"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 660
  • 302
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 512
Малееееееее кви сте смели всичките тукаааа  newsm78
Не ви ли е шубе от туй забременяване ... аз станах на 32 и  .... бе шубе си ми е здраво хи4 и не ща таквиз работи бррррррррр  #Crazy #Crazy

Какво шубе, бе, леля ми на 39 роди близнаци! Peace

Ама просто ще е страшна ирония на съдбата, ако започна да отслабвам, а се окаже, че съм забременяла... Embarassed

aaa видиш ли каква била работата ... еми дано не е от режима тогава Simple Smile
ама пак ми се губи нещо смисъла че си на диетка  Rolling Eyes
успех ansam!

Ами смисълът е, че планирахме първо да отслабна, пък тогава да бременея, ама ако е станало... ще отслабвам догодина  Blush

# 136
  • Мнения: 1 218
 Shocked Shocked Shocked
Леле, ако всички жени разсъждаваха като мен, щеше да настъпи края на человеческия род  Joy Joy Joy

# 137
  • София
  • Мнения: 2 840
Shocked Shocked Shocked
Леле, ако всички жени разсъждаваха като мен, щеше да настъпи края на человеческия род  Joy Joy Joy



Не е чак толкова смешно, де.
Има си диагноза за това състояние. Беше нещо като "страх от раждане".
Тя не е шега работа и се консултира с психолог.
Доколкото зная, едоста разпространена и голям процент от жените страдат от това "заболяване", но в различна степен.

Така че, ако осъзнаваш, че искаш, а те е страх, можеш да се консултираш с психолог.
А ако просто не искаш илине се чувстваш готова по други прични, изчакай да дойде моментът или изобщо не раждай - то не е задължително, в карая на краищата Peace

# 138
  • Мнения: 10 758

колкото до цикъла - аз съм на режим откъм края на ноември, карах три седмици и спрях - резултат имаше, ама като дойде време за цикъла и хоп - нямаше го 6 дена.
не знам от времето ли беше, от диетата ли, ама не са учудвай, че ти закъснява.

Ох, Ивето, то аз тайничко на друго се надявам, ама... Embarassed Ха дано да не е от режима... Peace
Е а дано да е тва де Hug

# 139
  • Мнения: 10 758
Малееееееее кви сте смели всичките тукаааа  newsm78
Не ви ли е шубе от туй забременяване ... аз станах на 32 и  .... бе шубе си ми е здраво хи4 и не ща таквиз работи бррррррррр  #Crazy #Crazy
аз имам две, ама не съм смела.Но пък искам още едно, ама доктора каза - в другия живот Mr. Green

# 140
  • Мнения: 3 117
нещо ми закъснява на скайпа с 45 минути вече доктора... Confused Tired
на вас слу4вало ли ви се е, моми4ета?

# 141
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, не си единствената в тая тема, на която нещо й закъснява, така че - спокойно Mr. Green

# 142
  • Мнения: 3 117
появи се докторчето, сега ми пави диетката Twisted Evil

# 143
  • Мнения: 3 117
ма вие имате малко вредни навици... и как така се качиха килограмите newsm78 newsm78

# 144
  • София
  • Мнения: 2 840
ма вие имате малко вредни навици... и как така се качиха килограмите newsm78 newsm78

Глад - секс, глад - секс, привечер дишам дълбоко и пак - глад -секс, глад - секс.
Мисля да спра дишането.

Или френската любов Joy Crazy

Така казвам аз, като ме питат как съм качила.

# 145
  • Мнения: 3 117
хехех, тъй треаше да кажа и аз и кат земе да ми наизмисли едни шоколадиии за подсилване, направо ша се чудя от кой по-напед да почна Wine Glass Wine Glass

# 146
  • Мнения: 819
хехех, тъй треаше да кажа и аз и кат земе да ми наизмисли едни шоколадиии за подсилване, направо ша се чудя от кой по-напед да почна Wine Glass Wine Glass

 Ще ти се... Joy hahaha Joy

# 147
  • София
  • Мнения: 5 289
Сигурно сте го чели,но който не го е нека го прочете,от "нашия" диетолог е.
Аспартама
Маргарин или пластмаса?

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 01:11 от КАРЧЕВА

# 148
  • Мнения: 10 758
Сигурно сте го чели,но който не го е нека го прочете,от "нашия" диетолог е.
Аспартама
Не съм го чела.Утре ще го направя, че сега си лягам.

# 149
  • Мнения: 512
нещо ми закъснява на скайпа с 45 минути вече доктора... Confused Tired
на вас слу4вало ли ви се е, моми4ета?


Е, не си единствената в тая тема, на която нещо й закъснява, така че - спокойно Mr. Green

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт