Фокси е родила.

  • 5 876
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062



Честито попълнение на семейството !
Пълна къща със смях и усмихнати личица !
Здраве, щастие и много късмет !
Бързо възстановяване на мама !

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Я какви хубави новини само.
Честито фокси и от мен. Hug  bouquet

# 17
  • Русе
  • Мнения: 212
Фокси, честита радост!Бързо възстановяване и много усмивки на цялото семейство.Да сте много,много здрави и щастливи. newsm51

# 18
  • Мнения: 12 027
Фоксче, честита ти рожбичка!Да ти е жива и здрава,да сте много щастливи всички у вас и оттук нататък- само радостни изживявания!

# 19
  • Мнения: 1 152
Честито на щастливата маминка и от мен  Hug!
Щастлива и благословена да расте малката принцеса!
А тати и бате Исаче да му мислят как ще я вардят от ергените  Laughing!
Да са ви живи и здрави слънчицата  lovekiss

# 20
  • Мнения: 921
Леле, Фокси! newsm44
Честита ти радост, мамче! Много, много радост ти желая!  smile3521
Дано да имаш сили да се справиш с предизвикателствата, които те очакват!
Да се възстановяваш бързо и те чакаме отново тук, когато му дойде времето! Mr. Green
Прегръщам ви силно - теб, тати, бате Иси, малката Божидара!!!

# 21
  • Мнения: 2 172
ЧЕСТИТА ЩЕРКА, ФОКСИ!
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ВСИЧКИ ВКЪЩИ!

Да е здрава, засмяна, умна и послушна козирожка!Желая ти много сили, търпение и да ви се случват само хубави неща!

Имам технически проблеми с компютъра си напоследък, но си мислех за вас и е имало защо. Hug Hug

# 22
Честита втора рожба, мила майчице. Ти имаш уникалният шанс да имаш два пъти първо дете. Трепетите с баткото бяха едни, а вълненията покрай новородената рожба други (до един момент, от който започват нещата да се повтарят).
Желая много, ама много здраве, много сили, много любов и пълноценно преживяване на най-щастливите мигове от живота на жената- МАЙКА.

# 23
  • Мнения: 380
Ихааааааааааааааааааааааааа!!!!

Иха, Иха Иха!!!

Ех как се радвам!!!!

# 24
  • Мнения: 3 453
Честита радост, Фокси! Да ви е жива и здрава принцесата! Много незабравими мигове заедно пожелавам!  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 4 138
завиждам.......
е най-после родихме. аз нали те дебнех и пак не те доиздебнах.
да сте живи и здрави всички. и догодина или по-догодина пак..........числото три е добро число, ама хайде сега си почини малко Mr. Green

# 26
  • космополитно
  • Мнения: 941


Имам технически проблеми с компютъра си напоследък, но си мислех за вас и е имало защо. Hug Hug

I az! Vsustnost komputurut mi e v klinitchna SMURT! NADNIKVAM OT TCHUJDza malko (Ne moga da se orientiram kak se smenia azbukata Sick) SAMO ZA DA VI POZDRAVIA S NOVATA GODINA!... I hvastam ot raz moje bi novinata na denia!?
Hubavo mi stana na dushata- i toplo; i pulno i turjestveno! Radvam se i za mama i za tate i za beboka i za foksa; za babite i diadovcite... no nai-vetche za Isak- goliam kusmetlia ei! Tchestito na vsitchki Vi(ni)  i mn0ogo zdrave!  bouquet Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 213
Фокси мила честита рожба !!!

Да е жива и здрава малката Божидара! Много радост да ви носи ! Heart Eyes

Да е късметлийка ! Peace

Батко Исак да е послушен и да се радва на малката сестричка! Laughing

На мама бързо възстановяване и МАМО ФОКСИ  Naughtyчакаме ви със Симона напролет в кварталната градинка  bouquet  bouquet  bouquet

p.s  А аз се чудех къде изчезна тези дни и си помислих че има радост при вас-била съм в правилна посока Laughing baby_neutral

# 28
  • Мнения: 97
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МНОГО ДА ВИ РАДВАТ С ИСАЧЕ!

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Фоксче, Честито!
Да сте живи и здрави и да се радвате на взаимна любов  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт