Loreal Casting

  • 36 273
  • 171
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
За тях незнам, аз съм ползвала тъмни само Simple Smile

# 136
  • Мнения: 351
Олеле..ми аз трябва да си походя доста време прошарена тогава Laughing
Но преди съм ползвала боя след къна,не е имало реакции.Просто е било толкова отдавна,че не помня колко време след къната съм я слагала.Имам смътен спомен,че нещо не ме хвана добре боята и че беше безамонячна.

# 137
  • Мнения: 1 296
Олеле..ми аз трябва да си походя доста време прошарена тогава Laughing
Но преди съм ползвала боя след къна,не е имало реакции.Просто е било толкова отдавна,че не помня колко време след къната съм я слагала.Имам смътен спомен,че нещо не ме хвана добре боята и че беше безамонячна.

Мила, не се надявай Кастинга да боядиса бели коси. За съжаление - не хваща, нищо че пише.

А някоя има ли впечатления от амонячните на Лореал? - покриват ли, бляскави ли са, трайни ли са? Rolling Eyes newsm78

# 138
  • Мнения: X
Олеле..ми аз трябва да си походя доста време прошарена тогава Laughing
Но преди съм ползвала боя след къна,не е имало реакции.Просто е било толкова отдавна,че не помня колко време след къната съм я слагала.Имам смътен спомен,че нещо не ме хвана добре боята и че беше безамонячна.
На мен ми се струва, че при второто боядисване се наслага боята и колкото и да се изми втората русите кичури все още не избиват, а може и да стане в/у къна.

# 139
  • Мнения: 93
Душичка,
Ами да ти кажа, напоследък използвам само по една боя, защото останових, че към краищата се понаслагва и съответно няма нужда да нанасям изцяло, а само в корена и малко след това. Но ако за пръв път използваш цвета ти препоръчвам да сложиш 2 Peace

Ако искаш вземи си 2 - сложи първо едната и ако не ти стигне - смеси и другата Simple Smile


Благодаря ти, Доби, ще взема 2 кутии. Спряла съм се на перлено русо. Не че ще стане такова, но поне да ми поизсветли малко косата.  newsm78

# 140
  • Мнения: 3
Аз искам да попитам колко време след къносване може да се боядисам?Чула съм,че известно време след къносване боя не хваща.Аз години наред съм все с къна...сега реших да пробвам с Кастинга!

Точно поради тази причина, че къната трудно се маха не се препоръчва да се използва много дълго време. Сега вероятността боята да не хване или да има нежелан резултат е голям. Може и да се наложи първо да се премах не къната и след това да започне нанасянето на другата боя.

# 141
  • Мнения: 472
Половин година се къносвах с черна къна в/у естествената ми тъмно кестенява коса.
Фризьорите и приятелките ме убеждаваха че  в/у къната боя няма да хване ,а аз исках някаква промяна затова реших да спра къната(въпреки страхотния блясък и отличното състояние на косата ми). Започнах да се боядисвам с черна безамонячна боя.
Хвана без проблем в/у къната. Повече от две години се боядисвам с "Кастинг" от тогава. Сега искам да си изсветля косата, но всички ме убеждават че няма да стане.

# 142
  • Мнения: 3
Половин година се къносвах с черна къна в/у естествената ми тъмно кестенява коса.
Фризьорите и приятелките ме убеждаваха че  в/у къната боя няма да хване ,а аз исках някаква промяна затова реших да спра къната(въпреки страхотния блясък и отличното състояние на косата ми). Започнах да се боядисвам с черна безамонячна боя.
Хвана без проблем в/у къната. Повече от две години се боядисвам с "Кастинг" от тогава. Сега искам да си изсветля косата, но всички ме убеждават че няма да стане.

Има проблем ако има разлика в цветовете, но при късносване и боядисване със черно, няма да има разлика дори и да не е хвалано някъде  Peace

# 143
  • Мнения: 1 629
Аз в понеделник се боядисах с един Кастинг 42 номер някакъв си  блонд. Исках да си покрия много несполучливите кичури и  успях. Само дето вместо руса коса тя стана кафява. Tired Нищо де доволна съм, но такъв Кастинг не мога да видя никъде, а си го купих от Кауфланд и гледам, че ги зареждат, не е да кажеш, че е минала серия и подобни. newsm78

# 144
  • Мнения: 3
Аз в понеделник се боядисах с един Кастинг 42 номер някакъв си  блонд. Исках да си покрия много несполучливите кичури и  успях. Само дето вместо руса коса тя стана кафява. Tired Нищо де доволна съм, но такъв Кастинг не мога да видя никъде, а си го купих от Кауфланд и гледам, че ги зареждат, не е да кажеш, че е минала серия и подобни. newsm78

Да е е било от бежовите серии?

# 145
  • Мнения: 54
Момичета, исам и аз да се включа тук, тъй като пуснах тема относно Loreal Casting 34, но никакъв отговор. Косата ми е тъмно руса, боядисана е, като преди беше на кичури, а естествения ми цвят е светлокестеняв. въпросът ми е може ли с този номер 34 на Кастинга да получа светло кестеняво или не се получава съвсем светло. дайте ми и други съвети, може предложения за други бои и изобщо кавото се сетите. Благодаря предварително Simple Smile

# 146
  • Мнения: 1 296
bezat, писах ти на лични, но ти е препълнена кутията:)

Направо ще ти го пейстна тук (дано нямаш нищо против)
Цитат
Здравей, видях от тема свързана с loreal casting, че използваш номер 34 marmotte. Значи моята оса в момента е тъмно руса и мислех да се направя точно с тази боя, за да мис тане светло кестенява. Исках да попитам, олко точно тъмен става цвета? Опасявам се да не стане прекалено тъмен, тъй като аз искам да се доближава до естествения ми, който е светло кестеняв..Ще бъда благодарна, ако ми обясниш малко повече или ако мога да видя и снимка на цвета..Благодаря ти предварително

Здравей:)
Ами доста тъмен става, мила. Нещо като тъмно-кестеняво. По принцип тия на Кастинг стават доста по-тъмни от указаното.
Ето ти една снимка с цвят Мармот:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250052&pid=9873678

Естествената ми коса е кестенява и горе-долу се слива като поизрастне. Но за теб препоръчвам нещо тъмно-русо, даже средно-русо, за да се получи светло кестеняво както искаш. Simple Smile
п.п А между другото, момичета аз минах на цвят Креол (14)- става много тъмно кестеняво, почти черно и най-важното - хич не червенее. Има страхотен блясък.

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 18:43 от doby80

# 147
  • Мнения: 54
bezat, писах ти на лични, но ти е препълнена кутията:)

Направо ще ти го пейстна тук (дано нямаш нищо против)
Цитат
Здравей, видях от тема свързана с loreal casting, че използваш номер 34 marmotte. Значи моята оса в момента е тъмно руса и мислех да се направя точно с тази боя, за да мис тане светло кестенява. Исках да попитам, олко точно тъмен става цвета? Опасявам се да не стане прекалено тъмен, тъй като аз искам да се доближава до естествения ми, който е светло кестеняв..Ще бъда благодарна, ако ми обясниш малко повече или ако мога да видя и снимка на цвета..Благодаря ти предварително

Здравей:)
Ами доста тъмен става, мила. Нещо като тъмно-кестеняво. По принцип тия на Кастинг стават доста по-тъмни от указаното.
Ето ти една снимка с цвят Мармот:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250052&pid=9873678

Естествената ми коса е кестенява и горе-долу се слива като поизрастне. Но за теб препоръчвам нещо тъмно-русо, даже средно-русо, за да се получи светло кестеняво както искаш. Simple Smile
п.п А между другото, момичета аз минах на цвят Креол (14)- става много тъмно кестеняво, почти черно и най-важното - хич не червенее. Има страхотен блясък.
Искам да те попитам, не е ли все пак от значение естествения ти цвят, защото ако твоя е по принцип тъмен е ясно, че ще стане тъмно кестеняво, но ако е толкова светъл като моя, няма ли да стане по-светло? Все пак пише тон върху тон и се надявах, че при по-светла коса, цветът ще е различен или не ?

# 148
  • Мнения: 3
bezat, писах ти на лични, но ти е препълнена кутията:)

Направо ще ти го пейстна тук (дано нямаш нищо против)
Цитат
Здравей, видях от тема свързана с loreal casting, че използваш номер 34 marmotte. Значи моята оса в момента е тъмно руса и мислех да се направя точно с тази боя, за да мис тане светло кестенява. Исках да попитам, олко точно тъмен става цвета? Опасявам се да не стане прекалено тъмен, тъй като аз искам да се доближава до естествения ми, който е светло кестеняв..Ще бъда благодарна, ако ми обясниш малко повече или ако мога да видя и снимка на цвета..Благодаря ти предварително

Здравей:)
Ами доста тъмен става, мила. Нещо като тъмно-кестеняво. По принцип тия на Кастинг стават доста по-тъмни от указаното.
Ето ти една снимка с цвят Мармот:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250052&pid=9873678

Естествената ми коса е кестенява и горе-долу се слива като поизрастне. Но за теб препоръчвам нещо тъмно-русо, даже средно-русо, за да се получи светло кестеняво както искаш. Simple Smile
п.п А между другото, момичета аз минах на цвят Креол (14)- става много тъмно кестеняво, почти черно и най-важното - хич не червенее. Има страхотен блясък.
Искам да те попитам, не е ли все пак от значение естествения ти цвят, защото ако твоя е по принцип тъмен е ясно, че ще стане тъмно кестеняво, но ако е толкова светъл като моя, няма ли да стане по-светло? Все пак пише тон върху тон и се надявах, че при по-светла коса, цветът ще е различен или не ?

По- принцип ако косата ти е доста светла например към натурално русо, то тогава е възможно да стане един тон по- светъл цветът отколкото на опаковката е показан, заради светлата основа=.
Но Кастиннга е доста покривен, стига да не е блондирана или много обезцветявана, защото тогава безамонячна боя не може да хване.

# 149
  • Мнения: 54
Блгодаря ти за информацията   bouquet Значи май първо ще пробвам с новата серия 713 Iced Latte, а ако стане по-светъл от желаното винаги мога да си я потъмня с Marmotta Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт