Слънчевите очила и как да разберем дали слънчевите очила са наистина със защита

  • 195 582
  • 671
  •   1
Отговори
# 75
новите ми очила които си взех са на диор,много съм доволна от тази марка

# 76
  • Мнения: 1 417
На Алабин, до едно кино имаше там преди, там е голям магазин за очила и часовници. Друг за който се сещам е на Витошка, намира се близо до магазина на Rifle и G-star, през няколко магазина от същата страна. За намаления не знам, по това време би трябвало да има предполагам.   Peace
И пак на същата верига имат нов магазин точно срещу Яфата на Солунска.

# 77
  • Мнения: 779
 да къде има намаления и ..промоция Party
 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked
 а какви трябва да са стъклата на едни нормални хубави слън4еви о4ила.как да се ориентирам в разли4ните модели!?аз не нося,но мисля 4е е време Peace

# 78
  • Мнения: 2 631
да къде има намаления и ..промоция Party
 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked
 а какви трябва да са стъклата на едни нормални хубави слън4еви о4ила.как да се ориентирам в разли4ните модели!?аз не нося,но мисля 4е е време Peace

С поляризирани стъкла  Peace

# 79
  • Мнения: 779
да къде има намаления и ..промоция Party
 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked
 а какви трябва да са стъклата на едни нормални хубави слън4еви о4ила.как да се ориентирам в разли4ните модели!?аз не нося,но мисля 4е е време Peace

С поляризирани стъкла  Peace
ок Party,зна4и това се гледа,...а поляризирани стъкла какво ще ре4е?и пове4ето модели,хубавите в оптиките сигурно са такива,нали!

# 80
  • София
  • Мнения: 7 849

 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked

Обаче за тази сума трудно ще намериш или най- малкото няма да имаш избор.

# 81
  • Мнения: 779
 лелее толкова ли са скъпи тея о4ила,...знам 4е оптики joy са много добри,ще разгледам да се запозная какво се предлага,но наистина ако е толкова скъпо  ooooh!,..пък и като знам каква съм претенция Rolling Eyes...

# 82
  • София
  • Мнения: 7 849
Говоря за актуални, фешън модели, те са намалени на 180-200 лв. нагоре.  Whistling

# 83
  • Мнения: 2 386
..в България.


По света очилата на добри дизайнери се намират за смешни пари, когато са на разпродажба или промоция.
Показаните от мен са на Liz Claiborne от новата колекция.. и са доста под 100$.
Свят ми се зави от споменатите цени, по-добре си поръчайте от някой познат да ви донесе..Не може да нямате поне един.

# 84
  • Мнения: 2 631
да къде има намаления и ..промоция Party
 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked
 а какви трябва да са стъклата на едни нормални хубави слън4еви о4ила.как да се ориентирам в разли4ните модели!?аз не нося,но мисля 4е е време Peace

С поляризирани стъкла  Peace
ок Party,зна4и това се гледа,...а поляризирани стъкла какво ще ре4е?и пове4ето модели,хубавите в оптиките сигурно са такива,нали!

http://www.polaroideyewear.com/eyewear.jsp;jsessionid=HfhYjm8Jvh … nmJrQ6fNWVLLqKk4k!698597942?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302032256&bmUID=1201611160176&id=m5

Цветът на стъклата не е от значение. Дали ще са розови, жълти или черни, зависи единствено от Вашите предпочитания. Не може да се каже категорично кой цвят предпазва очите най-добре. Едно обаче е сигурно- при цветните стъкла рискът да се попадне на пластмасово менте се увеличава.

http://jensko-zdrave.tialoto.bg/article.php?id=4560

Общо взето има много статии в интернет, от които да разбереш що е то поляризация на стъклата и как да си избереш умно очила  Peace

Очилата на Полароид не са толкова скъпи, абсолютно ще се вместиш в сумата, която си определила, че даже и ще ти останат...  Hug

# 85
  • Мнения: 779
 да бе,дава6 пари за едни о4ила колкото една минимална заплата,...каква лудост,..то в тая страна кое е нормално newsm78.....и аз така си мислех,..-за едни хубави о4ила трябва да се бръкне6 пове4е

# 86
  • Мнения: 779
да къде има намаления и ..промоция Party
 4е не ми се дадат пари за о4ила,..максимум 100,120 лв.а колко трудно ще си харесам модел не ми се мисли,ще пробвам 1004аса Shocked
 а какви трябва да са стъклата на едни нормални хубави слън4еви о4ила.как да се ориентирам в разли4ните модели!?аз не нося,но мисля 4е е време Peace

С поляризирани стъкла  Peace
ок Party,зна4и това се гледа,...а поляризирани стъкла какво ще ре4е?и пове4ето модели,хубавите в оптиките сигурно са такива,нали!

http://www.polaroideyewear.com/eyewear.jsp;jsessionid=HfhYjm8Jvh … nmJrQ6fNWVLLqKk4k!698597942?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302032256&bmUID=1201611160176&id=m5

Цветът на стъклата не е от значение. Дали ще са розови, жълти или черни, зависи единствено от Вашите предпочитания. Не може да се каже категорично кой цвят предпазва очите най-добре. Едно обаче е сигурно- при цветните стъкла рискът да се попадне на пластмасово менте се увеличава.

http://jensko-zdrave.tialoto.bg/article.php?id=4560

Общо взето има много статии в интернет, от които да разбереш що е то поляризация на стъклата и как да си избереш умно очила  Peace

Очилата на Полароид не са толкова скъпи, абсолютно ще се вместиш в сумата, която си определила, че даже и ще ти останат...  Hug
  мерси ...да,и аз 4увам много добри мнения за о4илата на Палароид!ще видим

# 87
  • София
  • Мнения: 7 849

Очилата на Полароид не са толкова скъпи, абсолютно ще се вместиш в сумата, която си определила, че даже и ще ти останат...  Hug

А аз все не мога да си харесам очила на Полароид, моделчетата ми идват с прекалено класическа, изчистена форма, но като цени са доста изгодни.  Whistling

# 88
  • Мнения: 779

Очилата на Полароид не са толкова скъпи, абсолютно ще се вместиш в сумата, която си определила, че даже и ще ти останат...  Hug

А аз все не мога да си харесам очила на Полароид, моделчетата ми идват с прекалено класическа, изчистена форма, но като цени са доста изгодни.  Whistling
и моите наблюдения са такива,палароид са по-класи4ески,но ако си харесам моята форма ще е добре,...забелязала съм на хора,които носят палароид,4е стоят много естествено,завършено въпреки,4е са по-из4истени,пасват много добре,..

# 89
  • София
  • Мнения: 38 824


Ето нещо не толкова скъпо, но затова пък качествено, което ще си взема Февруари!
Новата колекция на Полароид има много готини неща.

Общи условия

Активация на акаунт