Българите в чужбина и иzборите

  • 1 163
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
Няма да гласувам,защото в Бахрейн няма дори и посолство,а и да имаше,не виждам за кого бих си дала вота.

# 16
  • Мнения: 4 212
Аз се 4удя как да избягам от политиците и търсене на интереси, те ще ме карат тук да гласувам, няма да стане, освен това 25 юни ми е термина за раждане, да ми донесат урната в родилното, пак няма да гласувам... #Silly  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 212
...забравих да кажа, 4е освен това , ТРЯБВА ДА СЪМ НАЯСНО ЗА КОГО ГЛАСУВАМ, е, аз несъм, затова ПАС. Crossing Arms

# 18
Цитат на: Doret
Сега тук, не. Не мисля, 4е е морално хора, които не живеят в страната, па макар и българи, да определят кой да управлява държавата.
Но пак имаше един израз на Алеко Константинов "Всички са маскари" та.........

Точно това смятах да напиша.

# 19
  • Мнения: 1 072
Тука и без това няма посолство  Grinning А и бебчето ще е на по-малко от месец. Иначе аз винаги гласувам, това е моята активна гражданска позиция.

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Teya
...забравих да кажа, 4е освен това , ТРЯБВА ДА СЪМ НАЯСНО ЗА КОГО ГЛАСУВАМ, е, аз несъм, затова ПАС. Crossing Arms

Аз докато бях в България бях наясно кой с кого какви игри играе и можех да преценя за кого да си дам гласа. Ама така. отдалеч, само мога да потвърдя казаното от Тея и мнението си от преди това!

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз пьк бих гласуvала.Ако не сьм на работа ,Ще пьтуvам един 4ас до МАДРИД ,и от там оЩе един до посолстvото оба4е ,Ще гласуvам.V Бьлгария сьм гласуvала ,само vедньж(само толкоvа ми позvаляvаха годините ми Embarassed )
Мое мнение е,4е е нужно и "ние" да гласуvаме,малко или много можем да помогнем на Бьлгария.
Тези ,които не са запознати с политиците ,проsто могат да се запознаят с предизборните им кампании...........
Уфффффф,какvа сьм оптимистка.......и аз оЩе опраvям Бьлгария Cry  Cry  Cry

Общи условия

Активация на акаунт