Слънчевите очила и как да разберем дали слънчевите очила са наистина със защита

  • 195 657
  • 671
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 435
Само аз ли не виждам очила?

# 586
  • Мнения: 4 785
Само аз ли не виждам очила?

Не си сама, мързеше ме да го напиша  Laughing

# 587
  • Мнения: 50
Хммм, а сега виждате ли ги?

# 588
  • Мнения: 2
Хммм, а сега виждате ли ги?

Мисля,че са ReyBan  Hug

# 589
  • Мнения: 5 022
И според мен са Ray ban, но точно този модел в бяло не го видях по сайтовете.

# 590
  • Мнения: 50
Много ви благодаря   bouquet.
Охх направо много ми харесват, а дори не знам дали ще ми отиват  Laughing.
Ето тук ги намерих, ама не са ли много евтини, като гледам цените в Бг са по 300 лв. та и отгоре  newsm78.
http://cgi.ebay.com/RAYBAN-RB3211-032-8G-WHITE-METAL-RAY-BAN-SUN … 4e#ht_2862wt_1137

# 591
  • Мнения: 5 022
Гледам, че си от София, Рей бан ги има в повечето големи оптики, разходи се и ще ги намериш. Пък после може и от И бей да поръчаш, там винаги са по-евтини.

# 592
  • Мнения: 1
Здравейте момичета искам да попитам за очила марка GUCCI . Предлагат ми ги по- евтино, и за да съм сигурна ги проверих в една оптика и казаха, че имали 100% UV защита, само това ми казаха. Не можах да ги намеря в сайта им, а попадам само на някакви измислени сайтове. Как да разбера дали си заслужава да ги взема, защото и паричките хоч не са малко ?!!! Ето това успях да намеря като снимка на очилата  http://www.itbag-online.com/uploadfiles/facep/Gucci-glasses-GG3042-black-1.jpg

# 593
  • Мнения: 510
На какъв принцип определят слънцезащитата на очилата в оптиката. Само по лепенките на стъклата или  #Cussing out

# 594
  • Мнения: 2 009
А очилата на Avon дали действително имат защитата, която пишат newsm78

# 595
  • София
  • Мнения: 39 136
На какъв принцип определят слънцезащитата на очилата в оптиката. Само по лепенките на стъклата или  #Cussing out

В Joy optics имат машина. Определя ти и UV, и степен на затъмнение.
Аз си проверих всички слънчеви очила в нашата оптика, и всички са ми със защита - даже един "Шанел" от сергия на Витошка.

# 596
  • Мнения: 3
Някой ходил ли е скоро до "luxit" на Дoндуков?!Има ли голям избор,какви модели,марки?!  bouquet

# 597
  • Мнения: 160
В Joy optics имат машина. Определя ти и UV, и степен на затъмнение.
Аз си проверих всички слънчеви очила в нашата оптика, и всички са ми със защита - даже един "Шанел" от сергия на Витошка.

А колко струва това?

# 598
  • Мнения: 510
Къде се намира Joy optics? Колко струва теста?


На какъв принцип определят слънцезащитата на очилата в оптиката. Само по лепенките на стъклата или  #Cussing out

В Joy optics имат машина. Определя ти и UV, и степен на затъмнение.
Аз си проверих всички слънчеви очила в нашата оптика, и всички са ми със защита - даже един "Шанел" от сергия на Витошка.

# 599
  • Мнения: X
Купих си Ешенбах, от оптики Фокс- много са ми хубави...пу-пу... Flutter  Беше намален на 50 % модел- 91лв.
Имам питане за детските очила, Мина...Детски Ешенбах, Чико, Полароид? Какви да гледам? В Пигис кои марки се предлагат? Разбрах, че Чико имало в Карфур... Благодаря предварително за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт