?? за излизането на мъжете ви докато гледате децата?

  • 5 797
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер- да и двамата излизаме

2. До колко часа и колко често, ако излизат- за честотата както дойде различно е,последният път доколкото си спомням,мисля,че към 5 си дойде,аз пък попрекалих и към 6 и нещо кацнах

3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
Няма такива приятели и аз и той си знаеме приятелите и макар и да излизаме поотделно,задължително поне един път в  месеца се събираме всичките .

# 16
  • Мнения: 15 216

1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
 
Да, след работа и фирмени събирания. 

2. До колко часа и колко често, ако излизат

2-3 часа до 20ч. 1-2 пъти седмично. /Разни партита по определени поводи ги изключвам./

3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.

Аз не познавам всичките му приятели, а и не смятам за нужно.


Що се отнася до гледането на децата. Той също се занимава /гледа/ ако аз реша да изляза с мои приятели.

# 17
  • Мнения: 107
1. С приятели през деня - да. Вечер - не (не е имал такова желание)
2. 1-2 часа.
3.Не

# 18
  • Мнения: 274
Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile

Трабва да се излиза. Задължително е! Както заедно, така и по  отделно.
Заедно предполагам е по трудно, от гледна точка на това, че някой трябва да остане при децата. Затова всяка възможност трябва да се използва. По отделно е по-лесно, затова 2-3-4 пъти в месеца си е направо задължително. Аз излизам по-често, но никога не съм ограничавал съпругата ми и тя да излиза и го прави. Има си приятелки - излизат си. На мен не ми пречи за няколко часа да си гледам децата и да се грижа за тях сам.  Съвсем нормално.
И какви са тези вечерни часове...ххахаха. Да не сме в 8ми клас? Simple Smile
Тайни приятели аз нямам. Има такива които жена ми не познава, поради простата причина, че имам наистина много приятели и познати. А и едва ли умира от желание да се запознае примерно с момчетата с които ходя на мач и с които след това изпиваме по 10 бири...Simple Smile

Не е ли рано да приключвате с веселата част от живота,а? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 216
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер-излиза монго рядко

2. До колко часа и колко често, ако излизат-по-скоро излиза през деня докато аз работя-до кьм 8 часа

3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете. -мисля че няма ,ама и да има ,ако не ми каже няма как да знам. Обаче има един ,които много ми се искаше да го няма.

# 20
  • Мнения: 5 577
2.До 12 и с условието да не е повече от 3 пъти на седмица.

 Shocked а ти излизаш ли? как се съгласяваш на подобно отношение? 3 пъти в седмицата, ще си стоя аз да полунощ да гледам детето а мъжа ми ще е навън???

и тези условия ми се струват много странни, все едно майка ми  ме контролира в пуберитета.  Crazy

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Селинджър,че какво им е на момчетата,които тренират футбол,всяка неделя(предполагам) ,че жена ти не иска да познава? Laughing

# 22
  • Мнения: 274
2.До 12 и с условието да не е повече от 3 пъти на седмица.

 Shocked а ти излизаш ли? как се съгласяваш на подобно отношение? 3 пъти в седмицата, ще си стоя аз да полунощ да гледам детето а мъжа ми ще е навън???

и тези условия ми се струват много странни, все едно майка ми  ме контролира в пуберитета.  Crazy

Е тва дете в полунощ ли си ляга бре Верджи? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 274
Селинджър,че какво им е на момчетата,които тренират футбол,всяка неделя(предполагам) ,че жена ти не иска да познава? Laughing

Кали, достатъчно е да ти изброя прякорите на половината и ще разбереш Simple Smile Wink

# 24
  • Мнения: 621
Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile



Зачудих се кво ли значи "тъмрък", дали не произлиза от "търмък" и как ли три години съм женена за градинарски инструмент и да не разбера newsm78

И да ти призная три години не ги оприличавам като "цял живот" и да -  вечер, след като малкия си легне, единия е на телевизора, а другия на компютъра или двамата сме на телевизора или на двата компютъра, и двамата работим, малкия го гледа баба му. За щастие с мъжа ми имаме общо разбиране за "забавление" и всеки пази правото на личен избор на другия. Човекът е на нова работа и сега се доказва, твърди че най-добре си почива като играе футбол или баскетбол на компа. Аз му осигуравам спокойствие да го прави, като домакинствам и гледам малкия през времетокогато бабаму не го гледа, от друга страна си имам моите си моменти когато той е ангажиран с детето. Излизаме горе долу веднъж седмично на ресторант за да се видим двамата (все още сме си интересни) или да се видим с приятели. И на двамата на този етап това ни е достатъчно! При нас въпроса с гледането на детето през седмицата не стои, защото майка ми го гледа в нас денонощно и за това никой няма чувството, че ще ощети другия като го оставя сам да гледа дребния докато той е на забавления!
И пак повтарям - без обощения и квалификации защото за мен най-важното е да уважаваш избора на човека до себе си! И да си готов да носиш последиците от собствените си решения!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
Да и не виждам нищо нередно в това, защото и аз излизам с приятелки, дори по-често.
2. До колко часа и колко често, ако излизат
Зависи за какво е излезнал, 20, 22 няма да зареже компанията заради вечерен час, големи хора сме  Simple Smile
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
Не познавам всичките му приятели, но и не знам за тайни такива.

# 26
  • Мнения: 274
Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile



Зачудих се кво ли значи "тъмрък", дали не произлиза от "търмък" и как ли три години съм женена за градинарски инструмент и да не разбера newsm78

И да ти призная три години не ги оприличавам като "цял живот" и да -  вечер, след като малкия си легне, единия е на телевизора, а другия на компютъра или двамата сме на телевизора или на двата компютъра, и двамата работим, малкия го гледа баба му. За щастие с мъжа ми имаме общо разбиране за "забавление" и всеки пази правото на личен избор на другия. Човекът е на нова работа и сега се доказва, твърди че най-добре си почива като играе футбол или баскетбол на компа. Аз му осигуравам спокойствие да го прави, като домакинствам и гледам малкия през времетокогато бабаму не го гледа, от друга страна си имам моите си моменти когато той е ангажиран с детето. Излизаме горе долу веднъж седмично на ресторант за да се видим двамата (все още сме си интересни) или да се видим с приятели. И на двамата на този етап това ни е достатъчно! При нас въпроса с гледането на детето през седмицата не стои, защото майка ми го гледа в нас денонощно и за това никой няма чувството, че ще ощети другия като го оставя сам да гледа дребния докато той е на забавления!
И пак повтарям - без обощения и квалификации защото за мен най-важното е да уважаваш избора на човека до себе си! И да си готов да носиш последиците от собствените си решения!


Охоооо ама ти на твоя човек и тъщата си му на тресла....Завалията....Simple Smile Може би се притеснява от нея...Simple Smile Аз с мойта тъща ходя на пиано бар, съвсем честно. А и тя изглежда по-добре от половината ми съученички Simple Smile
А това за разтоварване с и гра на баскет или футбол на компа направо ме разби. Не е ли по добре да подиша чист въздух...? Simple Smile

И не го приемай толко лично Simple Smile Аз така си говоря Simple Smile

Поздрави и успех Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 423
Имаме спор вкъщи затова ще бъда точна:
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
2. До колко часа и колко често, ако излизат
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
 Благодаря на тези които се отзоват

1. Да.
2. Различно, понякога до зори.
3. Не може хем да имат, хем да не
искат да знам, хем да знам. Може би.
Моля.

# 28
  • Мнения: 621

Охоооо ама ти на твоя човек и тъщата си му на тресла....Завалията....Simple Smile Може би се притеснява от нея...Simple Smile Аз с мойта тъща ходя на пиано бар, съвсем честно. А и тя изглежда по-добре от половината ми съученички Simple Smile
А това за разтоварване с и гра на баскет или футбол на компа направо ме разби. Не е ли по добре да подиша чист въздух...? Simple Smile

И не го приемай толко лично Simple Smile Аз така си говоря Simple Smile

Поздрави и успех Simple Smile

 Peace абе, той на тъщата внимание не и обръща много много, а и тя на него му прави "мили очички", обаче това как собствената ти майка може да ти лази по нервитеееее ... просто не е истина, дори свекърва ми не си позволава да ми се вихри на главата така както се вихри майка ми  #Cussing out ама това е друга тема, доста болна за мен, ама е извън въпросите поставени тук  Peace Щом стигнах до там мъжа ми да ме съжалява и да ме успокоява за караниците с майка ми ...  :tired

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Селинджър,не съм на това мнение за играещите неделен мач,но това няма значение......  Laughingкаквито и да са прякорите,това не значи че са лоши хора по душа........ Wink

Общи условия

Активация на акаунт