Колебая се между тоалетна вода и парфюм

  • 2 602
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Лично аз бих взела парфюм - особено зимния сезон

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 213
Въобще не се блазни от по-голямата опаковка - аз с 50 мл не мога да ги свърша, без да искам нещо друго, пък какво остава с по-голяма, ще ти омръзне, ще свикнеш с миризмата и ще поискаш да разнообразиш. Така че по-добре по-малка опаковка ODP. Peace

# 17
  • Мнения: 1 775
Напротив, ако става дума за друга марка, напр. Very Irresistible Givenchy, определено съм за EDТ!
Като се замисля аз не съм срещала VERY IRRESISTIBLE EDP, а само EDT. Има ли EDP newsm78?

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е ми то като купиш голяма опаковка тоалетна вода , при положение , че тя не е толкова трайна , се изразходва по бързо от парфюма
От опит го знам с една тоалетна вода на Картие /голям боклук/  Sick

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Напротив, ако става дума за друга марка, напр. Very Irresistible Givenchy, определено съм за EDТ!
Като се замисля аз не съм срещала VERY IRRESISTIBLE EDP, а само EDT. Има ли EDP newsm78?


Аз имах парфюма преди  около година  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 775
Напротив, ако става дума за друга марка, напр. Very Irresistible Givenchy, определено съм за EDТ!
Като се замисля аз не съм срещала VERY IRRESISTIBLE EDP, а само EDT. Има ли EDP newsm78?


Аз имах парфюма преди  около година  Rolling Eyes
Различава ли се от EDT (освен по трайност предполагам)? Питам, защото не съм го срещала като EDP, а и в нета не го намирам, само EDT.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Напротив, ако става дума за друга марка, напр. Very Irresistible Givenchy, определено съм за EDТ!
Като се замисля аз не съм срещала VERY IRRESISTIBLE EDP, а само EDT. Има ли EDP newsm78?


Аз имах парфюма преди  около година  Rolling Eyes
Различава ли се от EDT (освен по трайност предполагам)? Питам, защото не съм го срещала като EDP, а и в нета не го намирам, само EDT.


Да беше много траен  Попитай момичетата в тази тема  дали може да се намери някъде http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231511.msg6223934;topicseen#new Те имат по голяма информация от мен , Особено Монда  Peace

# 22
  • Мнения: 8 463
Не може да се изведе правило, кое е по-трайно-водата или парфюма.
Имам тоалетни води, които траят по цял ден и парфюми, които не ги усещам след 1 час.
Тези, които траят по цял ден обаче са от определени марки с традиции в парфюмерията - Герлен например. Шанзелизе е тоалетна вода, която е трайна колкото парфюм.
Пръска се,пробва се и се преценява на собствената кожа, другото са предубеждения и чужди мнения, които не е необходимо да следваме.

# 23
  • Мнения: 410
Stitch, вариантът EDP от Very-то (за мен е гаден аромат) май съществува с добавка към името Sensuelle, И ИМА СЪВСЕМ РАЗЛИЧЕН АРОМАТ от EDT, освен това шишето му e по-тъмно от шишето на EDT, колкото до трайност - EDT няма конкуренция за мен. Много траен. Ама много.

В подкрепа на Емия: наистина няма правило за трайността, тя е индивидуална за всяка марка.
За сравнение мога да посоча EDT Premier Jour <-> EDT Very Irresistible ...

# 24
  • Мнения: 410
Stitch, вариантът EDP от Very-то (за мен е гаден аромат) май съществува с добавка към името Sensuelle, И ИМА СЪВСЕМ РАЗЛИЧЕН АРОМАТ от EDT, освен това шишето му e по-тъмно от шишето на EDT, колкото до трайност - EDT няма конкуренция за мен. Много траен. Ама много.

В подкрепа на Емия: наистина няма правило за трайността, тя е индивидуална за всяка марка.
За сравнение мога да посоча EDT Premier Jour <-> EDT Very Irresistible ...

Разбирай: гаден ми е парфюмният вариант, иначе обожавам тоалетната вода!!!  Peace

# 25
  • Мнения: 1 775
Stitch, вариантът EDP от Very-то (за мен е гаден аромат) май съществува с добавка към името Sensuelle, И ИМА СЪВСЕМ РАЗЛИЧЕН АРОМАТ от EDT, освен това шишето му e по-тъмно от шишето на EDT, колкото до трайност - EDT няма конкуренция за мен. Много траен. Ама много.

В подкрепа на Емия: наистина няма правило за трайността, тя е индивидуална за всяка марка.
За сравнение мога да посоча EDT Premier Jour <-> EDT Very Irresistible ...

Разбирай: гаден ми е парфюмният вариант, иначе обожавам тоалетната вода!!!  Peace
Дани-77, благодаря за отговора! HugЩе потърся Sensual-a да го душна, да видим дали на мен ще ми допадне, иначе много харесвам EDT.

Общи условия

Активация на акаунт