Облизвате ли биберона на бебето?

  • 3 518
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
не Naughty супер нехигиенично е.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
не съм,  нося резервен, ако и  той е изцапан изплаквам с водата за бебето.

# 17
  • Мнения: 4 668
Не само , че не съм го облизвала , ами направо се изумявам като видя някой да го прави .
Аз си носех резервна биба и минерална вода ... ако не си подготвен , вода се продава на всеки ъгъл .

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Случи ми се само един единствен път.....бях излязла на разходка, бибата падна по пътя за връщане, а нямахме водичка.
Първо я прибрах, обаче бебо като се разрева неистово.....се оакзах в безизходица....от тогава не съм повтаряла

# 19
  • Мнения: 1 983
Не, никога не ми се е случвало, нося по един резервен, в случай на нужда  Peace
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 248
Не. Първо не обичам чужди лиги, дори и на собствените си деца, второ не мисля, че и те обичат. Не е хигиенично. Винаги съм си носела шише с вода и мокри салфетки.
НИКОГА!
В устата на възрастните има доста микроби които едва ли бих искала да ги дам на бебето.Затова избягвам и целуването на бебето по лицето. Peace

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не, никога не ми се е случвало, нося по един резервен, в случай на нужда  Peace

 smile3521 smile3521 smile3521

# 22
  • Мнения: 1 195
Не  за Бога!Нося 2,3 резервни и шише с вода!

И аз нося поне 2 резервни.
Още преди да имам бебе се отвращавах когато видех мама да облизва бибата на бебето си и се чудех тая жена мисли ли изобщо какво може да причини на детето си? Най малкото има хиляди микроби, а да не говорим за кариеси, афти, стресници...............ужас

# 23
  • Мнения: 745
еее,това за първи път го чувам!!винаги нося вода.ако ми се случи и нямам ще намеря от къде да купя.пък той да пореве малко,няма нищо да му стане.

# 24
  • Мнения: 1 335
Не. Първо не обичам чужди лиги, дори и на собствените си деца, второ не мисля, че и те обичат. Не е хигиенично. Винаги съм си носела шише с вода и мокри салфетки.
НИКОГА!
В устата на възрастните има доста микроби които едва ли бих искала да ги дам на бебето.Затова избягвам и целуването на бебето по лицето. Peace

Бибата и аз не съм облизвала, аз още му изварявам шишетата и биберонита... къде ти ще тръгна да облизвам. Само че детето си целувам по лицето и то много. За облизването съм съгласна... ама да не го целувам... ми се вижда абсолютно немислимо. Освен ако не съм болна разбира се Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 032
От бременността се сдобих с два кариеса, а месец по- късно и пропуших. Та като знам в какво състояние е била устата ми докато си оправя зъбите, пък и цигарите и това, което ям  Sick Май би било по- хигиенично ако дам биберона директо от земята, вместо да го облизвам. Винаги съм намирала начин да измия бибата- ако случайно се окаже че съм без вода и без пари да купя- просто влизам в първото заведение и моля да мината биберона през горещата вода. Никога не са ми отказвали.

# 26
  • Мнения: 22 436
Не, не го облизвам. За мен е крайно нехигиенично.

# 27
  • Мнения: 748
Мими не ползва биби, но винаги ми е било странно как ако нещо падне на земята ще го оближеш? ми то си е мръсно Sick ако го оближеш рискуваш твоето здраве.. Rolling Eyes
друг е въпроса, че и измиването само с вода е толкова измиване, ама дано имат добър имунитет малчовците  Peace

# 28
  • Мнения: 338
Никога не съм го правила

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Не. Винаги нося вода, дори това да е шишето на детето - развъртам капачката и измивам с неговата водичка.

Общи условия

Активация на акаунт