Loreal Casting

  • 36 200
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвам Кастинг от около 3 години в цвят боровинка. При редовна употреба има наслагване на цвета, като отмиването е само на наситеността му, а не на целият цвят.

# 16
  • Мнения: 493
Не се наслагва като къната   а си е без амонячна    боя  измива се  до      естествения  цвят на косата  ....най   щадящата  боя .Аз  лично я предпочитам   bouquet
И аз.

# 17
  • Мнения: 824
Най-предпочитаната от мен боя за коса-Loreal Casting.Поне на моята коса много й харесва Joy

# 18
Аз също използвам тази боя от 6 години на сам. Съгласна сам с Italia. Отмиване на боята няма, но и аз не съм си сменяла цвета на косата. Боядисвам се на 3 месеца веднъж но проблем с косата нямам. Преди това съм използвала и други бои, но косата ми се изсушаваше от тях, а с  кастинга нямам такъв проблем. Аз съм много доволна от нея.

# 19
Аз днес си визх двечки от най-светлото кафяво 30, ама сега се чудя дали са подходящи за много светло руса коса. Аз искам да си потъмня косата и дали ще ме покрие добре тази боя  Confused
А се нанася на неизмита мокра коса, така ли? Странна работа  Laughing

# 20
  • Мнения: 491
Аз днес си визх двечки от най-светлото кафяво 30, ама сега се чудя дали са подходящи за много светло руса коса. Аз искам да си потъмня косата и дали ще ме покрие добре тази боя  Confused
А се нанася на неизмита мокра коса, така ли? Странна работа Laughing

И аз четох в упътването, че не трябва да се мие преди боядисване. Обаче фризьорка ми е казвала, че не се мие при амонячните бои, а при безамонячните косата трябва да е чиста. Та сега съм в чуденка ?!? newsm78

# 21
  • Мнения: 5 173
Аз днес си визх двечки от най-светлото кафяво 30, ама сега се чудя дали са подходящи за много светло руса коса. Аз искам да си потъмня косата и дали ще ме покрие добре тази боя  Confused
А се нанася на неизмита мокра коса, така ли? Странна работа  Laughing
Така е, съни*. Ти беше пуснала тема преди за потъмняването на косата. минах по твоя път Peace

# 22
Благодаря ви, ще ползвам опътването на опаковката, все пак би трябвало то да е най-правилно  Simple Smile
Мисля да си оставя руси кичури, ама не знам дали ще й е възможно на фризьорката  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 5 173
Според мен е трудно, дори невъзможно Wink

# 24
Изощо не е невъзможно  Simple Smile Отделят се кичурите все едно ще се боядисват и се увиват във фолио, а се боядисва останалата част от косата  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 173
Ами, успех тогава да не забравиш да покажеш снимков материал!

# 26
  • Мнения: 491
Момичета, дайте съвет ! Praynig Praynig Praynig
Преди 2 дни се боядисах с Loreal Casting и сега кожата на главата ми се лющи на големи парчета. Това ми става за втори път от Loreal, но първият път се боядисвах с амонячна и си мислих, че е от това. Дали съм алергична към някоя съставка или стана така, защото я държах 10 минути повече ?  newsm78
А сега трябва да измисля и как да си оправя кожата на главата ! newsm45

# 27
  • Мнения: 355
За проблема с наслагването не знам - при мен се отмива от ден до пладне. Може и да щадяща, но ефекта при мен е 2 седмици - после съм си със старата коса. Къде в Пловдив продават боите Хенаплюс, може ли координати?

# 28
  • Мнения: 202
да ви кажа нещо ново и предполагам интересно за вас може би след месец Лореал ще пуснат на пазара нова боя като Кастинг с нови цветове така че почакайте да опитате

# 29
  • Мнения: 2 495
Да нямаш напредвид Крем глос на Лореал.само от кога я чакам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт