"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 665
  • 302
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 512
Уф, и аз позадържам нещо, но сама съм си виновна, щото гризнах 2 лъжички сладоледец онзи ден. И сега направо вината ме смазва, не теглото... ooooh!
Но няма да отстъпя и това е! Мъжът ми вече ме води с почти 5 кг, ще трябва да се стягам и аз!
 Peace

# 181
  • София
  • Мнения: 2 840
Мъжете свалят по-бързо и повече.Ние, като призвани да продължаваме човешкия род, трупаме запаси, щото там скалдираме и хормони, а и за да оцелеем, ако се случи глад.

Не е честно, ама наистина не е Twisted Evil

# 182
  • Мнения: 819
  Я здрасти и от мен.Абе оставих ви, и вие сдадохте фронта. ooooh!Ни въ ли е срам.... NaughtyЯ веднага всички стриктни и режимни,че ще има  fight fight fight

# 183
  • Мнения: 3 117
Дами, ако някой се присеща отде си е купил кантарче да споделя моля, щот вече взех да качвам и почнах да се нервя  #Cussing out
Сичкото канатари по техополиси-мехнополиси, хитове-митове дет обиколих са от 50 нагоре, а кат' знам, че ги има точно толкоз хубави и по 20, нещо нема как да се навия да си взема оттам. А така ми се искаше да си спазвам точно тази диетка.... Cry
Не смея да му се обаждам на Симеонов, кат нема кво положително да му кажа, ех...

# 184
  • Мнения: 1 218
Пит-че потърси в магазините на ТСМ. Попитай чичко Гугъл да ти каже ( за там където живееш) адреси на магазинчетата. Моето кантарче е от там - за 22лв. Наистина няма смисъл да даваш 50-70лв за кантар. Още повече някои от тия скъпите кантари, просто не разбирам,защо са толкова скъпи при положение, че мерят през 2 грама, сиреч ако ти показва 30гр. не знаеш това 29, 30 или 31грама ще рече.
Другия вариант е да видиш из магазините за домашни потреби.
Хайде сгепцвай едно кантарче и идвай да си правим компания  Hug

# 185
  • Мнения: 3 117
Djindjari, благодаря ти много!    bouquet Установих, че в нашия квартал имало цели два магазина на ТСМ.  newsm44 Вече дадох инструкция на мамчето да иде право там! Добре започва деня значи  sun

# 186
  • Мнения: 1 218
Добро утро на слабеещите и не чак толкоз слабеещи дами  Hug
Леле колко си ранобудна Пит Crazy аз сега се изнизвам от спалнята. Много се радвам, че ще се обзаведеш скоро с кантарче и се мятаме на диетката.
На мен днес ми е 3-ти ден,абсолютно стриктна и режимна. На 7 блока съм на ден с позволение и за 8, ама нем такива филми, карам си на 7.
Ти с колко блока си на ден? Колко имаш да сваляш?
Аз този път съм се заинатила здраво, и вече се целя към идеалното тегло, пък да видим. Четох нейде из дебрите на нета, че организма бил хитра гадина и свиквал след 2-3 седмици с даден режим, след което категорично отказвал да сваля запасите от сланинки. И требе да се промени режима за да се излъже гадината. Днес ще се ровя из форумите да видя с какво аджеба да сменя малко менюто, след примерно месец. Ще пробвам някаква диетка за около седмица-две и отново ще се върна на зонуването, щот за мен няма по-добър и здравословен начин за отслабване от нашия.
Лятото идва няма време да се моткаме  Naughty

 Бомбееееееееее да не емигрира при Дюканките ???

# 187
  • Мнения: 10 758


 Бомбееееееееее да не емигрира при Дюканките ???
Ти полуде ли CrazyТам не се пие алкохол Joy

# 188
  • Мнения: 819


 Бомбееееееееее да не емигрира при Дюканките ???
Ти полуде ли CrazyТам не се пие алкохол Joy

 Пияница такава..... hahaha

# 189
  • София
  • Мнения: 1 892
Дами, ако някой се присеща отде си е купил кантарче да споделя моля, щот вече взех да качвам и почнах да се нервя  #Cussing out
Сичкото канатари по техополиси-мехнополиси, хитове-митове дет обиколих са от 50 нагоре, а кат' знам, че ги има точно толкоз хубави и по 20, нещо нема как да се навия да си взема оттам. А така ми се искаше да си спазвам точно тази диетка.... Cry
Не смея да му се обаждам на Симеонов, кат нема кво положително да му кажа, ех...

      Има един магазин на ТСМ, където съм сигурна, че има поне 3-4 модела кантарчета. Намира се на Стамболийски между улиците Одрин и Инж. Иван Иванов. Това е съвсем близко до Мола, даже и от същата страна. Работят до 7 вечерта.  Hug

# 190
  • Мнения: 3 117
Това пусто кантарче чак неска ще го купувам, имало много симпатично моделче в нашия квартален РУМ за 28 броя за героя. Вчера не успях да ида, защото ходих на плуване /не знаейки че мога да мина цели 7-8 дължини, защот просто очаквах да потъна като пирон на дъно    smile3549 wflag, вчера си похапнах с удоволствие полагащата ми се дажба   eat
Djindjari, прости невежестта ми, но хич даже не знам на колко блока съм, хапвам 5 пъти на ден, сутрин от лист 1, на обед от лист 2, вечер от лист 1+2, и за следобедна закуска и вечер млекце с ленено семе или ядки. Преди да почна тази бях на НВД и смъкнах за три дни две кила. И дотук с мойте подвизи.

# 191
  • Мнения: 3 117
Djindjari, добре си го намислила тва да минеш малко на нещо различно. Аз смятам, ако не потръгне Симеоновската с пълни сили, да издокарам нещо средно между НВД и нея - месото плюс салатки, подправени със зехтинче. Ама ще видим - времето ще покаже. Най важно е човек да вземе решението и да е постоянен, защото постоянството се възнаграждава, убедила съм се.
Miren4е, благодаря за инфото! Ти що не спиш в 4 и 12, а! Simple Smile

ей колко съм застреляна, аз кат смятам, ако съм верна, един блок е лист 1, нали така, лист 2 е два блока. Демек аз съм на 8 блока?! С позволение за девет, ако съм налучкала идеята.

# 192
  • Мнения: 1 218
Пит на 7 блока си с позволение за 8,точно както меня  bowuu
Аз сутрин ставам - веднага пия чаша топла вода.До 1 4ас закуска от лист 1.  Следва обяд от лист 2. Следобедна от лист 1 или мляко с ядки.
Вечеря лист 2, ако не ми стигне + лист1. и Късна вечерна - мляко с ядки. Това са 7 блока, ако добавя към вечерята при глад и лист 1 - стават 8 блока.
А за диетката изпитана е и ще потръгне, гаранция ти давам. Дръж фронта  да видим какви резултати ще постигнем  Hug

Миренчето е безчинствала нощеска из дебрите на нета. И ако е чела оназ страшната тема ( май заглавието беше "Страшни истории"  newsm78 май кът че ли, сякаш, едва ли не ...) както аз имах неразумната идея да надзърна там една Фечер и  Shocked брррррррррр кът ме фана шубелацията и нема сън брате Себастияне.

# 193
  • Мнения: 1 218
Момичета     bouquet
днес реших да ви ударя по една мотивационна инДжекцийка (  Joy както вика баба ми, а тя много умело борави с думите и много смях пада с нея ) .
Докато ви мотивирам, искам и да ви стимулирам, да подтикна и подритна волята ви към ето това :

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 13:03 от Djindjari

# 194
  • Мнения: 3 117
Ейййй, дай боже секиму!  newsm20

Общи условия

Активация на акаунт