Лени Кравиц в София

  • 8 831
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 499
Във вторник питах в Германос в Скай сити и нямаше билети, взех от НДК. Ние ще ходим към 20:30, защото сме наблизо. От стадиона се чува, че правят саудчек и аз като че ли почвам малко да се вълнувам. Дано наистина изпее парчетата, които е посочила Виктуалия, че нещо новия албум не ме грабна. Някой чувал ли е дали ще има подгряващи?

# 91
  • Мнения: 48 125
ха, и аз съм близо, но при мен не се чува нищо о т стадиона, до скай сити съм  Tired

# 92
  • Мнения: 78
Група Остава са подгяващи...аз тръгвам за София с дъщеря ми. Дано си намерим билети...

# 93
  • Мнения: 499
Малиииии, Остава ги харесвам повече от Лени Кравиц  Simple Smile Сигурна съм, че ще намерите билети.

# 94
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
да разкажете! Praynig

# 95
  • Мнения: 1 259
Добре се забавлявате...чувам ви аз...ама от къщи.... Laughing
Айде да разказвате после...

# 96
  • Мнения: 799
Първи отзиви от Лени:

1. Поклон пред публиката. Имаше повече хора, отколкото на Кис, и мнооого, ама много повече ентусиазъм, отколкото на всеки друг концерт, на който съм била. А все пак Лени не е тоталния комерс и това доста ме изненада. Мисля, че и него   Mr. Green
2. Самият концерт - много... хм... музикантски и ценителски. То не бяха сола, инструментали, импровизации... Доволна съм.
3. Сет лист - слаба ракия. Много нов албум, без Believe, Again, I belong to you...
4. Сцена - жалка работа. Малка, без странични екрани (тези 2 платна за шрайбпроектори не ги броя   Mr. Green), без ефекти.
5. Звук - ОК според мен.
6. Организация - добра. Жокерите бяха дори прекалено стриктни (за разлика от последните концерти на Кис и Металика, на които всеки влизаше където и както си иска).

Като цяло: много добър концерт, със слаб сет лист.

# 97
  • Мнения: 1 391
много се изкефих!
беше много як концерт откъм енергия - от Лени към публиката и от публиката към Лени - пълна симибоза!  Peace

какво повече му трябва на човек! Впечатляващо! И супер зареждащо!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 783
Шастлива съм, че бях на този концерт. Лени Кравиц  е велик музикант, направи представяне, което ще запомня за цял живот.

# 99
  • Мнения: 3 091
Беше фантастично преживяване! Не очаквах да е толкова емоционален концерта. Лени беше в отлична форма, с невероятни музиканти. Много се изкефих на саксофона, тромпета, соло китарата и барабана!
Организацията на концерта според мен беше отлична - влязохме и излязохме много бързо. Стадионът беше претъпкан.

Съгласна съм, че плей листа беше слаб, но това не попречи и Лени, и публиката да полудее тотално.
Сега остава той да си купи малка къща на морето, да се ожени за девойка от Своге (примерно)  newsm78 и да ни весели по нощните клубове  Laughing

# 100
  • Мнения: 7 063
много се изкефих!
беше много як концерт откъм енергия - от Лени към публиката и от публиката към Лени - пълна симибоза!  Peace

какво повече му трябва на човек! Впечатляващо! И супер зареждащо!


  Аз също!!! Емоцията беше невероятна! Бях много близо до сцената ,Лени е невероятен!!! Peace

# 101
  • Мнения: 78
Страхотен концерт... Бяхме на терена, на метри от Лени  и през цялото време усещах басовете. Подгряващата група Остава също бяха страхотни. Невероятно изживяване...

# 102
  • Мнения: 48 125
Билетите ни бяха на трибуните, но бяхме пред сцената, на метри от Лени и беше фантастично!Страхотен концерт! Остава...изтраях ги, никак не са ми фаворити.Но Лени беше страхотен! Много съм доволна!

# 103
  • Мнения: 22
УНИКАЛЕН! Най-добрият концерт, на който съм била досега (а съм била на доста). Човекът беше в контакт с публиката, публиката му се радваше адски много. Наистина ентусиазмът и желанието на публиката да пее бяха супер мотивиращи. Бях на 5м от сцената, докоснах го два пъти и искрено се радвам, че видях този човек, пях с него и с всички на стадиона, заредих се емоционално за много време напред.

По мое мнение сет листът си беше ОК, имаше какво още да изпълни, но и това, което изпя беше страхотно! Прекрасно беше и се радвам, че бях част от него!

# 104
  • София
  • Мнения: 561
лелеее размазах се тотално! уникално добър концерт, невероятна емоция, а Лени......... нямам думи просто - раздаде се напълно!  Grinning Искам ощеееееее

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 10:03 от c-mira

Общи условия

Активация на акаунт