организирани около някой "гьол" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 423
Интересно ми е да разбера как се чувствате, когато мъжът Ви постояно ходи за риба. Мания ли е това, трябва ли да се борим с него, как да го променим?
Мъжете, и те са хора, и те имат нужда да
разпуснат малко от кречеталото вкъщи.
Трябва да ги разбираме и да ги поощряваме.
Като се погледнем в огледалото, я, кви риби
са хванали, не трябва да им сецваме мерака.

# 68
Интересно ми е да разбера как се чувствате, когато мъжът Ви постояно ходи за риба. Мания ли е това, трябва ли да се борим с него, как да го променим?
Мъжете, и те са хора, и те имат нужда да
разпуснат малко от кречеталото вкъщи.
Трябва да ги разбираме и да ги поощряваме.
Като се погледнем в огледалото, я, кви риби
са хванали, не трябва да им сецваме мерака.

Класика ! #Crazy

# 69
  • Мнения: 3 405
Само край голямата вода си почива качествено. Защо да го спирам? Всеки има нужда от релакс.
Аз правя каквото си искам през това време.

# 70
  • Мнения: 1 413
Ходя и аз с него, много е готино! А той се кефи, че ставам много мълчалива и поне веднъж не му  blahblah

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
Е моя на риба не ходи, но футбола... #Cussing out. И на лов ходи. Аз понякога съм с него, но си седя в хотела и разпускам, докато той се мори там по  полетата и горите.

# 72
  • Мнения: 1 264
Ходя с него.  Mr. Green Откакто се събрахме няма и ден спокойствие.  Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 253
Моя се занимава професионално с този вид дейност, тоест това му е бизнеса.
Така, че и дума не казвам.

# 74
 Simple Smileми аз отделям време за себеси докато той е за риба ,и той като се върне и ако му е добър улова си похапваме пържена рибка ,между другото мъжът ми е запален рибар без рибка не се е прибирал Grinning

Общи условия

Активация на акаунт