Само хубавици сме в дюканските редици - 63 тема

  • 23 056
  • 681
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Я да се намърдам бързичко и аз тука...Вече ще се меря само 1 път седмично...започвам да ставам пристрастена към кантара..много вреден навик!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Вече ще се меря само 1 път седмично...започвам да ставам пристрастена към кантара..много вреден навик!
А аз се меря всяка сутрин! Peace Crazy

# 17
  • Мнения: 523
Здравейте, искам да се запиша във вашия отбор!Много сте готини всичките и много ви се възхищавам!Надявам се с ваша помощ да успея да се справя и да заживея с този режим,да бъда отново красива и самоуверена жена!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 417
Тук съм! PeaceБоби,аз лично не съм яла черен дроб.Прочетох в книгата,че от него най-се вдига холестерола и за това не го предпочитам.Но с млякото са съвместими.

# 19
Благодаря ви за отговорите и напътствията. От утре започвам пак ударния режим.  Blush

# 20
  • Мнения: 129
Всички притихнали,чакат нова тема .... hahaha
Всички дъх са притаили, очета пред монитора са впили.....
чакат новичката тема за Дюканската дилема! smile3532
Мога още рими да редя, но е редно да поспя smile3524
Лека нощ на всички дами-
утре да сме със свалени килограми! smile3521

Лека нощ, сладурани-бърборани! Hug
Волна,това адски ми хареса newsm51 браво на теб

# 21
  • Мнения: 493
аз докато изчета какво сте писали днес
и хоп нова тема

за протокола от 4 дена сам на Ударния режим и съм минус 2 кг ,
като в тоя период сам ходила на Пилатес 1 път .
По принцип 2 пъти имам възможност да ходя на Пилатес .

Определено с този режим ми се яде по често ............ водата е около 2 л. дано успея още 4 кг да сваля Wink
лека нощ!

# 22
  • Мнения: 1 403
Здравейте, момичета! И аз се присъединявам към отбора ви! Всъщност от четири дни съм в ударната фаза и вече съм свалила 2,5 кг! newsm44 Целта ми е да сваля 8-9 кг. Бях малко скептично настроена към диетата в началото и затова не съм я проучвала подробно. Но като разгледах тази вечер албума ви, се нахъсах много!    bouquet
Открих си доста грешки обаче дотук- не съм обръщала достатъчно внимание на изпитата вода, в началото ядях 2%кис.мляко, едва днес намерих К-У-Л-Т-У-Р-А Laughing и употребявам умерено сол.
Днес обаче имах много силно главоболие и бучене в ушите.По принцип съм с ниско кръвно, притесних се да не ми се е повишило, но нямах възможност да го измеря.
От личен опит знам, че е много досадно да се задават все едни и същи въпроси, затова ви моля за извинение, но не мога да изчета всичко наведнъж, а само от първа страница не мога да си отговоря на всички въпроси.
   -  Може ли да пия витамин Ц   
    - Прочетох, че млякото може да е 250мл на ден в един постинг. Вярно ли е или аз нещо не съм разбрала?
    - Може ли още в първа фаза да се пият степчета и диетична кола?
    - Има ли някой от Стара Загора и ако да, знае ли къде мога да намеря овесени трици?

Ухаа, 16 нови отговора Shocked  Laughing
Благодаря за търпението да ме изчетете, че май нещо се поотнесох Embarassed Още неща не са ми ясни, но ще се постарая да намеря отговори или ще питам по-нататък. Hug

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 23:41 от Fancy N

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Днес изпих много вода, мисля, че към 5 литра, защото тубата е намаляла наполовин. Не съм жаба, но риба - може. Бълбук. Crazy

# 24
  • Мнения: 3 202
  Joy ...... -найста Simple Smile)

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
 Tired

# 26
  • Мнения: 3 202
Хич недей да дремеш, а до закуска да си спретнала още една тема Simple Smile))

АЛКОХОЛЪТ Е ЗАБРАНЕН!!!

ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ НЕ СА ОВЕСЕНИ ЯДКИ И ЯДКИТЕ НЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ

НЯКОЛКО ОБЩИ СЪВЕТА:
1.Яжте толкова често,колкото ви се иска
2.Пийте вода,докато се храните
3.Осигурете си всичките необходими за диетата храни
4.Никога не прескачайте хранене
5. Преди да хапнете от някоя храна,уверете се,че  фигурира в списъка.
6.Закусвайте!
   bouquet

И! Заглавията са супер

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Добре дошли на новите  welcome
Фанси, просто едва се въздържам да не те нарека Амели Wink Витамините са препоръчителни.  Прясното мляко е разрешено като добавка на кафето, но не повече от 250 грама на ден. Степчета и Кола Лайт са разрешени по всяко време. И има и други момичета от Стара Загора и аз имам въпрос към всички вас дали сте свободни в събота по някое време да пием по едно (за предпочитане айрянче за мен)

Вече ще се меря само 1 път седмично...започвам да ставам пристрастена към кантара..много вреден навик!
А аз се меря всяка сутрин! Peace Crazy

Аз пък веднъж в месеца   #Silly

# 28
  • Мнения: 1 403
Вещи, ЗлаВещица никак не ти отива май! Laughing Много благодаря за бързия отговор!  bouquet Hug
И много се радвам, че има и други от Стара Загора. Ще ми е приятно де са запознаем и на живо! Grinning

# 29
  • Мнения: 1 314
Да се разпиша и аз в новата тема!
Вещи, скоро ще събираш букети за труда всеки ден!  bouquet
Сега дочетох предишната, нещо много се разбуниха страстите тука.
Аз успявам да прочета всичко, но докато напиша коментар, и то отминали няколко странички! Tired
И не пропускам постинги от рода : Здравейте, как сте приятелчета  и постинги с лични споделяния- наистина започнах да ви чувствам близки и като приятелчета. Нямам против да има малко такъв спам в темите, но и аз се подразвам от едни и същи въпроси. то една тема назад да се прочете, ще има полза и доста въпроси ще бъдат избегнати. Party
За съжаление аз не мога да се похваля, не защото съм нережимна, ами съм в период на голямо задържане.Боби  Heart EyesКато са се запънали последните 4 кила и не става работата, затова мисля към края на месеца да мина към 3 фаза, по подобие на тактиката на Кри, да видим дали ще има резултат!
Хайде лека и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт