Лени Кравиц в София

  • 8 826
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 391
Ето и какво каза човека
http://it.youtube.com/watch?v=OlA4Wvo0kho

# 121
  • Мнения: 22
За мен, въпреки че не съм му от най-лудите фенки - т.е. слушам го, дотолкова, доколкото ми харесват наистина стари негови парчета. Но беше наистина най-емоционалния концерт на който присъствах - такъв контакт между нас и него! Беше невероятно! И той очевидно се изкефи на публиката  - каза, че за 19 години стаж, изобщо не е имал толкова вълнуваща публика като София. И каза че не ни лъже и че наистина така се чувства. Надявам се, че беше наистина искрен, а и изглеждаше точно такъв. Два пъти мина пред фронт сцената и се здрависа със целия първи ред! Само този факт, доказа, че наистина искаше да поеме любовта от публиката, а накрая подивя и свири и на барабани лично, което взриви за пореден път публиката. А такава публика - наистина беше невероятна!
Нямаше 1 човек, който да остане равнодушен - хиляди ръце бяха протегнати и раздаващи любов - беше наистина невероятно изживяване! Когато свърши концерта, цялата група с която бях, едва си поехме дъх - сякаш ние бяхме на сцена - изтощени от хубавата емоция!! И ако трябва да употребя една дума за него  - тя е  - Уникален!

http://saltriver.blog.bg/viewpost.php?id=216802

Това дето си го написала все едно аз съм го писала, с тази разлика, че аз наистина съм му голям фен. Моята дума за концерта му е точно "УНИКАЛЕН". Раздаде се! Раздадохме се и ние. Мисля, че беше искрен за всичко, което каза за публиката. Видях с очите си как единият китарист каза на Лени "Amazing" в един от миговете, в които всички крещяхме името на Лени. Изключително силен контакт между публика и изпълнител, нещо, което не забелязах на друг от концертите, които посетих през последните 2-3 години. Настръхвам и сега, когато пиша всичко това. Няма да забрява всички протегнати и пляскащи ръце! Уникално!

# 122
  • Мнения: 3 091
Лени беше в отлична форма, с невероятни музиканти.
А според мен Лени беше надрусан като животно. В началото въобще не знаеше къде се намира.
Като говорим за претъпкан стадион - трябваше да видите Васил Левски в петък. Simple Smile
Как стигна до този извод?Надрусан бил...
 Crazy
Аз и в петък бях на Металика - сравнение не може да се прави, нито за стадионите, нито за музиката.
Много ми е странно как разбра, че е надрусан? Супер яко пя, беше страхотен, музикантите му - също.

# 123
  • Мнения: 1 013
Няма такъв пич като Лени просто!!!
...Нека да е надрусан...!
Всичко, което почувствах на концерта е написано горе.
Има изключително предизвикателно излъчване и поведение, голям кеф!!!

# 124
  • Мнения: 912
леле, как ме е яд, че не отидох....Лени излъчва сексапил отвсякъде, интересно кои от нашите бг музиканти са били там-някой случайно видя ли там Тони Рикев, китариста на Ахед/Tri O Five/Братя Мангасарян/Тони и т.н. (моята стара ученическа любов  Heart Eyes Blush)?

# 125
  • Мнения: 1 391
аз видях тези http://bgphoto.net/photos/1407/o633528036786857500.jpg и се снимахме с тях. А приятелката ми е бременна в 9ти месец - но беше на концерта - тя е от върлите му  фенки на Лени!

На влизане пък бяхме редом с Д2 и Дидо

# 126
  • Мнения: 2 241
Разкошен концерт, няма какво друго да кажа, просто неповторим.

# 127
  • Мнения: 912
аууу, чудничко - голям съм фен на Тома и Елена поединично и като двойка! Също и на Ясен, защото харесвам пиано бар Синатра  Heart Eyes

# 128
  • Мнения: 71
Беше невероятно изживяване! В момента нямям глас от пеене и викане, имам мускулна треска на ръцете и краката и доволна усмивка  Sunglasses Лени се раздаваше на публиката! Успях да бъда на метри от него и да наблюдавам професионализма му ( и не само  Whistling) Признавам си - ако до сега съм била фен - то сега съм върл фен!!!

# 129
# 130
  • Мнения: 1 999
Много ми хареса целия концерт !!!

Но действително, можеше да вкара още 1-2 от старите хитове.
Ех, да, и на мен ми се щеше да изпее още някои от любимите ми песни.

# 131
  • Мнения: 544
Жестоко! Размазващо! Разтърсващо изживяване! Още не знам къде съм.
А за тези, които твърдят, че е бил дрогиран, ще ги попитам дали знаят, че музиката може да действа като наркотик.
В публиката видях още Дими от ПИФ, Ники Илиев, Здравко от ББ, една силиконена изрусена мадама тип Барби от един от ББ.
Забележката ми е за височината на екраните - да бяха с 3-4 метра монтирани по-високо, за да се виждат целите от терена (не всички са високи по 2 метра, нали). А и сцената можеше да е малко по-висока.
Но минало........
Искам още!!!

# 132
  • Мнения: 1 391

и още и още и още

такива изживявания са не ве ро я тни!

# 133
  • Мнения: 3 034
страхотен концерт, страхотно изживяване.....страхотен музикант и певец е Лени Кравиц. има много зареждаща енергия.....
и да ни е лъгал, че сме най-добрата публика, добре го направи.  Peace

съгласна съм на всякаква революция с този революционер. Mr. Green

# 134
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
http://it.youtube.com/watch?v=ueYwjS4vaCQ

Общи условия

Активация на акаунт