чудя се дали е възможно !!!!!

  • 1 926
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
утре имам изпит , и в петък тръгвам за сливен ! тва е положението  Party  от Бургас съм

# 16
  • Мнения: 422
а час за др. консултация ми даде чак на 25.01 тонове до сега не ми е записвала и слушала само 2 пъти с една дървена слушалка ! newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
а час за др. консултация ми даде чак на 25.01 тонове до сега не ми е записвала и слушала само 2 пъти с една дървена слушалка ! newsm78

А кой ти води жк? newsm78

# 18
  • Мнения: 274
а час за др. консултация ми даде чак на 25.01 тонове до сега не ми е записвала и слушала само 2 пъти с една дървена слушалка ! newsm78
Кой е този анти-доктор  бе? Ужас!

# 19
  • Мнения: 745
абе миличка,защо допускаш да ходиш на консултация при такива лекари!!!!най-добре потърси друг в Бургас или иди до Сливен за преглед.Честно казано,ако бях на твое място и ми ги беше наговорила такива,щях много да се разтревожа какво става.Потърси друг лекар!Някой по надежден!!!Как се казва тази докторка и къде работи?

# 20
  • Мнения: 1 195
ох аман от некадърници. Бягай в Сливен че поне да те следят на място  Peace
За съжаление в Бс са доста ooooh! за коя лекарка става въпрос?
Пожелавам ти леко и безболезнено раждане  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Обзалагам  се, че става въпрос за д-р Ризова.

По темата: аз бих те посъветвала  да отидеш при друг лекар, пак в Бургас.Не се ошашквай и не бързай да тръгваш в Сливен.

# 22
  • Мнения: 422
за Добрева става въпрос , но не съм човек , който ще седне да я обсъжда или коментира какъв специалист е , аз не съм доволна от нея и това е ! Има и доволни , но аз не съм от тях !   bouquet

# 23
  • Мнения: 274
В никакъв случай в Бургас !!!! Не! Тук са касапи! Аз пък се обзалагам, че става въпрос за Добрева  Wink Единственият гинеколог тук е КАЛЧЕВА , за другите не ми говорете. Ако искаш отиди още утре при Калчева. Няма да съжаляваш!

# 24
  • Мнения: X
Виж сега,  за всеки лекар ще чуеш и по нещо добро, и по нещо лошо.Не ми се иска да обръщам темата в спор кой лекар го бива и кой -не, но Добрева и аз не я харесвам като лекар.Казвам го като човек, който я е наблюдавал отстрани докато си върши работата, за която са й платили на ръка пациентите.Както и да е.
Пак ти казвам, отиди при друг лекар в Бургас и не се шашкай толкова.Доста от информацията през бременността  се  спестява от лекарите, макар че изобщо не разбирам защо го правят.С първото си дете бях бременна преди седем години и те уверявам, че нещата не бяха по-различни.Така че, успокой се!

Леко раждане и живо и здраво бебче ти желая!

# 25
  • Мнения: 2 865
На това че вървяло две седмици по-голямо не се връзвай.
За бактериите в урината трябва да предприемеш нещо, ако твоята лекарка не ти обръща внимание консултирай се с друг. Ако трябва повтори изследването за по-сигурно.
Лекарата ти издала ли ти е направление за хоспитализация? Ще ти трябва такова при постъпване в родилното.
Все пак термина е далеч, не се шашкай толкова от рано.

# 26
  • Мнения: 922
Най-добре иди в Сливен там където ще раждаш. Да те видят и там, да се запознаят с изследванията ти и всичко. В Сливен имало цветен видеозон.
А ти къде искаш да раждаш: в Ева или в Царица Йоана? 

# 27
  • Мнения: 274
ами , да там мисля   newsm78 при Марчева !
За Ева става въпрос.

# 28
  • София
  • Мнения: 672
мисля , че трябва да ги лекувам, за да родя нормално, а не зардаи това да се наложи в последния момент секцио , пане аз съм с 2 ръце за нормалното раждане !  Peace

Да, трябва да ги лекуваш Simple Smile

Виж, това че не може да ти каже точна или приблизителна дата не е странно. Във втората седмица на деветия на мен ми казаха че мога да родя и след 2 часа ис лед 2 седмици. Родих след 2 дни Simple Smile Така че - марш към сливен и не се чуди. Нека там те види доктора който ще те изражда Simple Smile

# 29
  • Мнения: 223
2) За бактериите - повечето жени имат накрай такива. Аз имах някакво течение, което полека премина в околоплодни води. Не трябва да се ражда с бактерии, защото бебето може да се инфектира. На мен ми изписаха две свещички, силни, слагах си ги дев нощи поред... И с други бременни така се процедира...

Тук някакви странни неща чета. То е хубаво да даваш съвети, но малко по-издържано.

Авторката казва, че има бактерии в урината (която е в пикочния мехур и излиза през уретрата), а не във влагалището, за да я лекуват локално със свещички във влагалището.

И какво е това вълшебно течение, което е "преминало" в олоплодни води? Те околоплодните води си изтичат от матката, а влагалището съвсем отделно си произвежда секрет, който ако е по-обилен изтича и няма нищо общо с околоплодните води и да, може да се смесят така или иначе изтичат, но да преминават едно в друго не знам да има такова нещо. Много интересни преобразувания и терминологии прочетох в този пост.

И да си мислиш, че се заяждам, все ми е едно, просто подобни интерпретации са ми смешни.

Иначе хубави съвети си дала да си намери свестен лекар.

Общи условия

Активация на акаунт